חדשים על המדף

חדשים על המדף

"הטחנות הגדולות של א"י" משיקה סדרת קמחים חדשה – "הסדרה הבריאה"

טחנת הקמח הוותיקה "הטחנות הגדולות של א"י" מחיפה (נוסדה בשנת 1921),  משיקה את ״הסדרה הבריאה״ – סדרת קמחים חדשה הכוללת 4 סוגי קמחים: קמח חיטה מלא 100%, קמח שיפון מלא 100%, קמח כוסמין מלא 100% וקמח חיטה כפרי.

סדרת הקמחים החדשה מציעה לראשונה בשוק הקמחים המלאים, קמחים בטחינה דקה במיוחד המיוצרים בתהליך טחינה ארוך וייחודי. הלחמים והמאפים יהיו בעלי טעם עשיר, ניחוח של בריאות וחיי מדף ארוכים מהרגיל.

לקמחים בטחינה דקה יתרונות חשובים:

לקמחים של "הסדרה הבריאה" יכולת ספיגת נוזלים גבוהה במיוחד, ולכן הבצקים הנוצרים מהם נוחים ללישה, רכים ואווריריים. הקמח הדק עובר בקלות ובמהירות בנפה, ללא איבוד של חלקי הגרעין במהלך הניפוי, וכך נשמרים כל הערכים התזונתיים הגבוהים של הקמח. הקמחים עשירים בוויטמינים, מינרלים, חלבונים וסיבים תזונתיים.

אודות הקמחים בסדרה:

קמח חיטה מלא 100% – נטחן מגרעין החיטה בשלמותו, מתערובת מיוחדת של חמישה סוגי חיטה שונים ומובחרים, באיכות גבוהה ומוקפדת, לקבלת קמח איכותי, בעל יכולת ספיחת מים גבוהה וכושר אפייה מעולה. טחינת גרעיני החיטה מבוצעת בשני שלבים לקבלת קמח דק ועדין. הבצק המתקבל מהקמח אלסטי מאוד ומאפשר לישה קלה במיוחד. אין צורך לערבב אותו עם קמחים אחרים. הקמח מתאים להכנת לחמים עשירים וייחודיים, והוא מהווה מקור מצוין של סידן, ברזל, סיבים תזונתיים ומינרלים, המסייעים לגוף בפעילות תאית תקינה ובשיפור מערכת החיסון.

קמח חיטה כפרי – מיוצר מקמח אחיד אשר נטחן מאנדוספרם הגרעין ומשכבת האלרון (ALEURONE) – שכבת סובין עדינה שנמצאת בין הקליפה והאנדוספרם ומכילה כמות גדולה של ויטמינים, חלבונים וסיבים תזונתיים. הקמח, העשוי מתערובת ייחודית של חמישה סוגי חיטה שונים ומובחרים באיכות גבוהה ומוקפדת, מיוצר בטחינה דקה במיוחד של גרעיני החיטה. מתאים לאפיית לחמים כפריים ומחמצות.

קמח שיפון מלא 100% – מיוצר מגרעין השיפון על כל חלקיו, בטחינה דקה מאוד בשיטה ייחודית. גרעיני השיפון ידועים כבעלי תכולה גבוהה של רכיבים תזונתיים רבים. קמח השיפון עשיר בסיבים תזונתיים המספקים תחושת שובע ומסייעים לשמירה על אורח חיים בריא. השיפון מומלץ במיוחד לחולי סוכרת בהיותו בעל אינדקס גליקמי נמוך במיוחד, המסייע לאיזון רמות הסוכר בדם. צבעו של הלחם הנאפה מבצק זה כהה, מרקמו דחוס וטעמו חמצמץ.

קמח כוסמין מלא 100% – הכוסמין נחשב לדגן העתיק ביותר המוכר לאדם. בעל ערכים תזונתיים גבוהים, מכיל אחוז חלבון גבוה, סיבים תזונתיים, ויטמינים מקבוצת B ומינרלים. לכוסמין מדד גליקמי נמוך המעלה באופן הדרגתי את רמות הסוכר בדם, והוא מומלץ לחולי סוכרת. כמות הגלוטן בכוסמין קטנה יחסית מכמותו בחיטה ולכן נחשב פחות אלרגני. הקמח נטחן מהגרעין בשלמותו, בשני שלבי טחינה לקבלת קמח עדין מאוד.

אריזות הקמחים מרהיבות בעיצובן והן מודפסות על נייר איכותי ביותר, תוך הקפדה על שמירה על הסביבה. הסדרה זכתה בתחרות "כוכב ישראל 2015" – תחרות עיצוב אריזות שמקיים מכון האריזה והעיצוב הישראלי, בקטגוריית מזון ומשקאות. עיצוב האריזות הינו ייחודי – הוא משלב את המראה הטבעי עם צבעוניות עזה ונקייה של החיטים, ויוצר חיבור הרמוני של שני העולמות – עולם הטבע והעולם העכשווי. העיצוב החדשני יוצר בולטות ונוכחות על המדף.

"הטחנות הגדולות של א"י" משיקה סדרת קמחים חדשה – "הסדרה הבריאה"

אריזות הקמחים עשויות מנייר בעל תקן ירוק FSC של הארגון הבינלאומי לשימור היערות בעולם. ניתן למחזר ולקמפסט את הנייר במלואו. בנוסף, נייר האריזה נעים למגע, חזק ועמיד בפני לחות. כמו כן, באריזה נעשה שימוש בדבק חזק ואיכותי המונע התבקעות האריזה בעת נפילה.

