הכנסו לפרופורציה – רשת פרופורציה משיקה קמפיין חדש ומגוון טיפולים חדשניים

הכנסו לפרופורציה – רשת פרופורציה משיקה קמפיין חדש ומגוון טיפולים חדשניים

רשת פרופורציה השיקה לאחרונה קמפיין חדש, אותו הציג לנו במסיבת העיתונאים מנכ"ל חברת הפרסום טוויסטד, אלון מוליאן, האחראי על הקמפיין.

הכנסו לפרופורציה - רשת פרופורציה משיקה קמפיין חדש ומגוון טיפולים חדשניים

פרופורציה, רשת המרפאות האסתטיות המובילה בישראל, עולה בקמפיין גדול להשקת המיצוב החדש שלה. הקמפיין, שעולה באמצעות משרד הפרסום טוויסטד, שזכה בתקציב לפני מספר חודשים, יהיה תחת הקונספט "כולם יפים" ויעלה על גבי קירות, שילוט חוצות, חסויות בטלוויזיה, רדיו ודיגיטל.

במסגרת הקמפיין צולמו מבחר לקוחות פרופורציה בעבר ובהווה בסטודיו של הצלם שי קדם, שמסביר: ״כצלם בחרתי להשתמש בטכניקת אור הנותנת אפקט של ״שטיפה״, טכניקה זו מאפשרת לי להדגיש את החן הטבעי, תוך שימת דגש על אישיות המצולם ".

הכנסו לפרופורציה - רשת פרופורציה משיקה קמפיין חדש ומגוון טיפולים חדשניים

NO PHOTOSHOP  – ברוח הקמפיין ותחת הכותרת ״כולם יפים״, הוחלט לא להשתמש בכלי הפוטושופ כלל ובכך לצלם אנשים אמיתיים בצורה המחמיאה ביותר. עובדה זו מקבלת ציון מיוחד על גבי השלטים והמודעות.

הכנסו לפרופורציה - רשת פרופורציה משיקה קמפיין חדש ומגוון טיפולים חדשניים

אבי שלום, מנכ"ל פרופורציה מספר על הקונספט החדש: "אנחנו בפרופורציה מאמינים ביופי. כבר 28 שנים אנחנו עוסקים ביופי ואסתטיקה, פוגשים אלפי אנשים בכל חודש וגורמים להם להיות יפים ובעיקר, להרגיש יפים. יופי, בעיני, זה קודם כל ביטחון עצמי, עוצמה, חופש, יופי זה פשוט לאהוב את עצמך כמו שאתה. אבל, אם יש משהו שמפריע לך במיוחד או גורם לך לחוסר בטחון, אנחנו כאן בשבילך. בקמפיין החדש, מעבר ל"ביזנס", יש גם אמירה חשובה מבחינתנו. אנחנו רוצים להעביר מסר של פתיחות וסובלנות. לגרום לאנשים להאמין שיופי באמת מתחיל מבפנים, שהכל עניין של אישיות, כריזמה, חוכמה והכי חשוב – החיבור שלך לעצמך."

במסגרת הפעילות, גם לוגו פרופורציה עבר מתיחת פנים עדינה, שתהפוך אותו לעדכני, מואר ופתוח יותר.

בהמשך השנה מתוכננות פעילויות שונות שיחגגו את היופי האנושי, ויעמיקו את הקונספט החדש. צפו להפתעות…

משרד פרסום TWISTED:

מנכ"לים: קרן פרידמן, אלון מוליאן

סמנכ"ל קריאייטיב: אייל גן-מור

מנהל קריאייטיב: יגאל לוי

קופי: נאור נרקיס

עיצוב: נטלי קרבץ

סמנכ"לית לקוחות: ענת בן נתן

מנהלת לקוחות: נטלי קוסקין לוי

תקציבאית: רקל אבן ארי

בנוסף, השיקה הרשת מגוון טיפולים חדשניים:

 

 1. טיפול בהזעת יתר באמצעות Hydrolife

 

מעל 200 מיליון בני אדם ברחבי העולם סובלים מתופעת הזעת יתר, או היפרהידרוזיס בשמה המקצועי.   בישראל, נתונים רשמיים מצביעים על כך כי אחוז אחד (1%) מכלל האוכלוסייה סובל מסימפטומים של התופעה.  הזעת יתר היא תופעה שפוגעת באופן קשה באיכות החיים של הסובלים ממנה. בין אם בעבודה או בחיים האישיים, ההתמודדות גובה מחיר רגשי ולעתים אף כספי, בניסיונות לטפל בבעיה.

