איריס גייר מומחית באירידולוגיה רב-ממדית

איריס גייר – מומחית באירידולוגיה רב-ממדית

אירידיולוגיה היא כבר לא תחום שלגמרי זר לי.

אחרי שהכרתי ואובחנתי באירידיולוגיה לפני כחצי שנה, מאוד עניין אותי להכיר קצת יותר את התחום וגם לקבל חוות דעת נוספת באותה שיטה.

הוזמנתי לאבחון "מקוצר" (לא באורך אבחון מלא, כלקוח מן המניין) אצל איריס גייר, מומחית באירידיולוגיה רב ממדית.

איריס גייר מומחית באירידולוגיה רב-ממדית

איריס בת 48, אם חד הורית (לשלישיה!) ומנהלת קליניקה מצליחה .

היא נחשפה לתחום האירידולוגיה בעקבות כך שבגיל 34 החלה להרגיש רע, ולאחר מסע בדיקות שארך כשנתיים שבסופו לא היה קצה של חוט מדוע אשה אנרגטית ופעילה מרגישה בגיל כה צעיר ללא כוחות כלל.

לאחר שסיימה עם כל הבדיקות הקונבנציונאליות, החליטה לבדוק שיטות אחרות. מה שמשך אותה לאירידיולוגיה, בעיקר היה העובדה שאירידולוגים מומחים (שחלקם רופאים) יכלו להסתכל לה בעיניים, לאבחן ולהבין מיידית ממה היא סובלת ומה מקור הבעיה. לאחר שיישמה את המלצותיהם חזרה להרגיש טוב ושבה למסלול תקין ואף טוב יותר מבעבר.

זה השלב בו איריס החליטה לעשות שינוי מקצועי, לאחר קריירה מצליחה במהלך 18 שנים בתחום פיתוח תוכנה וניהול פרויקטים בחברות מובילות בישראל. היא רכשה השכלה מעמיקה בתחומים של אבחון גלגל העין (אירידולוגיה), אבחון לובן העין (סקלרולוגיה), תזונה וניקוי רעלים מגדולי החוקרים ברחבי העולם: ד"ר ג'נסן מארה"ב, ד"ר לו-ריטו MD מאיטליה, וד"ר מלמאואר מארה"ב, ד"ר בירלו MD  מאיטליה, ד"ר בלינפנטה מקנדה, ד"ר אנדרוס מאנגליה והיא עובדת עם גדולי המאסטרים העולמיים בתחום. איריס היא מומחית בינלאומית באירידולוגיה, סקלרולוגיה וניקוי רעלים.

איריס היא נציגת האיגוד הבינלאומי לאירידולוגיה IIPA בישראל, מרצה ומלמדת את תחום האירידולוגיה בארץ וברחבי העולם (ארה"ב, קנדה, איטליה, ברזיל, איסלנד ועוד). במשך השנים הקימה בישראל את המכללה לאירידולוגיה רב ממדית בה מקבלים הסמכה מ- IIPA  והכשירה אירידולוגים רבים בארץ וברחבי העולם.

איריס שמה לה למטרה להפיץ את מדע האירידולוגיה, לעזור לאנשים להכיר את מפת הבריאות שלהם, להחלים מבעיות בריאות ולהימנע מלפתח בעיות בריאות.

מהי בעצם אירידיולוגיה?

אירידולוגיה היא מדע האבחון בגלגל העין. תחום האירידולוגיה הוא בחיתוליו בישראל ועקב כך מרתק, סוחף ומעורר עניין. האירידולוגיה מאפשרת לפתוח חלון למצב בריאותו של האדם, באופן שמסייע לקבל מידע מדויק על נטיות גנטיות, פוטנציאל תורשתי, הבנת שורש בעיות הבריאות,  ולזיהוי בעיות בריאות בשלב מוקדם עוד לפני שהאדם מרגיש כל כאב או סימפטום. אבחון מדויק של הקשתית מספק מידע שקשה ולעיתים בלתי אפשרי להשיג בשיטות אחרות. למידע המתקבל באמצעות האבחון האירידולוגי נודע ערך רב במציאת פתרון מדויק ויעיל למגוון רחב של בעיות בריאות.

האבחון האירידולוגי משולב ברחבי אירופה וברחבי העולם ע"י רופאים.

האבחון נעשה על ידי צילום הגלגל הצבעוני של העין , הצילום אינו חודרני  ואינו כואב.

איריס גייר מומחית באירידולוגיה רב-ממדית

המידע הבריאותי שמקבלים באמצעות אבחון אירידולוגי:

אילו גורמים פיזיים תרמו לבעיות הבריאות הנוכחיות?

פוטנציאל גנטי ותורשתי

כיצד בעיות עבר שהודחקו ולא טופלו כראוי גרמו לבעיות נוכחיות?

איזה אורח חיים וגורמים רגשיים ונפשיים תרמו למצב הנוכחי?

כיצד טראומות ולחצים מהעבר משפיעים על חיינו וגורמים למחלות?

אילו אזורים זקוקים לתמיכה, להעלאת הויטאליות ולאיזון?