סדרת הקמחים החדשה זכתה לשבחים על איכותם הגבוהה מקונדיטורים ואופים מומחים, ביניהם – ערן בורקין, ראסל זקס ועפר שטיינבך, וחוות דעתם המעולה מצוינת בליווי חתימתם על גבי האריזות.

מוצרי החברה כשרים בהשגחת הרבנות הראשית חיפה ובכשרות מהודרת של בד"צ העדה החרדית ירושלים.

מחירים מומלצים לאריזה של 1 ק"ג:

קמח כוסמין מלא 100%: 12-14 ₪

קמח חיטה מלא 100%: 6-8 ₪

קמח שיפון מלא 100%: 6-8 ₪

קמח כפרי: 6-8 ₪

ניתן להשיג את הקמחים ברשתות והחנויות: ברכל, נתיב החסד, מרכז מזון יהודה, סופר ספיר, סיטונאות רחמים, עזרה וחסד, סופר טוב מודיעין, שפע ברכת השם בית"ר עילית, דיפ שיווק, רשת לגעת באוכל, מאיה בוטיקטבע, רני אורגני, ל.א.ב.ל, המאפייה של ראסל ירושלים, לחם ברויטמן אילת, לחם בורקין בנימינה, ובחנויות מובחרות נוספות.
מידע על חנויות נוספות ניתן לברר בטלפון: 04-8672137.

אודות החברה:

טחנת הקמח ׳הטחנות הגדולות של א"י׳ נוסדה בשנת 1921 ע"י הברון אדמונד דה רוטשילד. הטחנה נמנית עם הטחנות המובילות בארץ, והיא ידועה באיכותו הגבוהה של הקמח ובהקפדה על בקרת איכות גבוהה, על מנת להבטיח לאופה מוצר איכותי והומוגני בתכונותיו לאורך זמן. הטחנה מייצרת מגוון רחב של קמחים, בהם – קמח חיטה לבן בהיר, סולת, קמח תופח, קמחים מלאים מגרעיני חיטה, שיפון וכוסמין, סדרת קמחים מלאים בטחינה עדינה ועוד.

למידע נוסף ומתכונים: http://www.hagdolot.co.il/

מוצרי פריכיות האורז "בטר אנד דיפרנט" ללא גלוטן עם קבלת תו התקן GMP עבור קו הייצור במפעל

מהיום פריכיות האורז של חברת "בטר אנד דיפרנט" מאושרים רשמית "ללא גלוטן", לאחר שהחברה קיבלה את תו התקן GMP לאיכות של משרד הבריאות, המאפשר לה לציין על האריזות ולפרסם שהם "ללא גלוטן".

לדברי צביקה באש, מנכ"ל חברת "בטר אנד דיפרנט",  לבשורה החדשה חשיבות רבה עבור חולי צליאק הנמנעים מגלוטן ועבור הציבור הרחב המבקש יותר ויותר להפחית בצריכת גלוטן. יש לציין, כי מאז ומתמיד המוצרים הללו לא הכילו גלוטן אבל עכשיו הם קיבלו את האישור הרשמי של משרד הבריאות לכך.

המוצרים המאושרים "ללא גלוטן" כוללים: פריכיות אורז, פריכיות אורז עם קינואה, פריכיות אורז עם כוסמת, פריכוני אורז  ופריכוני כוסמת. הללו מצטרפים למגוון מוצרים נוספים של "בטר אנד דיפרנט" המאושרים "ללא גלוטן", בהם – קורנפלקס, פצפוצי אורז, ציפוי עדיף (ציפוי לשניצל) וקינופלקס (פתיתי קינואה קלויים).

 פריכיות אורז בטר אנד דיפרנט

מחירים:  פריכיות אורז (100 גרם) – 5 ₪,  פריכיות אורז מארז חיסכון (310 גרם)

13-14 ₪, פריכיות אורז עם כוסמת (100 גרם) – 5 ₪, פריכוני אורז  (80 גרם) – 5 ₪,

פריכוני כוסמת (50 גרם) – 5 ₪, פריכיות אורז עם קינואה ( 210 גרם) – 10-11 ₪.

להשיג ברשתות השיווק ברחבי הארץ.

 

חדש מנסטלה: גולדן מיניס – דגני בוקר מתירס וחיטה מלאה במתיקות מעודנת

אסם-נסטלה ממשיכה לחדש ולגוון ומרחיבה את מותג דגני הבוקר המצליח – מיניס, עם השקת דגני גולדן מיניס מתירס וחיטה מלאה במתיקות מעודנת.

כמו כל דגני הבוקר של נסטלה, גם גולדן מיניס מכיל דגנים מלאים, העשירים בסיבים תזונתיים ותורמים להעשרת תזונת הילדים. דגני הבוקר מהווים מקור של אנרגיה לאורך זמן תודות לדגנים המלאים ורכיבי העשרה חשובים כמו ויטמינים, ברזל וסידן.

דגני גולדן מיניס מציעים פתרון מהיר, מזין וטעים במיוחד לארוחת הבוקר או כנשנוש במהלך כל שעות היום.