בימים אלו משיקה רשת פרופורציה, המומחים לרפואה אסתטית, פתרון מהפכני לטיפול בבעיה: טיפול בהזעת יתר על ידי לייזר. מדובר בהליך פשוט המתבצע בהרדמה מקומית בלבד במרפאה עם תוצאות מוכחות המפחיתות את הסימפטומים עד כדי 90%.  הטיפול מתבצע על ידי מכשיר ה-Hydrolife החדשני שנחשב למתקדם וטוב ביותר כיום בתחום.

כיצד עובד הטיפול ב-Hydrolife?

בלוטות הזיעה בגוף האדם מורכבות ממים, נתרן, אוריאה ואמוניה. ייחודו של מכשיר ה-Hydrolife טמון ביכולתו לזהות מים ברקמות רכות, ובכך לאתר את בלוטות הזיעה ולפגוע בהן במדויק מבלי להסב נזק משני. במכשיר סיבים מתוחכמים אשר מאפשרים במהלך הפעולה אידוי מדויק של רקמה על ידי פליטת אנרגיית לייזר בזווית. במהלך הטיפול, הסיבים שולחים אנרגיית לייזר לאזור המטופל באופן הדרגתי ומבוקר, תוך השארת הרקמות הסובבות ללא פגע וכל זאת בטיפול בודד אחד.

יתרונות הטיפול ב-Hydrolife:

 1. אינו כואב – בניגוד לטיפולים המבוצעים באמצעות גלי רדיו ועובדים על חימום האזור עד להריסת הבלוטות, מכשיר הHydrolife, מגיע לכל האזורים באמצעות סיב דקיק ומשמיד את התאים לצמיתות ללא כאב.
 2. פולשנות מינימלית – סיב ה-Hydrolifeמוחדר לאזור בית השחי על ידי חתכים מיניאטוריים בקוטר של כ-2 מ"מ בלבד. הסיב מוחדר לשכבה התת עורית ואינו חודר לרקמה העמוקה של העור.
 3. הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית וטשטוש בלבד.
 4. הטיפול מעניק פתרון ארוך טווח להזעת יתרבטיפול אחד בלבד.
 5. טיפול קצר, אורך כשעה.
 6. מספר טיפולים נדרש: אחד
 7. הוכח כמפחית דרמטית בסימפטומים של הזעת יתר בשיעור של עד 90%
 8. אינו דורש זמן החלמה ואינו מותיר צלקות.

הטיפול ב-Hydrolife הוא בלעדי למרפאות רשת פרופורציה והוא מבוצע על ידי כירורג מומחה.

הטיפול אינו מומלץ לילדים (עדיפות לטיפול לאחר גיל ההתבגרות)

הטיפול אסור לנשים בהריון, נשים מניקות או בטיפולים הורמונליים.

הכנסו לפרופורציה - רשת פרופורציה משיקה קמפיין חדש ומגוון טיפולים חדשניים

(בתמונה: ד"ר יורי מנוסקין וד"ר גנאדי נמירובסקי – מטפלים ראשיים ברשת פרופורציה)

מהי הזעת יתר?

מעל 200 מיליון בני אדם ברחבי העולם סובלים מתופעת הזעת יתר, או היפרהידרוזיס בשמה המקצועי.                                                                                                                               בישראל, נתונים רשמיים מצביעים על כך כי אחוז אחד (1%) מכלל האוכלוסייה סובל מסימפטומים של התופעה.

