יש לי סוד…

למעשה, יש לי כמה "סודות", וכולם קשורים למיתוג החדש של "סוד".

"הסוד הוא בניחוח" את זה אתם בטח יודעים מזמן.

אחד הגורמים המשפיעים ביותר בהחלטה איזה מוצר ניקוי תקנו הוא הריח שלו.

בין אם מדובר באבקת כביסה, מרכך כביסה, נוזל לניקוי רצפות ועוד….

ב"סוד" מודעים לכך היטב, לכן הם שמים דגש גדול על הניחוחות של המוצרים שלהם.

אז מה ה"סודות" החדשים?

1. סדרת מרככי כביסה עם פניני הבושם

בטכנולוגיית פניני הבושם, נשארות הפנינים על הבגד לאחר הייבוש ונשברות לחלקיקים תוך שהן מפיצות ניחוח ורעננות לאורך זמן. טכנולוגיית פניני הבושם משחררת ניחוח בכל מגע ובכל תנועה של בד בגד.

שרון ישראלי, סמנכ"ל השיווק של חברת "הנקל סוד": "שוק מרככי הכביסה גדל ככל שהטכנולוגיה מתקדמת. כחברה מובילה, ראינו לנכון להביא את בשורת הטכנולוגיה לכל שוק מרככי הכביסה – המרוכזים והרגילים. אנו גאים להוביל בחדשנות את שוק מרככי הכביסה. אנו בטוחים כי מוצרי "סוד" יובילו בחדשנותם את הקטגוריה בעתיד כפי שעשו זאת עד היום".

מותג "סוד" מציג סדרת מרככי כביסה מרוכזים ולראשונה בישראל, מרככים רגילים  בטכנולוגיית פניני הבושם. הסדרה נמכרת בשמונה ניחוחות מרוכזים: כחול, ורוד, סגול, אדום, צהוב, ירוק, זהב ושחור ובשבעה מרככים רגילים: כחול, ורוד, סגול, צהוב, ירוק, ארומה תרפי ולבן. סדרת המרככים החדשה מציעה את טכנולוגיית פניני הבושם המשחררות ניחוח נעים ורענן בכל תנועה ומגע עם הבגד לאורן זמן.

2. ג'ל לכביסה ביד 

ממחקרים עולה כי 28% מהצרכנים מכבסים כביסה ביד בנוסף לכביסה במכונה. מתוך כך חברת הנקל "סוד" משיקה ג'ל ושמפו המיועדים לכביסה ביד.

שרון ישראלי, סמנכ"ל השיווק של חברת "הנקל סוד": " את מנוע הצמיחה בקטגורית הכביסה והצלחת הג'ל אנחנו מביאים עתה לסגמנט הכביסה ביד. מתוך תפיסה זו נוצרה סדרת המוצרים לכביסה ביד המציעים לקהל הצרכנים פתרון קל ונוח לכביסה ריחנית ונעימה לאורך זמן".

המותג "סוד" מציג סדרת מוצרים ייעודיים לכביסה ביד. הסדרה החדשה כוללת ג'ל ושמפו בניחוחות פרחים. יתרון השימוש בג'ל לכביסה ביד טמון בפורמולה שהרכבה הייחודי והבלעדי המסייע בשמירה על הבגד ומעניק ניחוח נעים ורענן.

כביסה ביד במהותה נעשית כאשר בד הבגד עדין ואיננו מתאים לכביסה במכונה. הג'ל והשמפו החדשים של "סוד" מספקים פתרון יעיל ונוח לניקיון בגדים עדינים המכובסים ביד ללא שימוש במרכך.

3. סדרת נוזל לשטיפת רצפות בניחוח מרכך כביסה 

במסגרת מחקר שערכה חברת "הנקל סוד" נמצא כי 37% מהישראלים מוסיפים פקק של מרכך כביסה לנוזל שטיפת הרצפות. מתוך התובנה הצרכנית הזו חברת הנקל סוד פיתחה סדרת נוזלי שטיפת רצפות בניחוחות של מרככי הכביסה האהובים של המותג. 

שרון ישראלי, סמנכ"ל השיווק של חברת "הנקל סוד":  "ערכנו מחקרים רבים בנושא הניחוחות המועדפים על הלקוחות שלנו אשר העלו ממצאים לפיהם ניחוח מרכך כביסה הוא הניחוח החסר בקטגוריית נוזלי שטיפת הרצפות. מתוך כך ראינו לנכון, "להרים את הכפפה" ולהעניק ללקוחות שלנו סדרת נוזלי שטיפת רצפות בניחוחות מרככי כביסה שונים. אנו גאים ונרגשים להציג את סדרת המוצרים החדשה מבית הנקל סוד.

המותג "סוד" מציג סדרת נוזלי שטיפת רצפות בניחוחות מרככי כביסה. הסדרה החדשה נמכרת בארבעה ניחוחות: כחול, ורוד, צהוב וירוק אשר תואמים לסדרת מרככי הכביסה של המותג. פיתוח סדרת המוצרים הינה פועל יוצא של מחקר שנערך עבור החברה ומצא כי 37% מהישראלים מוסיפים פקק של מרכך כביסה לנוזל שטיפת הרצפות שלהם. עוד נמצא במחקרים, כי הניחוח הוא שיקול מוביל בבחירת נוזל לשטיפת הרצפה וכי ריח מרכך כביסה הינו הניחוח החסר בקטגוריית שטיפת הרצפות.

