נובה מדיקל מציגה שתי טכנולוגיות חדשות בתחום הסרת שיער והצרת היקפים

חברת "Novamedicalמייצגת מספר חברות מהמובילות בעולם, בתחום הרפואה האסתטית ,ומציעה ללקוחותיה פתרונות אסתטיים מגוונים ב- 3 תחומים עיקריים: הסרת שיער, טיפולי גוף, וטיפולי פנים תוך ייצוג בלעדי של חברות המייצרות את הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר.

אנחנו הוזמנו לחברה לרגל השקת שתי טכנולוגיות חדשות ואף התנסות בהן:

1. טכנולוגיית ה- SHR  – טכנולוגיה חדשנית להסרת שיער – ללא כאב, ללא כוויות, לכל גווני העור, וגם בחודשי הקיץ!

מתוך הקומוניקט:

חברת NOVA MEDICAL מציגה את טכנולוגיית ה- SHR להסרת שיער, המהווה פריצת דרך בתחום הסרת השיער. טכנולוגיית ה-SHR מעניקה פתרון אולטימטיבי להפחתת שיער לטווח ארוך ללא כאב, ללא כוויות, ללא תופעות לוואי וללא זמני החלמה. יתרונות בולטים בטכנולוגיה זו, הטכנולוגיה מתאימה לכל גווני העור וניתן לטפל בכל עונות השנה, ובפרט בקיץ וזאת מבלי להפריע לאורח החיים. כמו כן ניתן לטפל בשיער דק ופלומתי.

חברת "Nova medical", מייצגת מספר חברות מהמובילות בעולם, בתחום הרפואה האסתטית ומציעה ללקוחותיה פתרונות אסתטיים מגוונים ב- 3 תחומים עיקריים: הסרת שיער, טיפולי גוף, וטיפולי פנים תוך ייצוג בלעדי של חברות המייצרות את הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר.

טכנולוגיית ה- SHR – Super Hair Removal, פותחה על ידי חברת Alma Lasers והינה הטכנולוגיה המתקדמת ביותר להסרת שיער. השימוש בה הוכח כיעיל וכבטוח ביותר, והיא נחשבת לבחירה הטובה ביותר עבור הרופאים ומרכזי האסתטיקה ומשווקת בלמעלה מ- 83 מדינות בעולם.

העיקרון העומד מאחורי טכנולוגיה זו הוא "פוטותרמוליזיס לא סלקטיבי"- הרס באמצעות אנרגיה תרמית (חימום שנוצר באמצעות אנרגיה אופטית) באופן לא בררני, המשתמש במלנין (פיגמנט) שבשערה ובעור – עיקרון המקנה פתרון אולטימטיבי להסרת שיער ללא כאב וללא כוויות, בעזרת הבזקי קרן לייזר או קרן אור בתדירות גבוהה, בשטף אנרגיה נמוך ועבודה בתנועה.

האנרגיה מוחדרת בהדרגה דרך שכבת העור העליונה (רקמת האפידרמיס) ומחממת באופן מבוקר ולאורך זמן את זקיקי השערה ואת שכבת העור האמצעית (דרמיס). תהליך החימום המבוקר גורם לניתוק של זקיק השערה מכלי הדם. שערה שאינה מחוברת לכלי דם לא תצמח יותר, וזאת מבלי לפגוע בשכבת העור העליונה.

טכניקת ה- In-Motion– (בתנועה), הינה טכניקת טיפול ייחודית ובלעדית, אשר בשילוב עם טכנולוגיית ה- SHR מבטיחה חווית טיפול בטוחה, ללא כוויות, ללא תופעות לוואי וללא כאב. טכניקה זו, פותרת גם את הבעיה השכיחה של פסיחה על אזורים מסוימים בעת הטיפול, ומאפשרת כיסוי מלא של האזור המטופל.

בנוסף, בניגוד לכלל הטכנולוגיות הקיימות בעולם,  המפיקות אנרגיות בעוצמות גבוהות, הגורמות לאי-נוחות, לכאב ועלולות לסכן את עור המטופל, ייחודה של  טכנולוגיית ה- SHR  בא לידי ביטוי בכך, שהיא מאפשרת טיפולים,  בכל גווני העור מבהיר עד כהה, בכל אזורי הגוף וללא מגבלה בחשיפה לשמש לפני ולאחר הטיפול.