הזעת יתר היא תופעה שפוגעת באופן קשה באיכות החיים של הסובלים ממנה. בין אם בעבודה או בחיים האישיים, ההתמודדות גובה מחיר רגשי ולעתים אף כספי, בניסיונות לטפל בבעיה.

על אף שהיא אינה תמיד נעימה לנו, פעולת ההזעה משמשת כמנגנון קירור ומטרתה למנוע התחממות יתר של הגוף.  בגוף האדם ישנן 2-4 מיליון בלוטות זיעה, המצויות באזורים שונים. קיימים שני סוגים של בלוטות זיעה: אקרין (המשפיעה על הזעת יתר) ואפוקרין.

הזעת יתר היא תופעה הנגרמת על ידי פעילות יתר של מערכת העצבים הסימפתטית, שמטרתה להבטיח הישרדות במצבים שונים ולפיכך גורמת לתגובות גופניות מידיות במצבי לחץ ומתח, מתוך כוונה להכין את הגוף לתקיפה (מאבק) או הגנה על עצמו. מערכת העצבים הסימפתטית  פועלת על ידי שליחת סיבי עצב ממערכת העצבים המרכזית לכלי דם, הלב, הריאות וגם בלוטות הזיעה.

הגורם לתופעת הזעת יתר יכול להיות גופני או פסיכולוגי. ישנן שתי צורות עיקריות של הזעת יתר: מוקדית וכללית. לכל אחת מהן המאפיינים וההשלכות שלה.

הזעת-היתר נחלקת לשתי תתי-קבוצות: הזעת יתר כללית והזעת יתר מוקדית:

הזעת יתר כללית יכולה להיגרם על ידי מצבים שבהם קשה לגוף "להיפטר" מחום כמו במקרה של עודף משקל (אז מהווה שכבת השומן בידוד המפריע לגוף לאבד חום), מחלות עור שונות, מחלות עצביות נוירולוגיות ובעיות הורמונאליות. הזעה כזאת מורגשת בכל הגוף והאמצעים לטיפול בה נגזרים ממה שמתגלה כמקור לבעיה, ולכן אין לבעיה זו פתרון אחד.

הזעת יתר מוקדית נקראת גם הזעת-יתר ראשונית ומופיעה לרוב באיבר מסוים או במספר איברים בגוף. הזעה זו אינה קשורה לרוב לחשיפה לחום והיא לעיתים מוגברת במצבי התרגשות ולחץ.  תופעה זו שכיחה יותר מהזעת-היתר הכללית.

הזעת היתר הממוקדת יכולה להופיע גם כשקר לאדם שסובל ממנה. על פי מחקרים קיים בסיס תורשתי משפחתי לתופעה. ההזעה הזו מופיעה לרוב בבתי-השחי, בכפות הידיים והרגליים ובפנים.
במקרים של הזעת יתר ממוקדת בלוטות הזיעה והעור תקינים לחלוטין. ההזעה הממוקדת נגרמת בשל הפעלה מוגזמת של בלוטות הזיעה.

2. שאיבת שומן מהסנטר בלייזר

 

סנטר כפול הוא בעיה אסתטית מטרידה במיוחד שפוגעת באיכות החיים ובביטחון העצמי. מדובר בתופעה שמעניקה לפנים מראה שמנמן ועגול ופוגעת במראה כללי.

על אף שמדובר בעודף שומן, חשוב לדעת כי תופעת הסנטר הכפול איננה תמיד תולדה של השמנת יתר ומכאן הקושי להיפטר מהסנטר הכפול  על ידי הורדה במשקל.

בימים אלו משיקה רשת פרופורציה, מומחים לרפואה אסתטית, טיפול חדשני לשאיבת שומן מהסנטר המבוסס על טיפולי לייזר מתקדמים בדרך שאינה פולשנית,  במרבית המקרים ללא צורך בהרדמה כללית אלא בהרדמה מקומית בלבד וכל זאת בזמן החלמה מינימלי ותוצאות מצוינות.