כיצד לשמור על הבריאות באופן קבוע? (רפואה מונעת)

גילוי מוקדם של בעיות בריאות

אבל, לשיטתה של איריס, אבחון בגלגל בעין (אירידיולוגיה) לא מספיק. איריס רוצה להסתכל לכם גם בלבן של העין ולבצע סקלרולוגיה (אבחון לובן העין).

לפי מה שאיריס סיפרה לי (להבדיל ממה שהבנתי ממטפלים אחרים בתחום) – אבחון גלגל העין (אירידיולוגיה) מעיד רק על פוטנציאל ונטיות גנטיות (מה עלול לקרות לכם, מה יש סיכוי "טוב" שיקרה לכם אם לא תמנעו ותשמרו).

לעומת זאת, אבחון בלובן העין (סקלרולוגיה) מעיד על מצבכם הנוכחי – ממה אתם סובלים עכשיו, מה מהפוטנציאל שלכם "התממש" ואילו מחלות עושות דרכן אליכם ברגעים אלו ממש.

השילוב של שתי השיטות, מאפשר לדעת מה המצב הנוכחי, מדוע המצב הנוכחי, איך אפשר לטפל המצב הנוכחי, ואיך אפשר למנוע מחלות פוטנציאליות שטרם "מומשו".

השיחה עם איריס היתה קצרה אך מרתקת.

איריס גם פיתחה תוכנה שיודעת לקרוא "אירידיולוגית" את קשתית העין ולהוציא תוצאות אבחון מדויקות.

את תוצאות האבחון קיבלתי לאחר כשבועיים באי-מייל, יחד עם המלצות תזונה (מה מומלץ לאכול ומה בשום פנים ואופן לא לגעת!), המלצות לתוספי תזונה, וגם המלצות לשיטות טיפול שונות.

עדיין לא התחלתי ביישום ההמלצות ומבטיחה לעדכן אם אנסה ואחוש בשינוי בעקבות.

איריס גייר מומחית באירידולוגיה רב-ממדית

הקליניקה לאירידולוגיה רב-ממדית בהנהלת איריס גייר

בשנת 2000 הקימה איריס את הקליניקה לאירידולוגיה רב-ממדית ומאז היא עזרה למטופלים רבים להגיע להבנה מעמיקה של שורש בעיות הבריאות ולהחלים בשיטות טבעיות ממגוון רב של בעיות. לשלב האבחון חשיבות עליונה ורק לאחר הבנה מעמיקה של מקור הבעיה, מותאם טיפול שמוביל לפתרון בעיות הבריאות ולהחלמתו של המטופל.

האבחון מבוצע ע"י צילום חלקי העין במצלמות אירידולוגיה מקצועיות ובמיקרוסקופ דיגיטלי מקצועי, בהגדלה וברזולוציה גבוהים המתאימים למחקר קליני. התמונות מועלות על מסך המחשב באמצעות התוכנה המתקדמת בעולם לאירידולוגיה רב-ממדית של חברת COSMICIRIS, ושלב אחר שלב מבוצע האבחון והתאמת הטיפול. האבחון מתאים לכל גיל, הוא אינו חודרני ולא כואב.

בקליניקה עזרה איריס לאלפי מטופלים להחלים ממחלות כגון: בעיות עיכול, מחלות עור, פסוריאזיס, בעיות כלי דם ולב, סכרת, לחץ דם וכולסטרול, מגרנות, פיברומיאלגיה, דלקות מפרקים ועוד.

שיטות הטיפול בקליניקה:

בנוסף לאבחונים, מתבצעים בקליניקה טיפולים טבעיים הכוללים:

  • תוכנית ניקוי הרעלים המתקדמת ביותר בעולם על פי שיטת ד"ר ברנרד ג'נסן מארה"ב:

בשיטה זו מנקים את הפסולת שהצטברה במעי הגס ואת הריר שנוצר ונדבק לקירות המעי במהלך שנים של אורח חיים לא בריא. התוצאות כוללות שיפור בספיגה ופתרון בעיות בריאות רבות, אשר נובעות מהצטברות של רעלים במעיים. הטיפול מונע התפתחות של בעיות במעי הגס. מטרתו של ניקוי המעי הגס היא ניקוי הרעלים מכל רקמות הגוף.

במהלך הניקוי של המעי (הידרותרפיה של המעי) משולבים צמחי מרפא בהתאמה למטופל לניקוי הכליות, ניקוי הכבד וכיס המרה, ניקוי הריאות, כלי דם ומערכת העור. ניקוי מערכות הניקוי הטבעיות של הגוף, מרפא ומשפר את המצב הבריאותי ומעלה את רמת האנרגיה ואת כוח החיים.

  • תכנית תזונה אישית:

לפי תוצאות האבחון האירידולוגי, אנו מגלים את שורש הבעיה הבריאותית של המטופל ומתאימים לו תכנית תזונה אישית, להשגת תוצאות אפקטיביות.התזונה הינה מרכיב מרכזי בתהליך הריפוי והשמירה על גוף בריא. התכנית כוללת הנחיות מפורטות לחיים בריאים וכן ספרון מתכונים לבישול טעים ובריא.