חדש מנסטלה: גולדן מיניס - דגני בוקר מתירס וחיטה מלאה במתיקות מעודנת

ניתן להשיג את כל דגני מיניס: סיני מיניס וגולדן מיניס, ברשתות השיווק.
כשרות: סיני מיניס – בהשגחת OU ובאישור הרבנות הראשית לישראל

גולדן מיניס – בהשגחת בית דין פריז ובאישור הרבנות הראשית לישראל

סוגת משיקה: בצק מרודד לעיטוף עוגות

סוגת ממשיכה לחשוב על רווחת הצרכנים ועל חסכון בזמן ומשיקה בצק מרודד לעיטוף עוגות. צוות הפיתוח בסוגת מציג מוצר חדש שמאפשר להכין עוגות "וואו" בקלות. לא צריך ללוש ולא לרדד. לוקחים עוגה מוכנה, מורחים עליה מעט סירופ או ממרח מתוק ומניחים את הבצק המרודד מראש, מחליקים עם היד ויש עוגה אלגנטית. המוצר הוא המשך לסדרת מוצרי בצק הסוכר של סוגת שמטרתם לספק לצרכנים קלות, נוחות ויעילות בקישוט עוגות.

הבצק המרודד מגיע בצבע לבן באריזה של 400 גרם ובקוטר של 34 ס"מ. במידה ורוצים לקשט ניתן להשתמש בבצק סוכר צבעוני של סוגת הנדבק לציפוי במעט מים.

סוגת משיקה: בצק מרודד לעיטוף עוגות

סוגת גם מציגה לראשונה את סדרת "ארוחה ברגע" – סדרת ארוחות אישיות מוכנות לאכילה

סוגת משיקה קטגוריה ייחודית בתחום האוכל המוכן ומציגה את סדרת "ארוחה ברגע" – סדרת ארוחות אישיות, מזינות וטעימות, המוכנות לאכילה לאחר חימום קצר. מוצרי הסדרה, המיוצרים ללא חומרים משמרים, משווקים באריזה מיוחדת לשמירת הטריות ללא צורך בקירור, זאת בזכות טכנולוגיית אריזה מתקדמת. זמן הכנת מוצרי הסדרה מהיר במיוחד: את הארוחות מחממים לפני ההגשה במשך דקה וחצי, שאחריהן מתקבלת ארוחה בטעם ובאיכות של תבשיל ביתי.

את הסדרה פיתחו בסוגת בשיתוף חברת "אוכל ביתי ניר עציון" שהינה מהמובילות בארץ בייצור מזון מוכן. החברה קיימת משנת 1972 והיא בבעלות מושב שיתופי ניר עציון ומתמחה בפיתוח מנות ואספקה של מוצרי מזון מוכן לפי דרישה.

הסדרה החדשנית מתאימה לכל מי שזקוק לארוחות מזינות ומהירות ומחפש פתרון טעים ובריא לארוחה בכל שעה: ילדים ונוער, סטודנטים, חיילים, אנשים עובדים, צמחונים וטבעונים, ולמי שלא תמיד מוצאים זמן או חשק לבשל – כך שהסדרה מתאימה למעשה לכולם. בנוסף ניתן להשתמש במנה המוכנה כתוספת בארוחה גדולה יותר.

מוצרי הסדרה מתבססים על חומרי הגלם האיכותיים מבית "סוגת" בתוספת ירקות טריים, שעוברים תהליך בישול מוקפד. האריזה המתקדמת שומרת על מוצרי הסדרה טריים ומזינים, ללא צורך בחומרים משמרים. את הארוחות מחממים במשך דקה וחצי במיקרוגל ללא תוספת מים או 2-3 דקות במחבת, עם מעט מים. בין מוצרי הסדרה: אורז מג'דרה מבושל בתוספת בצל ועדשים ירוקות, אורז יסמין לבן מבושל, אורז אושפלו מבושל בתוספת גזר ובצל, אורז אדום מבושל בתוספת פטריות ובצל, אורז מקלובה מבושל בתוספת ירקות אפויים, פתיתים מבושלים ברוטב עגבניות וקוסקוס מבושל בתוספת ירקות.

סוגת ארוחה ברגע

המוצרים מגיעים במשקל נקי של 280 גרם.

כשרות" רבנות ישראל פרווה

להשיגם ברשתות השיווק ובחנויות נוחות.

סוגת מובילה את שוק האורז, הקטניות והסוכר בישראל. החברה פועלת מאז שנות החמישים של המאה הקודמת כאשר מפעל החברה משתרע על פני כ- 100 דונם בקרית גת. לחברה מגוון רחב של מוצרים החל מסוגים רבים של אורז ועד קמח, קטניות, פתיתים, בצק סוכר ועוד. כל זאת תוך הקפדה על תהליכי איכות וטעם של חומרי הגלם המשובחים ביותר לאורך כל הדרך מהשדה לצלחת.

חדש מריו מרה: סדרת סלטי אינסלטיסימה Insalatisima

סדרת "אינסלטיסימה" של מותג "ריו מרה" מציג ארוחות קלות של ירקות עם טונה בשני טעמים:

  • ירקות בנוסח מקסיקני עם טונה – שעועית אדומה, תירס,  פלפל אדום, גזר ונתחי טונה בתיבול פיקנטי
  • ירקות גינה עם טונה – תירס, אפונה, גזר וזיתים עם נתחי טונה

סדרת ארוחות אינסלטיסימה של ריו מרה מציעה ארוחה קלה של טונה וירקות, אשר מגיעה בקופסה ייחודית עם מכסה לפתיחה קלה. אידיאלית לפיקניקים, טיולים, ונסיעות לחו"ל, כנשנוש מזין בין ארוחות או ארוחה קטנה כשלעצמה ואף כארוחה מהירה       on the go. כל מה שצריך לעשות לאחר הפתיחה הוא לערבב את הירקות הנמצאים בחלק העליון עם נתחי הטונה המובחרים של ריו מרה, הנמצאים בחלק התחתון- על מנת לשלב את מרכיבי הארוחה.