מהו סנטר כפול וממה הוא נובע?

סנטר כפול הוא כינוי להצטברות תאי שומן תת-עוריים בחלק העליון של הצוואר, ממש מתחת לסנטר היוצר מראה של סנטר נוסף.

אצל אנשים מסוימים מדובר בנטייה גנטית, כך שגם דיאטה וירידה במשקל לא תמיד יסייעו לפתרון הבעיה. תופעת הסנטר כפול לפיכך תהיה קיימת  גם אצל אנשים ללא עודף משקל או כאלה שהשילו משקל רב ועדיין מתהדרים ב שק שומן קטן  אשר לעתים גורם אשליה של משקל עודף רב גם אם אין כזה בפועל.

הטיפול המסורתי לסנטר הכפול עד כה היה ניתוח או המסת שומן בעזרת גלי רדיו, פעולות כירורגיות מורכבות שהיו כרוכות בכאב וזמן החלמה רב.

טיפול שאיבת השומן החדשני מתבצע על ידי Lipolife  – מכשיר לייזר מתקדם  המעניק טיפול יעיל וממוקד לבעיית בסנטר כפול.

 • מכשיר ה- ה Lipolifeעובד על ידי קרן לייזר באורך 1470 מ"מ אשר נספגת על ידי השומן וכך הופכת אותו לנוזל. קרן הלייזר המוחדרת מתחת לעור על ידי מחט דקיקה וארוכה (קנולה) מסוגלת לפרק גם תאי שומן לכודים.
 • בנוסף, פעולת החימום בלייזר גורמת  לעידוד הגוף לייצור קולגן  אשר גורם לחיטוב ומיצוק העור. כלומר: העור העודף של הסנטר מתמצק ונמתח כתוצאה מעבודת הלייזר על תאי השומן.
 • בתום הטיפול הקצר מוצא השומן מחוץ לגוף והעור מתמתח ומתמצק. התוצאה מושגת בטיפול

בודד, במינימום פולשנות, ללא צלקות וכאמור כרוכה בזמן החלמה קצר במיוחד.

יתרונות טיפול שאיבת שומן מהסנטר בלייזר:

 • טיפול בודד מספיק על מנת להגיע לתוצאה אידיאלית
 • מתבצע בהרדמה מקומית + טשטוש
 • לא מותיר צלקות
 • טיפול מהיר – 30 דקות בסך הכל.
 • מתאים לטיפול ממוקד בכיסי שומן קטנים
 •  בזמן הטיפול אין לאחר הטיפול תתכן תחושה של אי נעימות אך לא כאבים.
 • מהדק ומחטב את העור בנוסף להסרת השומן
 • רמת פולשנות מינימלית  Minimal Invasive
 • תקופת החלמה עד חזרה מוחלטת לעבודה: עד שבוע

לקוחות פלטינום מקבלים כ-30% הנחה.

הטיפול אינו מומלץ לילדים. עדיפות לטיפול לאחר גיל ההתבגרות.

הטיפול אסור לנשים בהריון,  נשים מניקות או בטיפולים הורמונליים או kאנשים הסובלים מבעיות בחוליות הצוואר.
Lipolife  הוא מכשיר לייזר מתקדם בפיתוח חברת חברת אלמה לייזרס הישראלית המפתחת, מייצרת ומשווקת מגוון של מוצרים בתחום הרפואה האסתטית ורפואת העור.

3. טיפולי מילוי קמטים ופיסול פנים ברשת פרופורציה

אם בעבר היה נהוג לתקן פגמים נקודתיים בעור, להצעיר בעזרת ניתוח פלסטי כזה או אחר, היום מסתמנת גישה חדשנית שעיקרה כבר לא רק טיפול בקמטים או קמטוטים נקודתיים סביב העיניים או במצח, אלא התייחסות לפנים כמו לפסל שניתן לבנות ולשפץ ולשפר את מה שאפשר. בהתאם לכך קיימת אפשרות לפסל מחדש את הפנים ולא רק לנסות לסלק את הקמטים. הגישה ברפואה האסתטית כיום היא לא רק לטפל בקמטים ולהגיב לנזקי הזמן אלא לעצב אלמנטים מסוימים בתווי הפנים: להבליט את עצמות הלחיים, להרחיב מעט את קו הלסת, לתקן פגמים באף, להרים את הגבות ועוד.