סדרת הנוזלים מציעה נוסחה חדשה המכילה פולימר חדשני ומציעה 5 פעולות בשימוש אחד: ניקיון, הברקה, ללא סימני שטיפה, ניחוח שנשאר לאורך זמן  ומותאם לכל סוגי הרצפות. הטכנולוגיה בסדרה משלבת חומרים פעילי שטח ותוספים מיוחדים כגון פולימר, המאפשרים ניקיון מהיר ויעיל עם אפקט מיידי ומתמשך הבא לידי ביטוי בניקיון משטחים קשים. האפקט מורגש בשימוש במוצרים לאורך זמן ומאפשר ניקיון קל ונוח יותר משימוש לשימוש.

4. טכנולוגיה ייחודית ובלעדית השומרת על רעננות הכביסה גם לאחר 12 שעות במכונת הכביסה 

מותג "סוד" משיק סדרת אבקות כביסה וג'ל כביסה בטכנולוגיה בלעדית המאפשרת שמירה על רעננות הבגד לאחר שנשכח במכונת הכביסה

שרון ישראלי, סמנכ"ל השיווק של חברת "הנקל סוד":  "לא פעם אנו נתקלים במקרים בהם נשכחת הכביסה בתוך מכונת הכביסה, עובדה הגורמת לניחוח לא נעים של הכביסה. הטכנולוגיה החדשה והבלעדית של סוד מציעה פתרון לבעיית שכחת הכביסה. אנו גאים להוביל את שוק מוצרי הכביסה ולהשיק טכנולוגיה ייחודית זו בישראל כשירות לקהל לקוחותינו"

המותג "סוד" מציג חידוש בתחום מוצרי הכביסה – אבקות כביסה וג'ל כביסה – טכנולוגיית 12 שעות. באמצעות הטכנולוגיה הייחודית המושקת בבלעדיות בישראל, ניתן לשכוח את הכביסה במכונה עד 12 שעות מבלי לפגום באיכות הכביסה ובניחוח הכביסה.

טכנולוגיית ה – 12 שעות מכונה wash around the clock pre-tec ונמצאת בשימוש נרחב במוצרי הנקל באירופה, וכעת מושק גם בישראל. טכנולוגית wash around the clock pre-tec מונעת התפתחות של ריחות לא נעימים עד 12 שעות בתוך המכונה, ומשאירה את הכביסה בניחוח רענן.

סדרת המוצרים החדשה משחררת את הצרכנים מהתלות במכונה ובזמני סיום הכביסה. כמו כן, מאפשרת סדרת המוצרים הפעלה של מכונת הכביסה בכל שעה ביום ללא צורך בהמתנה לסיום פעולת המכונה.

 5. סדרת מוצרים לכביסה אשר נבדקו דרמטולוגית המיועדים לתינוקות ולבעלי עור רגיש. 

מותג "סוד" משיק סדרת אבקות כביסה, ג'ל כביסה ומרככי כביסה אשר פותחו במיוחד לטובת בעלי עור רגיש ונבדקו דרמטולוגית

שרון ישראלי, סמנכ"ל השיווק של חברת "הנקל סוד":  "סדרת המוצרים הדרמטולוגיים של סוד הינם חלק בלתי נפרד ממשפחת מוצרי סוד המציעים מגוון פתרונות לתחום הכביסה. הסדרה החדשה מיועדת לתינוקות ולבעלי עור רגיש כאחד המבקשים להמשיך וליהנות ממוצרי סוד האיכותיים ללא חשש מתחושת אי נוחות או אלרגיות. אנו שמחים להמשיך ולהוביל בחדשנות בתחום הכביסה תוך שמירה על איכות המוצרים והענקת פתרונות כוללים לכביסה"

המותג "סוד" מציג סדרת מוצרי כביסה אשר נבדקו דרמטולוגית ומותאמים לתינוקות ולבעלי עור רגיש. הסדרה כוללת אבקות, ג'לים ומרככים רגילים ומרוכזים, בניחוחות מרעננים תוך שמירה על עדינות המוצר והתאמתו לבעלי עור רגיש.

סדרת המוצרים החדשה עברה בדיקות מקיפות וקפדניות בתחום הדרמטולוגיה ועברו אותן בהצלחה. המוצרים פותחו מתוך מחשבה על בעלי העור הרגיש והתינוקות המוצאים עצמם לעיתים ללא פתרונות בתחום מוצרי הכביסה.

אודות הנקל סוד

חברת הנקל סוד בע"מ מתמחה בפיתוח, שיווק ומכירה של דטרגנטים, טואלטיקה, קוסמטיקה, דבקים וטכנולוגיות. החברה  היא בבעלות  מלאה של הנקל, שרכשה את חטיבת סוד מחברת שמן, הפועלת מ- 1924 ומסמלת את ראשית התעשייה הישראלית. מוצרי החברה מלווים את ישראל מטרום הקמתה ועד היום. בהנקל סוד בע"מ נמצא שילוב ייחודי של שיווק מותגים בינלאומיים מובילים כגון מוצרי הכביסה של Persil, מוצרי טיפוח ועיצוב שיער Indola, Gliss וצבע לשיערPalette , שניהם מביתSchwarzkof , לצד מותגים ישראליים ותיקים, שפותחו בארץ ומוכרים היטב לצרכן הישראלי, כמו אבקת הכביסה ומרכך הכביסה סוד והמותג הוואי.

www.soad.co.il

שיבושם לכם 🙂

הצטרפו לדף הפייסבוק שלי: http://www.facebook.com/Ok.Hadar

מודעות פרסומת

השאר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s