סלטי אינסלטיסימה של ריו מרה מכילים נתחי טונה מובחרים עם הקפדה על סטנדרט ייצור גבוה – החל באזור הדיג וכלה באריזה. דגי הטונה של ריו מרה עוברים תהליך ניקוי כפול להסרת כל עודפי השומן והחלקים הלא ראויים, כך שהצרכן מקבל נתחים נאים, שלמים ומושלמים. האריזה קלה ונוחה לשימוש: מסירים את מכסה האלומיניום ומערבבים את הטונה והירקות.

חדש מריו מרה: סדרת סלטי אינסלטיסימה – Insalatisima

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות המובחרות.

מכיל: 160 גרם.

נמכר על המדף בין טווח מחירים: 14.90-19.90 ₪

כשרות: כשר פרווה בהשגחת הרבנות הראשית לישראל.

"תבואות" מציעה סדרת מוצרי פסטה אורגנית מדגנים מלאים – כוסמין ודורום

חברת "תבואות", המשווקת מוצרי מזון אורגניים, מציעה סדרה איכותית ובריאה של פסטה מדגנים מלאים – כוסמין ודורום.

הפסטה, ייבוא מאיטליה, הינה איכותית במיוחד, המיוצרת מדגנים אורגניים מלאים, עשירים בערכים בריאותיים. הפסטה עשויה מדגן לא מעובד, שגודל ללא שימוש בדשנים כימיים וחומרי הדברה המזיקים לגוף ולסביבה.

הנטורופתית ד"ר הילה גבע אבירם, מנהלת רשת מכללות "מדיטבע", מציינת כי דגנים מלאים הינם פחמימות מורכבות בעלות ערך תזונתי רב. הם עשירים בוויטמינים ומינרלים (ויטמינים מקבוצה B, סידן, ברזל, אבץ ועוד), המועילים לחיזוק הגוף ולתפקודו התקין.

לדגנים השונים גם יתרונות בריאותיים חשובים:

קמח כוסמין מלא – מיוצר מדגן עתיר בסיבים תזונתיים, המסייעים בחילוף החומרים בגוף. הוא עשיר בחלבון (מסוג מתיונין. מומלץ להשלים בארוחה עם קטנייה לקבלת חלבון מלא). כמו כן, מכיל ויטמינים מקבוצת B (החיוניים למערכת העצבים, ערנות, הפקת אנרגיה ועוד). הכוסמין מכיל גלוטן.

קמח דורום מחיטה מלאה – מיוצר מזן חיטה קל יותר לעיכול. מכיל ויטמינים, חלבון, מינרלים וסיבים תזונתיים, המקלים על פעילות המעיים ומסייעים ליצירה של תחושת שובע.

הפסטה מוצעת במגוון צורות – ספגטי, פוסילי ופנה.

"תבואות" מציעה סדרת מוצרי פסטה אורגנית מדגנים מלאים - כוסמין ודורום

מחיר לצרכן:  20 ש"ח לאריזה של 500 גרם.

המוצרים כשרים בהשגחת הרבנות.

להשיג ברשתות וחנויות בתי הטבע ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ

לפרטים: www.tvuot.co.il

חדש מ- Nutri Care : משקה "נוני" אורגני

חדש ממותג תוספי התזונה Nutri Care  – מיץ "נוני" (NONI) אורגני, המופק מפרי הנוני,  הנחשב לאחד ממזונות העל המופלאים, בעל רכיבי תזונה רבים וייחודים לחיזוק הגוף ומניעת מחלות.

מקורו של פרי ה-נוני באיי פולינזיה, והוא שייך למשפחת האנונה. הפרי ידוע מזה למעלה מ- 2000 שנה בשימושיו לטיפול במצבי בריאות רבים. הפולינזים הקדומים השתמשו בו לחיזוק כללי וגילו שהוא מועיל במיוחד במצבים של חוסר איזון של המערכת החיסונית, מערכת הנשימה, מערכת העיכול והמעיים וגם מערכת העצבים וריפוי שרירים ועצמות.

גיל שטרית, נטורופת של Nutri Care, מציין כי לפרי הנוני מייחסים סגולות בריאותיות רבות הן לפי הרפואה הטבעית והן לפי מחקרים שנערכו על הפרי. מחקרים מראים כי הפרי מכיל מרכיבים ייחודיים (בהם – דאמנאקנטול) בעלי פעילות אנטי סרטנית, המסייעים לעיכוב התפתחות תאים סרטניים. בנוסף, מחקר שבוצע על אנשים אחרי ניתוחים הראה כי צריכה של פרי הנוני תרמה לתהליך ההחלמה – לריפוי כיבים ולהפחתת פעילות דלקתית במעיים.