ברשת פרופורציה הטיפולים מועברים על ידי רופאים מומחים. הטיפולים הינם מרפאתיים, הם אורכים מספר דקות, ללא צורך בתקופת החלמה או תופעת לוואי והתוצאות טבעיות ונראות לעין לאורך זמן.

חומרי המילוי השונים מוחדרים מתחת לעור באזורי הקמטים בפנים וכאמור משמשים גם לעיצוב תווי הפנים להדגשה ולעיבוי השפתיים.

הכנסו לפרופורציה - רשת פרופורציה משיקה קמפיין חדש ומגוון טיפולים חדשניים

(ד"ר גנאדי עם מטפלת שעברה "פיסול אף")

בוטוקס:

לדברי ד"ר גנדי נמירובסקי מומחה לאסתטיקה ודרמטולוגיה קוסמטית ברשת מרפאות פרופורציה: "ישנם 3 אזורים קלאסיים להזרקת בוטוקס: המצח, הרקות והעיניים: ”במצח, בין הגבות ובצדי העיניים.  הבוטוקס משפיע על קמטים שנוצרו בגלל שרירים הפנים, השרירים שאחראים על הבעות הפנים, אבל ניתן להזריק גם באזורים נוספים, שבעבר נמנעו מהם: מתחת לעיניים ובצדי האף, שגם בהם נוצרים קמטים וקמטוטים רבים“.

חומצה היאלורונית

אפשרות טיפול נוספת היא הזרקות של חומצה היאלורונית כדי למלא את הקמטוטים במצח, בין הגבות ומתחת לעיניים. רקמות העור שלנו משופעות בחומצה היאלורונית באופן טבעי והיא זו שאחראית על ייצור הנפחים בעורנו. החומצה ההיאלורונית המשמשת להזרקת עיבוי שפתיים מיוצרת בתהליך מלאכותי והסינתטיות שלה מקטינה את הסיכון להתעוררות אלרגנית בקרב המוזרקים.

למילוי חריצים ושקעים במידי הפה ובקמטי הבעה לאורך האף ממליץ ד"ר נמירובסקי על הזרקת חומצה היאלורונית. מילוי השקעים הללו יכול לעשות שינוי משמעותי במראה הפנים. לדבריו: "טכניקת ההזרקה מתחת לעיניים היא שונה מעט – כי יש צורך להזריק את החומר לעומק, כך שימלא את החלל שנוצר מעל עצמות הגולגולת. מילוי השקעים האלה בחומר סמיך ובטכניקת ההזרקה העמוקה יכול לשמר את התוצאות מספר שנים".

עיצוב חיוך:

טיפול חדשני וייחודי ברשת פרופורציה הוא שיפור מראה החיוך. הטיפול מתבצע בשפה העליונה למניעת חשיפה רחבה מידי של החניכיים בזמן החיוך. 3-4 הזרקות של בוטוקס לשפה העליונה תעדנה את החיוך ותמנע את חשיפת החניכיים. עבור הסובלים מתופעה זו מדובר בבעיה מביכה ומטרידה. באמצעות הטיפול אותם אנשים מרגישים בטחון לשוב ולחייך.

