חדשים על המדף

מותג התה הצרפתי VALDENA Bio עם תוספי בריאות – מעכשיו גם בישראל

חדשים על המדף

24 חליטות תה ביו-אורגניות שונות, עם תוספי בריאות מעתה משווקות גם בישראל.

אריאל אלון, מנכ"ל חברת התה "עדנים", מסר כי לאחר כשנתיים של הצלחה בשוק הצרפתי והאירופי ולאחר קבלת אישורי התקנים האירופיים המחמירים ביותר, הוחלט כי זה הזמן לשווקם גם בארץ.

חליטות "וולדנה" פותחו לאחר בדיקה קפדנית של צמחי מרפא מחקלאות אורגנית, הידועים כמקלים ומסייעים לתהליכים ואיזון גופנו, למען תפקודו התקין.

המגוון כולל חליטת אשכוליות ואצות ים הידועה כמסייעת לשריפת שומנים ולקצב חילוף החומרים, חליטת קורנית, קינמון ואניס הידועה כמתגברת את החיוניות ומסייעת לדרכי הנשימה, חליטת גינקו ורוזמרין הידועה כמסייעת לשיפור זרימת הדם ולשיפור הזיכרון והריכוז, חליטת הרפגו ופילפנדולה הידועה כאנטי דלקתית ומסייעת לשיכוך כאבים, חליטת שומר, סרפד וצבר הידועה כמסייעת להקלה בגזים, מערכת השתן ושריפת שומנים, חליטת מנטה טיליה ידועה כמסייעת למערכת העיכול ולהרגעה, חליטת אוכמניות והיביסקוס ידועה כעשירה בוויטמינים  ומסייעת למערכת החיסונית ולהרגעת צינון וכאבי גרון, חליטת תפוח, תפוז וג'ינסנג ידועה כממריצת השריר ותפקודי הכבד, חליטת מליסה ולימונית ידועה כמסייעת לתפקודי הקיבה, חליטת לואיזה ופריחת התפוז ידועה כמסייעת להרגעה ולשינה טובה, חליטת מרווה וגרגרנית יוונית ידועה כמסייעת לוויסות הזיעה, המחזור החודשי ואסטמה, חליטת קמומיל ידועה כמסייעת להפרעות עיכול, כאבי בטן ושרירים, חליטת שוש וקינן ידועה כמסייעת לניקוי רעלים בכבד ובכליות, חליטת מנטה הידועה כמקלה על בחילות וגזים, חליטת ארטישוק ורוזמרין הידועה כמסייעת לניטרול רעלים והפחתת לחץ דם, חליטת גפן אדום ותפוז מר ידועה כמסייעות להורדת כולסטרול ושיפור זרימת הדם, חליטות תה ירוק הידועות כמקור טבעי של נוגדי חמצון, חליטות אאולונג הידועות כמסייעות בהאטת תהליך ההזדקנות ולבריאות הלב וכן חליטות פירות וניל, קינמון וקוקוס, מנגו אננס ופסיפלורה, תפוז ותות, משמש ואפרסק ורויבוס עם רימונים.

החליטות נמכרות באתר הבית של "עדנים" www.adanim-tea.co.il

מחיר 24 ₪ לאריזה של 20 חליטות, משלוח חינם

כמו כן, ניתן להשיג ב"המשק" בגבעת חן, "טבע כל" ברח' אוסישקין ברמת השרון ואצל "האחים דוד" ברמת ישי.

אג'קס משיק ניחוח של סתיו – פריחת התפוז 

חדשים על המדף

אג'קס AJAX  משיק מוצר חדש בסדרת חגיגת הפרחים המוכרת והאהובה – פריחת התפוז. נוזל לניקוי רצפות וכללי המשאיר ניחוח של ניקיון ורעננות ליותר מ- 24 שעות.

אג'קס פריחת התפוז מכיל תמציות טבעיות, מנקה ביסודיות, משאיר את המשטחים נקיים ומבריקים ומשאיר את הבית עם ריח מרענן שנשאר לאורך זמן.

אג'קס פריחת התפוז מתווסף לסדרת הפרחים האהובה ולניחוחות הקיימים:

פרחי בר

ורדי בוקר

פרחי אביב
פרחי לוטוס

מכיל: 1.5 ליטר
מחיר: 14-20 שקלים

את מגוון מוצרי אג'קס AJAX  ניתן להשיג ברשתות השיווק ברחבי הארץ.