מבין הסגולות הבריאותיות של פרי ה"נוני": אנטי דלקתי עקב היותו יוצר מצב בסיסי ברקמות, בכך הוא מונע התפתחות סרטן ומצבי דלקת (המתפתחים במצב חומצי). שתיית מיץ נוני במינונים גבוהים עשויה להקטין המרה של תאים סרטניים ומפחיתה תופעות לוואי של תרופות, כמו כימותרפיה; אנטי חיידקי ואנטי נגיפי; מסייע להעלאת רמת האנרגיה של הגוף; מטהר את הגוף מרעלנים; מפחית כאבים שונים (מגרנות, כאבי גב, כאבי פרקים ועוד); מחזק את המערכת החיסונית (עשיר בפוליסכרידים); עשיר באשלגן התורם לאיזון לחץ הדם; מקל על דלקת פרקים; מאזן את רמות הסוכר בדם; מטפל בבעיות במערכת העיכול – עצירות, כיבי קיבה, קשיי עיכול וצרבות; אנטי היסטמיני – נוגד אלרגיות; משפר תפקוד של הסרוטונין במוח וכך גורם להרגעה; משפר ספיגה של ויטמינים ומינרלים.

בנוסף, מציין שטרית, כי הפרי עשיר בוויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, נוגדי חימצון, אנזימים ועוד – המסייעים לחיזוק הגוף, תמיכה במערכת החיסונית והעלאת רמות האנרגיה והחיוניות של הגוף.

מיץ "נוני" מכיל 90% פרי והוא משלב מחית פטל אורגני ותרכיז תפוחים אורגני להעשרת הטעם.

חדש מ- Nutri Care : משקה "נוני" אורגני

כשר פרווה בהשגחת הרבנות הראשית לישראל.

הנחיות לשימוש: 2 כפות ביום על קיבה ריקה, עדיף בבוקר. לנער היטב לפני השימוש ולשמור בקירור לאחר פתיחה.

מחיר לצרכן: 169 ₪ (לבקבוק של 946 מ"ל).

להשיג ברשתות הטבע והפארם, בבתי הטבע ובבתי מרקחת מובחרים.

חטיף חלבון חדש: ONE – להשלמה תזונתית של חלבון ואחרי אימון ספורט

חלבון מהווה את אבן הבניין העיקרי של גופנו. על פי תקן ה- DRI (צריכה יומית מומלצת), הדרישה היומית לחלבון עומדת על 0.8 גרם חלבון לכל קילוגרם משקל לאדם בוגר שאינו עוסק בפעילות גופנית. בחלבוני גוף האדם קיימים 20 סוגי חומצות אמינו אשר מתוכן  8 הן חומצות אמינו שגוף האדם אינו יכול לייצר בעצמו, או לא מסוגל לייצר מספיק בשביל דרישות הגוף. לפיכך על מנת לקבל את מנת החלבון הנדרשת לגוף חשוב לצרוך מזון עשיר בחלבון. במיוחד הדבר חשוב למתאמנים וספורטאים הנדרשים לצריכת חלבון מוגברת על מנת למנוע הרס של השריר, בכדי לשמר את מסת השריר ובמקרה הצורך בכדי להגדיל אותה. אחת הצורות הנוחות והזמינות להשלמה תזונתית של חלבון היא בעזרת חטיפי חלבון איכותיים.

חברת "סיטי תוספי מזון", המתמחה בשיווק תוספי מזון לספורטאים, החלה לשווק חטיף חלבון חדש בשם- "ONE" של חברת OhYeah Nutrotion מארה"ב, המובילה בייצור תוספי תזונה לספורטאים.

חטיף החלבון ONE מכיל תערובת של חלבוני מי גבינה וחלבוני חלב המכילים את כל חומצות האמינו שהגוף זקוק להן.  כל חטיף במשקל של 60 גרם מכיל 22 גרם חלבון, 1 גרם סוכר בלבד, ו- 10 גרם סיבים תזונתיים.

גיא שלמון, דיאטן קליני, איש חינוך גופני ופיסיולוג, מסביר את היתרונות של החטיף ONE: החטיף מהווה השלמת חלבון איכותי בתפריט לכל אדם בעת הצורך. כמו כן, הוא מהווה פתרון לחלבון זמין בעל ערך ביולוגי גבוה לספורטאים לאחר המאמץ. הוא מכיל רק גרם 1 של סוכר בעוד שחטיפים אחרים מכילים כמות גדולה יותר. הוא עשיר בסיבים תזונתיים (9-10 גרמים לחטיף) המסייעים למערכת עיכול תקינה ולתחושת שובע. בעל ערך גליקמי נמוך. הוא לא מכיל גלוטן, כך שהוא מתאים לחולי צליאק ולמעוניינים להפחית בצריכת גלוטן בתפריט היומי שלהם. החטיף מהווה פיתרון זמין ואיכותי להשלמה תזונתית של חלבון בתפריט דיאטה וכארוחת ביניים במהלך היום.

חטיפי ONE מוצעים במגוון טעמים מפנקים, בהם – עוגת לימון, שוקולד צ'יפס, קרם עוגיות ופאי חמאת בוטנים, כך שמעבר ליתרון התזונתי הם גם טעימים וכיפים לנשנוש.

חטיף חלבון חדש: ONE - להשלמה תזונתית של חלבון ואחרי אימון ספורט

מחיר: כ-16 ₪ לחטיף.

ניתן להשיג: ברשתות הפארם, בתי טבע, בתי מרקחת וחדרי כושר.

"מעדני מיקי" משיקה: סלטי דגים "בטעם של פעם"

מעדן צרפתי טרמה, הרינג ברוטב חרדל דיז'ון, רמולדה, סלט רוסי ומעדן דגים מסורתי – באריזות 250 גרם ובכשרות מהדרין.