פיסול אף
פיסול האף הינו הליך פשוט וקצר שמאפשר לטפל בפגמים שונים ובעיקר בשקעים וחוסר סימטריה באזור ובתוך כך, גם לאזן סימטרית את הפנים. פיסול האף הינו הליך מרפאתי קצר שהפך תופעה של ממש הצוברת תאוצה בכל העולם. המטופל/ת זוכה לשיפור וחיזוק תווי המתאר של האף מבלי שבוצע בו ניתוח, כשבתום התהליך, האף ישודרג ויקבל את הסימטריה המבוקשת, ימולאו בו נפחים נדרשים והוא ישולב בצורה הרמונית עם שאר איברי הפנים.
הרופא מזריק חומרי מילוי המשמשים לפיסול האף ובהם חומצה הילארונית, קולגן או חומרים נוספים שבסיסים מלח קלציום. כל אחד מהחומרים האלה בטוח לשימוש והרופא בוחר באחד מהם לפי הצרכים ובהתאמה מושלמת למטופל. הרופא מזריק במהלך הטיפול את החומרים לאף, בעדינות ואיטיות. הוא ישתמש באצבעותיו וידיו על מנת למקם את החומר וכמותו בתוך האיבר ולמעשה, יפסל את האף באופן כזה שייטיב עם פניו של המטופל. היתרון של חומרי המילוי הזמניים הללו הוא באיכות. במידה והמטופל חפץ בשימור התוצאה, הוא מוזמן לחזור עליה כעבור פרק הזמן שיומלץ לו על ידי הרופא ובכך לתחזק אותה.

עיצוב עצמות לחיים וקו הלסת
עיצוב הלחיים הינו הליך ספציפי בתוך שיטת פיסול הפנים הכוללת, שיטה המאפשרת למטופלים להעניק לפניהם נפחים ולעצבם באופן הרצוי על ידם, מבלי להיכנס לחדרי הניתוח ומבלי לסבול משינוי בשגרת יומם. עיצוב עצמות הלחיים הוא אולי ההליך המבוקש ביותר בין מכלול הטיפולים הקוריים "פיסול פנים". מדובר בהליך פשוט וקצר מאוד, בעל תוצאות מידיות שלאחריו ניתן לחזור לשגרה מלאה ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

עיצוב קו הלסת הינו טיפול חדשני המעניק ללסת התחתונה מראה רחב יותר ועל ידי כך מעניק אפקט של הרמת פנים. על ידי עיצוב קו הלסת, ניתן להעניק לפנים מראה כללי צעיר וחיוני יותר.

הרופא יבחר את אחד מהחומרים הטבעיים המשמשים כחומרי המילוי בטיפולים אלו ובהתאמה לצרכי המטופל. בהליך זה מזריק הרופא את חומרי המילוי לאזור העצמות שבלחיים וקו הלסת, ובכך מעניק  נפח במידה ההולמת את פניו והפרופורציות הפיזיות של איברי הפנים של המטופל. באמצעות ידיו יעצב הרופא את החומרים וימקם אותם באזור המדויק. באמצעות טיפול זה, יכול הרופא לבצע גם הליך שנקרא "הרמת לחיים", ובכך למלא שקעים באזור צידי האף, שקעים הנוצרים כתוצאה מאיבוד רקמות תומכות באזור, תוצאה טבעית של הזדקנות. ההזרקה באזור הספציפי הזה תומכת בעור הרפוי והמראה המבוגר והעייף של הפנים נעלם.

אודות רשת פרופורציה

רשת פרופורציה, מומחים לרפואה אסתטית, המציעה מגוון ניתוחים פלסטיים לצד טיפולים אסתטיים, נוסדה בשנת 1988. הרשת מובילה את תחום שירותי הרפואה האסתטית בישראל, באמצעות איכות השירות וחדשנות טכנולוגית.

הכנסו לפרופורציה - רשת פרופורציה משיקה קמפיין חדש ומגוון טיפולים חדשניים

(בתמונה: סיון שלום – מנהלת פיתוח עסקי, ציפי שלום – משנה למנכ"ל ובעלים, אתי פרג'ון – מנהלת הסניפים)

פריסה ארצית: פרופורציה פועלת בפריסה ארצית רחבה, וכוללת 13 מרפאות משוכללות ומתקדמות ברחבי הארץ – מבאר שבע בדרום ועד עפולה בצפון.