  • התאמה של צמחי מרפא ותוספי תזונה התומכים ולוקחים חלק בתהליך הניקוי .

המלצות על איריס:

"היום אני בריאה מתמיד ונהנית מאיכות חיים"

"הגעתי לאיריס עם כאבי ראש בלתי נסבלים, כאבים ראומטיים בכל הגוף, וכן סבלתי מפסוריאזיס בקרקפת. האבחון נתן לי פרופרציה להבין מה טוב עבורי. אחרי האבחון שיניתי הרגלים בקלות וקיבלתי במתנה את היכולת להקשיב לגוף ולהרגיש חשק לדברים שטובים עבורי. הטיפול בפסוריאזיס הפתיע אותי ביעילות ובתוצאות המדהימות. היום אני מרגישה בריאה מתמיד, ונהנית מאיכות חיים."

עפרה שפי – נרפאה מפסוריאזיס, כאבי ראש וכאבים ראומטיים.

"התפקוד היומיומי השתפר ואני אנרגטית מתמיד!"

"הגעתי אל איריס על מנת להקל על בעיית העצירות שלי, אבל מאז לא רק בעיית העצירות נפתר, אני חשה חיונית ואנרגטית הרבה יותר! השלתי ק"ג מיותרים והנפיחות בבטן ירדה לחלוטין. התפקוד היומיומי השתפר בהרבה, והסביבה לא מפסיקה להחמיא לי. בנוסף, נעלמו כלא היו תופעות האלרגיות העונתיות .

אל תהססו! השינוי נמצא אצל כל אחד ואחת מאיתנו… עם עזרה והכוונה של איריס המדהימה תזכו גם אתם להיוולד מחדש. "

איטה קופמן נרפאה מעצירות, אלרגיות ונפיחות בבטן.

"הכאב חלף לאחר שבועיים של טיפול!"

"הגעתי עם כאבי גב שליוו אותי ללא הפסקה במשך 3 שנים הרופאים לא הצליחו לאבחן את הבעיה וגם בדיקות אולטרה סאונד וסי.טי. לא עזרו. פשוט סבלתי מאוד!

למזלי, שמעתי על הקליניקה של איריס, ולאחר אבחון וסדרת טיפולים שהותאמה לי, חלה הקלה גדולה בכאבי הגב שלי – כעבור זמן מה הכאבים חלפו לגמרי ונעלמו כלא היו. היום אני יכול להגיד שזה שווה כל מחיר! "

רפי חדד – נרפא מכאבי גב כרוניים.

"פתאום התחלתי להרגיש טוב"

"במשך שנים סבלתי ממחלת סבוריאה, המתאפיינת בכתמים בעור, גירוד מציק ואדמומיות.

המחלה השפיעה לרעה על מצבי הפיזי והנפשי. הוסיפה לכך הידיעה שאין כל תרופה לכך ברפואה הקונבנציונלית, למעט שמפו רפואי ומשחות שלא עזרו לי כלל.

פניתי לאיריס והגעתי לייעוץ.  היא קיבלה אותי בחיוך וחיבוק חם והבטיחה שיש פתרון לבעיה.

היא אבחנה אותי ובנתה לי טיפול שמבוסס על שינוי תזונתי וניקוי רעלים. אחרי מספר טיפולים הרגשתי שינוי: הכתמים התחילו להיעלם ,העור התחדש וחשתי הקלה בקרקפת. בעקבות כך מצבי השתפר וחזרתי לחייך לעולם. אני שמחה שהגעתי לטיפול אצל איריס, התהליך מועיל ונותן המון כלים לחיים בריאים וטובים. תודה רבה!"

א.ש (ביקשה להישאר בעילום שם) – נרפאה מסבוריאה חמורה.

"נדהמתי מהתוצאות המיידיות!"

"הגעתי לאיריס לאחר נסיונות רבים אצל הרופאים, אובחנתי כסובל מפיברומיאלגיה קשה,

כאבי שרירים ועצמות 24 שעות, הייתי צורח מכאבים וישן על הרצפה.

עד ששמעתי על הקליניקה של איריס והחלטתי לנסות – החלטה שהתגלתה כמשמעותית בחיי…

האבחון היה מדויק וקיבלתי יחס וליווי מסור מאיריס והצוות שלה.

כשהגעתי לא ביקשתי להרגיש טוב, רק רציתי שייפסקו הכאבים ליום אחד… אבל נדהמתי מהתוצאות!

הכאב פחת בצורה משמעותית. היום אני מרגיש טוב יותר, הגוף מתחזק וחזרתי לפעילות גופנית בהדרגה.

תודה רבה לך, איריס."

יצחק בנישו – נרפא מפיברומיאלגיה קשה, כאבי שרירים ועצמות.

לאתר של אייס גייר: http://www.irisgayer.co.il/

 

הצטרפו לדף הפייסבוק של הבלוג הדרלינג

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה החברתית

לאתר הבינלאומי שלי – Isreal by Hadarling

Rockport Ushops

 << לפוסט הקודם      לפוסט הבא >>​

 צרכנות אופנה טיפוח בריאות טכנולוגיה תיירות תרבות קולינריה אודותי

 

השאר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s