חברת "מעדני מיקי" משיקה סדרת מוצרים חדשה בקטגוריית מעדני הדגים, אשר תכלול חמישה סלטי דגים משובחים: מעדן צרפתי טרמה, הרינג ברוטב חרדל דיז'ון, רמולדה, סלט רוסי ומעדן דגים מסורתי, אשר ישווקו תחת הסלוגן "בטעם של פעם". לדברי רוני ארביב, סמנכ"ל שיווק ומכירות ב"מעדני מיקי", סדרת מעדני הדגים פותחה לאור התגברות הביקושים בקטגוריה ומתוך רצון להעניק ללקוחות החברה יכולת להעשיר את המגוון והחוויה בתחום הסלטים ומעדני הדגים.

"מעדני מיקי", הפועלת מזה 75 שנה בתחום הסלטים, מובילה בישראל את תחום הדגים המעושנים וסלטי הדגים, ופעלה ביחד עם אנשי קולינריה וטכנולוגי מזון על מנת לשוות למעדנים החדשים "טעם של פעם" שיזכיר גם לישראלים וגם לאוכלוסייה שהגיעה לישראל בשנים האחרונות, את טעמי בית אבא ואמא ואפילו את בית סבא וסבתא.

סדרת המעדנים החדשה תכלול כאמור חמישה סוגים של סלטים: סלט הדגל החדש הוא "מעדן טרמה" אשר מקורו בצרפת והוא מבוסס על ביצי דגים של דגי קוד.  סלט זה מוגש במסעדות יוקרה ובמעדניות בצרפת, ו"מעדני מיקי" פיתחה אותו לדרישת עולים ותיירים מצרפת ולקוחות נוספים, כמו בתי מלון ומסעדות.

סלטים נוספים שיושקו בסדרת מעדני הדגים הנם: הרינג ברוטב חרדל דיז'ון – שילוב מפתיע ויצירתי של דג ההרינג המסורתי עם נגיעות של חרדל דיז'ון מעולה, רמולדה – הסלט הוותיק והמוכר מפעם בשילוב של רוטב מיונז ייחודי מופחת שומן ובתוספת נגיעות בצל, היוצרים יחד טעמים נוסטלגיים, סלט רוסי – סלט תפו"א הרוסי המסורתי בתוספת רצועות מעדן טונה, המעניק ארומה וטעמים של המטבח המזרח אירופאי. מעדן דגים מסורת – חזרה לטעמים של פעם, שילוב בין מתכון עדכני לזה של פעם. הירקות הקלאסיים של המטבח מימי הקמת מעדני מיקי כמו גזר, מלפפון חמוץ ושמיר מורגשים היטב בכל נגיסה מהמעדן ומחזיר אותנו שנים לאחור.

"מעדני מיקי" משיקה: סלטי דגים "בטעם של פעם"

חברת "מעדני מיקי" נוסדה בשנת 1939 ומייצרת מאז ועד היום מגוון רחב מאוד של סלטים, סלטי דגים, מוצרי דגים מעושנים, כבושים ומלוחים. החברה מייצאת את מוצריה לארה"ב, קנדה ואירופה מגוון של מוצרים תחת שם המותג הישראלי "מעדני מיקי".

כשרויות: סלט טרמה, סלט רוסי מעדן טונה ותפו"א – בכשרות בד"ץ בית יוסף.

סלט רמולדה וסלט מעדן דגים מסורתי – בכשרות הרב לנדא.

סלט הרינג ברוטב חרדל דיז'ון – בכשרות רבנות ראשל"צ.

מחיר מומלץ לצרכן: בין 13.90 ל- 14.90 ₪ לאריזת 250 גרם.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.

חברת "גרין לייט" משיקה: פיצה מרגריטה ללא גלוטן

חברת "גרין לייט", החברה המובילה בישראל בתחום המוצרים ללא גלוטן, משיקה לראשונה פיצה מרגריטה ללא גלוטן. פיצה באריזת 400 גרם, איכותית וטעימה במיוחד, עם 100% גבינה, המוכנה לשימוש ישירות מהמקפיא לתנור בהכנה מהירה של כ- 10 דקות בלבד. הפיצה החדשה תשווק ברשתות המזון, בתי טבע ובמתחמי המוצרים ללא גלוטן ברחבי הארץ.

פיצה מרגריטה ללא גלוטן של "גרין לייט", עשויה מ 100% גבינת נועם של טרה, שימורי עגבניות טריות, מועשרת בוויטמינים ומינרלים, סיבים תזונתיים, ברזל  וסידן וללא חומרים משמרים. כבכל מוצריה, שמה חברת גרין לייט דגש רב על איכות המוצר, דרך שימוש בחומרי גלם איכותיים ומקסימום יתרונות תזונתיים.

לדברי עופר אליאב, מנהל השיווק והמכירות של חברת "גרין לייט", המהלך הינו צעד נוסף בהפיכת חייהם של קהל הצרכנים ללא גלוטן למהנים וטעימים מאי פעם. "פיצה הינה אחד המאכלים הפופולאריים ביותר בעולם, ועד היום היו חולי הצליאק והרגישים לגלוטן נדרשים לכל מיני פתרונות מאולתרים בכדי לחוות את החוויה המוכרת ואהובה של פיצה מהבילה מהתנור. כחברה שמחויבת לרעיון שחלומותיהם של לקוחותינו הם היעדים שלנו, אנו שמחים להשיק פיצה מרגריטה איכותית וטעימה במיוחד, המצטרפת למגוון המוצרים הרחב ללא גלוטן של גרין לייט, ומאפשרת סוף סוף ליהנות מפיצה איכותית ללא גלוטן".