גישה שרותית: בנוסף לעמידה חסרת פשרות על רמה מקצועית גבוהה בטיפולים האסתטיים, רשת פרופורציה מאמינה בגישה שרותית, המעמידה את הלקוח במרכז. גישה זו באה לידי ביטוי בתהליך ליווי אישי לכל מטופל, וחתירה מתמדת לרמת שביעות רצון גבוהה של כל לקוחותינו.

מובילות: המובילות של רשת מרפאות פרופורציה בתחום של ניתוחים פלסטיים ושל טיפולים אסתטיים, באה לידי ביטוי במכשור ובטכנולוגיה החדישים ביותר הקיימים בעולם בתחום הרפואה האסתטית, בשימוש בחומרים הנושאים את אישור משרד הבריאות, ה-FDA האמריקאי וה-CF האירופאי ובאמצעות צוות רופאים מיומן, מקצועי ומוביל בתחומו.

טיפולים חדשניים ורופאים מומחים: השילוב של הטיפולים החדשניים ביותר שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים ומנוסים מהשורה הראשונה והשאיפה הבלתי מתפשרת להעניק איכות חיים טובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו – כל אלו הופכים את רשת מרפאות פרופורציה למקום האולטימטיבי לביצוע ניתוח פלסטי או טיפול אסתטי.

המחלקות הקיימות ברשת: רשת מרפאות פרופורציה כוללת 6  מחלקות, שכל אחת מהן מתמחה באחד מתחומי הרפואה האסתטית ויחד מעניקות את הפתרון השלם והבטוח לכל לקוח:

 • מחלקת כירורגיה פלסטית
 • מחלקת טיפולים אסתטיים
 • מחלקת הסרת שיער בלייזר
 • מחלקת חיטוב הגוף – המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו
 • מחלקת העלמת ורידים
 • מחלקת לאסתטיקה ואגינאלית

 

הניתוחים מתקיימים אך ורק בבתי חולים:
כל הניתוחים הפלסטיים במסגרת רשת מרפאות פרופורציה מבוצעים בבתי חולים הכוללים תנאי אשפוז ברמה של 5 כוכבים, נוכחות של צוות רפואי מיומן סביב השעון ומתקנים רפואיים כגון מעבדה וחדר טיפול נמרץ.

הסכמים עם קופות חולים:
את השילוב המנצח שיצרה רשת מרפאות פרופורציה בין מקצועיות לשירות – החליטו לאמץ גם בקופות החולים. לרשת מרפאות פרופורציה, הסכמים עם קופות החולים המובילות בישראל, במסגרתם זכאים מבוטחי הקופות להטבות משמעותיות ולסבסוד של הטיפולים ברשת פרופורציה.

 

*כל הצילומים בכתבה צולמו ע"י דניאל לוי

לאתר רשת פרופורציה

הצטרפו לדף הפייסבוק של הבלוג הדרלינג

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה החברתית

לאתר שלי לקניות מומלצות באיביי ebay

PrevNext   משלוח מסופק ע"י ספק אמריקאי - יבוא אישי באמצעות  חברת USHOPS מעניקה לך שירות ייחודי- שילוח המוצר עד דלת ביתך במחיר סופי. המחיר כולל בתוכו את עלויות המוצר, המיסים, השילוח וההפצה. הינך רוכש את המוצר במתכונת יבוא אישי על כל המשתמע מכך, האחריות על המוצר ניתנת בארה"ב אלא אם צוין אחרת. זמני האספקה של המוצרים תלויים בזמינות המוצרים אצל הספק בארה"ב. ניתן לעקוב אחר החבילה בכל רגע נתון באתר www.ushops.co.il שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך בכל שאלה צוות USHOPS שתף עם חברים   סט ארגונומי 10 חלקים, צבעוני ואיכותי למטבח. עשוי מסיליקון של Core Kitchen

סט של 4 סירי בישול מהמותג Happycall

ScreenHunter_2257 May. 30 00.46

ScreenHunter_1549 Apr. 06 16.10

השאר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s