השקת סדרת הבריאות של מלח הגורמה 424 – מלח דל נתרן

אתם בטח תוהים מה כבר יכול להיות כ"כ מרגש במלח?

בשנים האחרונות מתגבש לו טרנד של שימוש במלחים "מיוחדים" – גבישיים, צבעוניים, בעלי טעמים וניחוחות שונים.

אבל בכזה מבחר של סוגי מלח עדיין לא נתקלתי…

השקת סדרת הבריאות של מלח הגורמה 424 - מלח דל נתרן

השקת סדרת הבריאות של מלח הגורמה 424 - מלח דל נתרן

"מלח 424"  הוא מלח בישול גורמה היחיד מסוגו בעולם המופק בים המלח. מגוון רחב של טעמים, צבעים וניחוחות נפרש לפנינו..

השקת סדרת הבריאות של מלח הגורמה 424 - מלח דל נתרן

השקת סדרת הבריאות של מלח הגורמה 424 - מלח דל נתרן

אז אחרי ששיחקנו וטעמנו, הזכירו לנו שלא לשם כך התכנסנו…

השקת סדרת הבריאות של מלח הגורמה 424 - מלח דל נתרן

התכנסנו כי "מלח 424" השיק את סדרת הבריאות החדשה שלו: "מלח 424 – דל נתרן" סדרת מוצרים, ובה עשרה סוגי מלח דל נתרן, המועשרים במגוון טעמים ייחודיים. "מלח 424 – דל נתרן" מכיל 60% פחות נתרן מכל מלח אחר ובנוסף מועשר בסיבים תזונתיים, הודות לפיתוח בלעדי של החברה.

השקת סדרת הבריאות של מלח הגורמה 424 - מלח דל נתרן

לדברי אלון ליאור, מנכ"ל NT SALT, יצרנית "מלח 424": "השילוב המנצח והחדשני שבין מלח דל נתרן איכותי ועשיר בטעמים לבין סיבים תזונתיים, הוא המענה המושלם לביקוש הקיים בעולם למוצר עכשווי וטרנדי הנותן מענה גם לדרישות של אורח חיים בריא. אני מאמין שגם סדרה זו כיתר סדרות המותג שלנו תזכה לביקוש בקרב לקוחות מובילים בישראל ובעולם".

בהמשך למגמות כלל עולמיות התומכות בהפחתת צריכת הנתרן בתפריט היומי, ובהמשך לביקוש העולה מהשטח פותחה סדרה ייחודית זאת, הממשיכה את קו המוצרים של "מלח 424", המציגה  עד עתה 5חמש סדרות שונות של מלח אורגני, 100% טבעי, ללא כימיקלים וללא תוספים ובטעמים ייחודיים המעניקים חוויית גורמה יוצאת שהופכת כל ארוחה להרפתקאה חדשה.

סדרת 424 דל הנתרן החדשה נותנת מענה לקהל יעד רחב שרוצה ליהנות מהמלח האיכותי של החברה ומעושר הטעמים שלו ולהמשיך לשמור על אורח חיים בריא.

כמות הנתרן הקטנה ביותר:

מלח 424 דל נתרן מכיל רק 12,000 מ"ג נתרן ל-100 גר' – כ- 60% פחות נתרן מכל מלח אחר.

יותר מינרלים:

ים המלח הוא תופעת טבע יחידה במינה. כ-32% ממימיו מורכבים ממינרלים – הריכוז הגבוה ביותר מכל מקווה מים בעולם. תריסר מבין 26 המינרלים המצויים בים המלח אינם קיימים בכל ים או אוקיינוס אחר בתבל, ומרביתם חיוניים לגוף האדם.  מלח 424 דל נתרן עשיר באשלגן, מגניזיום ובכ-21 מינרלים שמקורם בים המלח כגון ברום, סיליקה, וסידן. כל אלה הכרחיים לשמירה על מערכת עצבית פונקציונלית, תורמים לבריאות הלב ולמערכות בסיסיות בגוף.

לראשונה שילוב מנצח בין מלח דל נתרן לסיבים תזונתיים מסיסים:

סיבים תזונתיים תורמים לתחושת שובע. הסיבים במלח 424 דל נתרן הם  סיבים שמסיסים בנוזל ויוצרים תמיסה ג'לית במערכת העיכול אשר קשורה להאטת ספיגת שומנים בדם וליצירת תחושת שובע.  השילוב בין מלח ים עשיר במינרלים וסיבים תזונתיים הוא שילוב חדשני ויצירתי. על אף כמות הסיבים הקטנה במלח, היא תורמת  להגדלת מינון הסיבים בדיאטה היומית. המלח מכיל נתרן אבל גם מינרלים כגון מגנזיום וסידן, שהופכים ההרכב שלו ליותר בסיסי (פחות חומצי).

חשוב לזכור שמלח שולחן רגיל שעבר עיבוד הוא חומצי יותר. עודף צריכת מזונות ותבלינים חומציים משפיעים על דילול מאגרי מינרלים בסיסיים כגון סידן, אשלגן ומגנזיום.  לעומת זאת, שימוש במלח-ים עשיר במינרלים וסיבים תזונתיים מאפשר איזון עודפי חומציות בתזונה ושמירה על עצמות חזקות וכליות בריאות.

תהליך הייצור של מלח 424 – 100% טבעי

מלח 424 מיוצר בים המלח על ידי הטבע. המקור טבעי וכמוהו גם תהליך ההפקה – טבעי!