חברת "גרין לייט" מתמחה בפיתוח ייצור ושיווק של מוצרי מזון ללא גלוטן, , תוך שמירה על סטנדרים גבוהים ביותר של איכות וטעם. באמצעות שימוש בידע טכנולוגי שנצבר במשך שנים רבות, מפעל מתקדם העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר וניסיון ייצור של כ 30 שנה, משווקת החברה מגוון רחב של מוצרים ללא גלוטן, בהם מוצרי לחם, לחמניות, עוגות ועוגיות, מאפי עלים ומאפי שמרים, תוך הקפדה על הרמה הגבוהה ביותר של איכות וטעם.

חברת "גרין לייט" משיקה: פיצה מרגריטה ללא גלוטן

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 29.90 ₪ לאריזת פיצה (400 גרם).

כשרות: כשר חלבי בהשגחת הרבנות יבנה ובד"צ חתם סופר בני ברק.

להשיג ברשתות המזון ברחבי הארץ.

חברת רפאל'ס משיקה סדרת חטיפי אנרגיה לילדים: כוח דגנים

חברת רפאל'ס, היצרנית הישראלית המתמחה למוצרי בריאות, גרנולה וחטיפי גרנולה, משיקה סדרת חטיפי גרנולה חדשה לילדים: כוח דגנים – חטיף 7 דגנים מלאים בטעם בננה, חטיף 7 דגנים מלאים בתוספת שוקולד וחטיף 7 דגנים מלאים בטעם תות. החטיפים החדשים מיוצרים מדגנים מלאים בלבד, ללא שומן טראנס, ללא צבעי מאכל ודלי נתרן. כל אריזה כוללת 7 חטיפים במשקל של 20 גרם לחטיף ועד 70 קלוריות בלבד! לאריזה מצורפים קלפי כוח דגנים – מגנטים ובהם תמונות מאוירות של דמויות הסדרה, להנאתם של הילדים ולמשחק.

יעל דרור, דיאטנית קלינית ופיזיולוגית M.Sc: "כהורים אנו תמיד דואגים לבריאות ילדינו. במיוחד בתחום התזונה, אנו שואפים שכל דבר שנגיש להם יהיה איכותי, בריא ומזין. עם זאת, לא תמיד קל למצוא את המאכלים שעונים על כל הקריטריונים וגם שיהיו טעימים לילדים. תחום החטיפים לילדים הוא אחד התחומים שיותר קשה לנו, כהורים, להבטיח שילדנו בוחרים חטיפים מזינים. מוצר חדש של חברת רפאל'ס בא בדיוק בזמן כדי לענות על כל הדרישות. חטיף הדגנים לילדים של חברת רפאל'ס מתחייב לעמוד בקריטריונים התזונתיים הגבוהים ביותר עבור ילדנו. חטיפי הדגנים החדשים לילדים הם ללא שומן טרנס, ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים, דלי נתרן, כמות גבוהה של סיבים תזונתיים ומכילים דגנים מלאים בלבד (אורז מלא, שיבולת שועל, חיטה, כוסמת, שעורה, שיפון ועוד). חטיפי הדגנים מגיעים ב-3 טעמים נפלאים: תות, שוקולד ובננה והם משתלבים נהדר בתיק לבית הספר, כחלק מארוחות הביניים בתפריט היומי של הילד או כשסתם מתחשק לנשנש משהו מתוק".

לדברי רפאל ממבר, מנהל המכירות והשיווק ברפאל'ס, "עולם הבריאות של רפאל'ס נולד מאהבה פשוטה לאנשים ולמזון בריא וטעים באמת. אנחנו מאמינים שכדי להכין מוצר איכותי ובריא, צריך להבין באנשים, בחומרי גלם, בערכים התזונתיים, בטעמים, במרקם ובצבע. ביקשנו להביא את כל הערכים האלה גם לעולמם  של הילדים, על מנת ליצור אלטרנטיבה בריאה ומזינה בתחום חטיפי הדגנים לילדים".

חברת רפאל'ס מתמחה בייצור מוצרי מזון טבעיים, טעימים ומזינים. במפעל החברה מיוצרת גרנולה באיכות הגבוהה ביותר המשווקת במספר טעמים וגדלים תחת המותג "גרנולה רפאל" ו"תענוג", תערובות מפנקות לסלט ("צ'וקולומומו"), חטיפי אנרגיה "פוזיטיב" ועוד. החברה המשפחתית פועלת מתוך שליחות של עשיית טוב ובמטרה להביא לצרכן מוצרי מזון באיכות גבוהה ומזינה.

חברת רפאל'ס משיקה סדרת חטיפי אנרגיה לילדים: כוח דגנים

מחיר מומלץ לצרכן: 9.90 – 12.90 לאריזת 200 גרם – 7 יחידות לאריזה.

כשר פרווה בהשגחת חוג חתם סופר ובכשרות הרבנות חדרה.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.