סדרת מוצרי "קלו-קוט" לטיפול בצלקות מתחדשת עם אריזות שמשלבות קוד QR לסרטון אנימציה להדגמת השימוש במוצר

חדשים על המדף
סדרת מוצרי "קלו-קוט" לטיפול בצלקות מתחדשת ומציגה אריזות חדשות שמשלבות לראשונה קוד QR  שמופיע על גב האריזה ומפנה לסרטון אנימציה להדגמת השימוש במוצר.
בנוסף התפרסמו הנחיות בינלאומיות עדכניות לטיפול בצלקות:טיפול מוקדם מסייע במניעה ובמזעור צלקות.

צלקת – זה כבר לא מה שחשבתם

פעם צלקות נחשבו לגזרת גורל, שאין דרך לטפל בהן, למנוע אותן, או להקל עליהן. ובאנלוגיה, כל פגיעה שאינה ניתנת לשיקום נחשבה ל"צלקת".

לשמחתנו, המחקר המדעי בשנים האחרונות ובעקבותיו מוצרי קלו-קוט, הפכו את התפיסה הזאת לנחלת העבר.

הבנה עמוקה יותר של תהליכי ההגלדה וההצטלקות של העור, שינו את הגדרתן של צלקות למצב רפואי שניתן למניעה או לטיפול.

בנוסף, הספרות המדעית מצביעה על כך שצלקות הינן בסיכון מוגבר להיווצרות היפר פיגמנטציה  (התכהות אזור מסוים בעור כתוצאה מייצור מוגבר של מלנין) כתוצאה מחשיפת צלקות לשמש ולכן רצוי להגן על הצלקת מפני השמש באמצעות מסנן קרינה.

קונצנזוס בין המומחים בעולם: למהר ולהתערב בתהליך ההצטלקות

היום, הטיפול בצלקות מאפשר מזעור של צלקות קיימות (שהרי לא ניתן להעלימן לחלוטין), אולם החידוש המשמעותי הוא בגישה המכירה באפשרות למנוע הצטלקות לא תקינה, בשלבים הראשונים להתהוות הצלקת, באמצעות ג'ל סיליקון.

היום, מוסכם על כל המומחים כי ניתן למנוע התפתחות צלקות מציקות ולא אסתטיות אם ממהרים  למרוח ג'ל סיליקון באזור הצלקת לאחר שהפצע נסגר. לכן, מומלץ להתחיל בטיפול לפני שהצלקת מתקבעת ולהימנע מלעשות את הטעות הנפוצה ולקוות שלא תיווצר צלקת, או שזו תיעלם מאליה עם הזמן.

עפ"י ההנחיות הבינלאומיות העדכניות לטיפול בצלקות (שפורסמו על ידי האגודה האמריקאית לכירורגיה דרמטולוגית American Society for Dermatologic Surgery) ג'ל סיליקון נמצא בקו הטיפולי הראשון במניעת התפתחות צלקות לא תקינות. כמו-כן, הגנה על הצלקת מפני קרינת השמש חיונית למניעה ולמזעור היפר פיגמנטציה.

מוצרי ג'ל סיליקון הינם שקופים ונוחים לשימוש. בחוד החנית של מוצרים אלה מובילה סדרת קלו-קוט – נוסחת פטנט רשומה של ג'ל סיליקון, המאושרת על ידי ה- ,FDA CE ומשרד הבריאות.

קלו-קוט למניעה וטיפול בצלקות הוא המוצר המומלץ ביותר לטיפול בצלקות  ע"י הרופאים והרוקחים בישראל ע"פ סקרי מכון ברנדמן וגיאוקרטוגרפיה, יוני 2012.
סדרת קלו-קוט מיועדת למגוון רחב מאוד של צלקות – טריות וקיימות, בעלות מרקמים ודרגות רגישות שונות ובאזורים שונים של הגוף והינה היחידה עם מוצר המכיל מסנן קרינה.