מספר הטיפולים שיידרשו הינו שונה בין אדם לאדם ובין אזור אחד בגוף למשנהו.

מספר הטיפולים הממוצע עומד על 10 טיפולים, במרווחים של 4-12 שבועות ונע בין 6-14 טיפולים.

2. מערכת ה- ACCENT ULTRA – טכנולוגיה ייחודית ומתקדמת למיצוק, הצרת היקפים וטיפול בצלוליט בקרב גברים ונשים.

מתוך הקומוניקט:

מערכת ה-Ultra  Accent פועלת בטכנולוגיות ה- RF, UniPolar וטכנולוגית ה – US, Shear waves

ונותנת מענה מקיף לתחום מיצוק העור, הצרת היקפים וטיפול בצלוליט באמצעות התאמה לתהליכים הפיזיולוגיים בגוף ומהווה פריצת דרך מבחינת התוצאות הקליניות ומהירות השגתן.

הטכנולוגיות הינן פטנט רשום וייחודיות למערכות ה- Accent מבית Alma Lasers.

טכנולוגיית ה- RF (Radio Frequency) יוצרת חימום בעומק הרקמה (דרמיס והיפודרמיס),

אשר גורם לשיפור זרימת הדם ולתהליך המטבוליזם בגוף, ניקוז רעלנים ועודפי נוזלים, המצטברים בין תאי השומן ולשחרור יעיל של טריגליצרידים (עודפי שומן) מתאי השומן ובכך גורמים להקטנה של תאי השומן ולצמצום המרווחים ביניהם. בנוסף, החימום בשכבות העור העמוקות ממצק את העור ומשפר את גמישותו באמצעות כיווץ סיבי הקולגן והאלסטין האחראים על חיזוק ועל אלסטיות הרקמה, וכן מעודד את התאים הפיברובלסטיים לייצר סיבי קולגן נוספים.

גלי הרדיו במערכת ה- ACCENT-U פועלים בטכנולוגיית ה- UniPolar ובשיטת ה- In-Motion.
טכנולוגיית ה- UniPolar הינה פטנט רשום, המשדרת גלי רדיו באופן חד קוטבי לעומק הרקמה, ויוצרת חימום אפקטיבי ברקמת השומן הממוקמת בשכבת העור התחתונה.

ייחודה של טכנולוגית ה – UniPolar הינה בעומק חדירתה עד שכבת ההיפודרמיס וזאת ללא כאב וללא תופעות לוואי.

טכנולוגיית גלי הרדיו במערכת ה- Accent פועלת בעוצמה ובתדר הגבוהים ביותר בתחום טכנולוגיות גלי הרדיו, המשפיעים על היעילות בהפקת אנרגיה תרמית – חימום מהיר ולאורך זמן ברקמה וזאת בכדי להגיע לטמפרטורה הנדרשת לטיפול אפקטיבי.

כמו כן, העבודה בתנועה – In-Motion מאפשרת חימום של שטח עבודה גדול יותר ומייצבת אזור טיפול גדול יחסית בטמפרטורה הנדרשת לטיפול, כתוצאה מכך הטיפול מהיר, נוח ואפקטיבי.

ידית ה- Uniform במערכת ה – ACCENT-U  משלבת את פעולת גלי הרדיו עם מנגנון לעיסוי מכני שמהווה חלק בלתי נפרד מהידית. שילוב זה מאפשר לבצע עיסוי וניקוז לימפטי יעיל במהלך הטיפול ובכך משפרת את תהליך ניקוז הנוזלים העודפים בגוף.