חברת מן משיקה מחדש מיני ופלים: מינימן – מיני ופלים מצופים בטעם שוקולד

לרגל ימי החורף הקרים, חברת "מן", יצרנית הופלים והעוגיות הישראלית הוותיקה, משיקה מחדש ופלים  טעימים במיוחד ומפנקים מתוצרתה: מינימן – מיני ופלים מצופים בטעם שוקולד. קוביות ופלים מצופים בטעם שוקולד, מבוססות על טעמם המשובח של ופלים מן האהובים והמוכרים, נהדרים כחטיף לצד קפה ושתיה חמה. הופלים החדשים ישווקו באריזה משפחתית של 200, בעיצוב וינטאג' צבעוני, להנאת כל המשפחה. הופלים החדשים, ככל מוצרי "מן", סומנו בתו התקן של ויגן פרנדלי ומתאימים לטבעונים.

לדברי אבי פקר מנהל השיווק של "מן", הישראלים אוהבים ופלים, במיוחד בחורף ובמהלך השנים חל גידול מתמיד בצריכת הופלים בישראל. "עפ"י מחקר צרכנים של 'הגל החדש' 92% ממשקי הבית הישראלים צורכים את המוצר. מנתוני החברה עולה כי, עונת החורף היא החזקה ביותר בקטגוריה. ההשפעה המירבית של העונות היא במצופים ובופלים וכ- 83% מהופלים הנמכרים בישראל הם בטעם שוקולד.

חברת "מן" מייצרת למעלה מ- 30 מוצרים של ופלים ועוגיות במגוון טעמים וגדלים. כל המוצרים מיוצרים מחומרי גלם איכותיים, פרווה, ללא צבעי מאכל, ללא שומן טרנס, ללא חומרים משמרים וטבעוניים – ללא רכיבים מן החי (פרט לעוגיות גרנולה). בחברה מועסקים כ-30 עובדים, בקווי ייצור אוטומטיים ללא מגע יד אדם עם כושר ייצור גבוה מאוד. כל העובדים הינם תושבי האזור, העובדים במפעל כבר עשרות שנים. כחברה משפחתית המטפחת ומשקיעה בעובדיה, גאה "מן" בעובדיה המקצועיים והנאמנים, אשר הפכו לחלק מהמשפחה, ללא הבדל בצבע, מין או דת.

חברת מן משיקה מחדש מיני ופלים: מינימן – מיני ופלים מצופים בטעם שוקולד

כשרות הרב לנדא אב"ד דבני ברק ושל הרב אבוחצירה – רב העיר רמלה (פרווה).

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 7.90 ₪ לאריזת 200 גרם.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.

חדש מחברת "אחוה": עוגיות שוקולד ציפס

חברת אחוה, היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלוה, טחינה ודברי מאפה,  משיקה עוגיות חדשות וטעימות בסדרת המאפים המיוחדים שלה: עוגיות שוקולד צ'יפס. עוגיות השוקולד צ'יפס החדשות מבית אחוה טעימות ונימוחות בפה ובעלות טעם עשיר של אפייה ביתית. העוגיות מכילות 37% שוקולד צ'יפס וחומרי גלם איכותיים נוספים, המעניקים לעוגיות את טעמן העשיר והנפלא. העוגיות משווקות באריזת נוחות של 200 גרם, מתאימות לאירוח, כקינוח ולילדים במסיבה בבית או בחוץ. יימכרו במחיר השקה מיוחד של 6 שקלים בלבד.

חברת "אחוה", מובילת שוק הטחינה בישראל, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרי מאפה משובחים וטעימים להפליא כמו עוגות מרוקאיות, עוגיות רוגלך, עוגיות ממולאות, עוגיות גרנולה עם פירות יער, עוגות מאפין אישיות, עוגות תפוח עץ, שיש, שמרים, קינמון וכמובן, מוצרי חלוה מובילים.

חדש מחברת "אחוה": עוגיות שוקולד ציפס

כשרות: בכשרות הבד"ץ העדה החרדית ירושלים (פרווה).

מחיר מומלץ לצרכן: 6 ₪ לאריזת 200 גרם.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.

עוד חדש מ"אחוה" משיקה: קצפיות מרנג בטעם וניל ותות

חברת אחוה, היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלוה, טחינה ודברי מאפה,  משיקה מוצר חדש ומפנק: קצפיות. קצפיות אחוה עשויות מרנג בטעם וניל ותות, ללא שומן וכ- 15 קלוריות בלבד ליחידה. מהוות פינוק מתוק וטעים, לצד קפה ושתיה חמה, בארוחת ביניים מתוקה וכשמתחשק משהו מתוק, ללא מספר רב של קלוריות. הקצפיות נמכרות באריזת 180 גרם, המכילה קצפיות לבנות בטעם וניל וקצפיות ורודות בטעם תות. להנאה מושלמת לילדים ולמבוגרים.

חברת "אחוה", מובילת שוק הטחינה בישראל, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרי מאפה משובחים וטעימים להפליא כמו עוגות מרוקאיות, עוגיות רוגלך, עוגיות ממולאות, עוגיות גרנולה עם פירות יער, עוגות מאפין אישיות, עוגות תפוח עץ, שיש, שמרים, קינמון וכמובן, מוצרי חלוה מובילים.

עוד חדש מ"אחוה" משיקה: קצפיות מרנג בטעם וניל ותות

כשרות: בכשרות הבד"ץ העדה החרדית ירושלים (פרווה).

מחיר מומלץ לצרכן: 11 ₪ לאריזת 180 גרם.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.

הצטרפו לדף הפייסבוק של הבלוג הדרלינג

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה החברתית

השאר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s