מוצרי קלו-קוט מונעים היווצרות צלקת לא תקינה ומפגע אסתטי לאורך זמן ומאיצים החלמת צלקות קיימות:

מרככים ומשטחים צלקות בולטות, מפחיתים אודם ומטפלים בכאב ובגרד.
מגוון מוצרי הסדרה מאפשר התאמה מרבית לסוג הצלקת:

  • קלו-קוט ג'ל בשפופרת – לכל סוגי הצלקות (למעט צלקות שקועות) מחיר: 179.80 שקלים
  • קלו-קוט ג'ל בתרסיס – לצלקות מפושטות ו/או רגישות למגע. מחיר: 218 שקלים
  • ג'ל קלו-קוט UV (עם מסנן קרינה SPF 30) – מוצר ייחודי, המיועד לטיפול בצלקות באזורים
    חשופים כגון: פנים, ראש וצוואר. חזה וכתפיים.זרועות, ידיים ורגליים.  מחירו: 191.50שקלים

ועכשיו – סדרת מוצרי קלו-קוט באריזות התכלת החדשות עם קוד לסרטון הנחיות שימוש:

מהיום, כל מי שמוטרד ממראה הצלקת שלו, או רוצה למנוע היווצרות צלקת חדשה, יוכל למצוא בקלות את  מוצרי קלו-קוט באריזות התכלת החדשות ברשתות הפארם, בבתי מרקחת פרטיים ובבתי המרקחת של קופות החולים.

בנוסף לקו הנקי, האחיד והעכשווי, קוד QR המופיע על גבי כל אריזה, יפנה אתכם באמצעות סריקה בנייד לסרטון אנימציה קצר וידידותי המדגים את אופן השימוש במוצר, להשגת תוצאות מיטביות.

לאתר קלו-קוט:   www.kelocote.co.il

חטיף קרקר כפרי עם שומשום ופרג ללא גלוטן של אסם

חדשים על המדף

חברת אסם מרחיבה את סדרת חטיפי הקרקר, ומשיקה חטיף חדש ללא גלוטן – בטעם כפרי. חטיף קרקר כפרי מצטרף לסדרת חטיפי הקרקר של אסם – מלוח, שומשום וזעתר. מדובר בחטיף קרקר חדש המתאים לרגישים לגלוטן או למי שבוחר לצרוך מוצרים ללא גלוטן, וכל זאת – מבלי להתפשר על הטעם. בשנים האחרונות עלתה המודעות לבעייתם של חולי הצליאק הרגישים לגלוטן; החטיף החדש מהוות פתרון לאותה אוכלוסיה – המחפשת נשנוש מלוח וטעים.

חטיפי הקרקר הפריכים של אסם מהווים פתרון למי שמתחשק לו נשנוש טעים, ומוצלחים גם כחלק מאירוח קליל –  לבד או בתוספת ממרחים וגבינות.

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות.

חטיפי קרקר ללא גלוטן באריזת 150 גרם.

כשרות: בד"צ ירושלים העדה החרדית

אסם-נסטלה משיקה את פיטנס בר Delice – סדרה חדשה של חטיפי דגני פיטנס עד 86 קלוריות בלבד.

חדשים על המדף

קטגוריית חטיפי הדגנים צומחת ותופסת מקום קבוע כפתרון לרעב הקטן שתוקף אותנו באמצע היום. בכל שנה בפיטנס דואגים לחדש ולרגש את הצרכנים עם מגוון טעמים, וכעת בהשקה סדרת פרימיום מפנקת בארבעה טעמים עשירים בשוקולד. בכל ביס תוכלו ליהנות  משילוב של דגנים מלאים ושוקולד אמיתי.
פיטנס, מותג דגני הבוקר המוביל של נסטלה, משיק את חטיפי Delice החדשים, המכילים 5 ויטמינים ומהווים מקור לסידן וחומצה פולית.

ניתן להשיג את סדרת Delice במגוון טעמים: שוקולד חלב, שוקולד לבן, שוקולד מריר עם קרם חלב ושוקולד אגוזים.

כל מארז מכיל 6 יחידות, ארוזות בנפרד לשמירה על הטריות.

להשיג ברשתות השיווק.
כשרות: בהשגחת OU ובאישור הרבנות הראשית לישראל

התחדשו 🙂

הצטרפו לדף הפייסבוק שלי: https://www.facebook.com/hadar.oknin

השאר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s