טכנולוגיית ה- US

טכנולוגיית US ((Ultra Sound חודרת לעומק רקמת השומן באופן לא פולשני, מפרקת את ממבראנת תא השומן (מעטפת תא השומן) ובכך מייצרת תהליכים של הצרת היקפים, חיטוב הגוף ושיפור מראה הצלוליט.
גלי האולטרא סאונד מרעידים את תאי השומן וכתוצאה מהרעידות מתעוותים תאי השומן עד אשר הם נקרעים ומתפרקים, הטריגליצרידים (עודפי השומן) המשוחררים מפורקים ומסולקים על ידי הגוף באופן טבעי באמצעות מערכת הלימפה.
טכנולוגיית ה- US פוגעת למעשה בתהליך אגירת השומן בתאים ומאפשרת לגוף להיפטר מעודפי השומן בתהליך טבעי של הגוף.

גלי האולטרא סאונד במערכת ה- Accent Ultra פועלים בטכנולוגיית ה- Shear waves – Cold Mode.
טכנולוגיית ה- Shear waves משדרת  גלים רוחביים המתפשטים והורסים באופן סלקטיבי את ממבראנת תאי השומן.
ייחודה של טכנולוגית ה- Shear waves הינה הרס תאי השומן באופן בררני, מבלי שהם גורמים הרס לתאים אחרים.

בנוסף, במערכת ה- Accent Ultra ניתן לשלב בחלק מהטיפול גלי אולטרא סאונד בטכנולוגיית ה -Compression waves – Hot Mode.
טכנולוגיית ה -Compression waves משדרת גלים אורכיים המפיקים אנרגיה תרמית בעומק הרקמה וזאת בכדי להעצים את התהליך שמייצרים גלי ה- Shear waves.

מערכת ה- Accent Ultra עושה שימוש במערכת אולטרה- סאונד אחת הכוללת שתי טכנולוגיות שונות הפועלות בסינרגיה למיטוב התוצאות בעומק הרקמה.

שילוב טכנולוגית ה – US עם טכנולוגית ה- RF נותן מענה מקיף לתחום מיצוק העור, הצרת היקפים וטיפול בצלוליט באמצעות התאמה לתהליכים הפיזיולוגיים בגוף ומהווה פריצת דרך מבחינת התוצאות הקליניות ומהירות השגתן.

הטכנולוגיות הינן פטנט רשום וייחודיות למערכות ה- Accent מבית Alma Lasers.

מספר הטיפולים שיידרשו לטיפול בטכנולוגיית U Accent למיצוק, הצרת היקפים וטיפול בצלוליט שונה בין אדם לאדם, בין אזור אחד בגוף למשנהו ובין האינדיקציות לטיפול.

מספר הטיפולים הממוצע עומד על 6 טיפולים, במרווחים של 14-21 יום ונע בין 4-12 טיפולים, כאשר ניתן לראות תוצאות מרשימות כבר לאחר הטיפול הראשון.
משך הטיפול בין 30-90 דקות בהתאם לסוג הטיפול והאזור המטופל.

את הטיפול ניתן לבצע באזורים הבאים:פנים, סנטר כפול,  זרועות, ישבן, ירכיים, מותניים, שוקיים , בטן ועוד.

במקביל לטיפול החדשני, חשוב להקפיד על פעילות גופנית ותזונה נכונה על מנת למקסם את תוצאות הטיפול.

לרשימת מרכזי האסתטיקה והמטפלים המורשים: www.novamedical.co.il

 

לגבי הניסוי האישי, בינתיים קיבלתי טיפול אחד של הסרת שיער בבית השחי וטיפול אחד של הצרת היקפים.

אני אמורה לקבל עוד שני טיפולים מכל סוג ואז להרגיש בהבדלים.

דיווחים בהמשך 🙂

הצטרפו לדף הפייסבוק שלי: http://www.facebook.com/Ok.Hadar

2 מחשבות על “נובה מדיקל מציגה שתי טכנולוגיות חדשות בתחום הסרת שיער והצרת היקפים

  1. בהסתכלות על המכשיר הזה שיכול להיות בעצם ביתי אם הוא לא היה עולה כל כך הרבה כסף, אני חושב שיש מקום בקרוב מאוד בו הסרת שיער בלייזר לצמיתות תהיה נחלת ביתו של כל אדם והשיער על ידיים ורגליים עתיד להיעלם בקרוב.

  2. פינגבק: נובה מדיקל – התוצאות | HADARLING

השאר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s