המלח הייחודי נוצר במשך מאות אלפי שנים כתוצאה מעיבוי טבעי של מי ים המלח. היוצר הוא הטבע, וכל שנותר הוא לאסוף אותו. המלח נכרה במפעל המלח הממוקם בקלי"ה, שמצפון לים המלח, המפיק את המלח הגולמי בשיטת האידוי הסולארי, תוך הזרמת המים לבריכות השיקוע ומשם בחזרה לים המלח. המלח נאסף מהמפעל למפעל הייצור בחיפה ושם מייצרים את מלח 424 על כל טעמיו.

סדרת מלח 424 דל נתרן כוללת את הטעמים הבאים:

מלח דל נתרן – הטעם הטבעי והמאופיין של מלח איכותי מים המלח עם כמות נתרן נמוכה בכ- 60%. חובה לכל מי שלא רוצה לוותר על בריאות ומסרב לוותר על הטעם.

מלח בתוספת אצות ים – מלח טבעי מופחת נתרן בתוספת אצות ים העשירות במינרלים וויטמינים כגון: ברזל, אשלגן, ויטמין A ועוד. אצות הים ידועות כעשירות באומגה 3 השומר על שריר הלב, ובשילוב מלח מופחת נתרן מתאימות יותר לחולי לב.

מלח דל נתרן בתוספת שום שמיר  – ה"שילוש הקדוש" של הטעמים בגרסה בריאה יותר. מלח דל נתרן בטעם הטבעי והעשיר של מלח ים המלח בצירוף הטעם הקלאסי של השום ובשילוב הטעם העוקצני והארומה הייחודית של השמיר.

מלח דל נתרן מועשר בסיבים תזונתיים – הרבה פחות נתרן עם הרבה יותר בריאות. המלח דל הנתרן של ים המלחמועשר בסיבים תזונתיים מסוג "פקטין", התורמים לתחושת שובע ופעולה תקינה של מערכת העיכול. השילוב המושלם של טעם ובריאות.

מלח דל נתרן מועשר בסיבים תזונתיים בתוספת פלפל שחור – קלאסיקה של טעם ובריאות. מלח מופחת נתרן עם הטעמים הייחודיים של ים המלח המועשר בסיבים תזונתיים, בשילוב עם פלפל שחור גרוס, לתיבול ולבישול יומיומי ובריא יותר.

מלח דל נתרן מועשר בסיבים תזונתיים בתוספת זעתר – חגיגה ישראלית של בריאות וטעם. מלח דל נתרן מים המלח, מועשר בסיבים תזונתיים, פוגש את התבלין הישראלי האולטימטיבי. הטעמים וסגולות המרפא של הזעתר, האזוב, משתלבים בטעם המלח הייחודי באופן מושלם.

מלח דל נתרן מועשר בסיבים תזונתיים בתוספת שום – שילוב מנצח שנותן טעם לבריאות. הטעם העשיר של מלח ים המלח דל נתרן, בשילוב סיבים תזונתיים, פוגש את סגולות הטעם והמרפא של השום. כל מנה הופכת לטעימה יותר מבלי להתפשר על הבריאות.

מלח דל נתרן מועשר ביוד וסיבים תזונתיים :

מלח דל נתרן מים המלח מועשר בסיבית תזונתיים וביוד , אותם מינרלים אשר גוף האדם נמצא בחוסר תמידי נוספים לטעם המיוחד של מלח 424 הרבה יותר בריאות בטעם גורמה .

מחיר: 19-24 ₪

השקת סדרת הבריאות של מלח הגורמה 424 - מלח דל נתרן

תרומה לקהילה:

מלח 424 חרת על דגלו את נושא המחויבות הקהילתית וההירתמות למען תרומה חברתית ויישום אחריות חברתית . מפעל האריזה  של החברה בחיפה מעסיק 30 מבוגרים בעלי צרכים מיוחדים ו- 2 עובדים סוציאליים הדואגים לשילובם בפעילות היומיומית במקום. העסקתם של אלו מתאפשרת הודות לשיתוף פעולה עם עמותת "אלווין ישראל", המספקת שירותים לאלפי אנשים בעלי צרכים מיוחדים ומאמינה כי כל פרט בקהילה ראוי להיות חלק בלתי נפרד של החברה הסובבת אותו ולא להיות מורחק ומבודד ממנה.

סביבתיות ואקולוגיה:

ייצור המלח זכה לתמיכה של מכון ערבה  לאחר בדיקות שערך הארגון נמצא כי מפעל הכרייה דוגל בשמירה על איכות הסביבה. האישור של הארגון ניתן על סמך הגורמים הבאים: קצב אידוי מי ים המלח – נמצא כי הוא זניח ואינו פוגע בים המלח, זיהום אוויר ופליטת גז חממה  עומד בכל התקנים. סכנה לזיהום מי תהום – אין שום סכנה למי תהום היות ומי מלח אינם חודרים לאדמה.

הסדרה האורגנית – בסדרה 7 מוצרים מאושרים כאורגניים: ארה"ב – אישור NOP על ידי ה-USDA, אירופה – אישור  PPIS האירופאי וישראל, ומאושר על ידי new eu organic regulation – אישור סקאל ישראל  על יצור מלח 100% טבעי ללא תוספים.

אז…תוסיפו קצת מלח לחיים 🙂

הצטרפו לדף הפייסבוק של הבלוג הדרלינג

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה החברתית

לאתר שלי לקניות מומלצות באיביי ebay

PrevNext     משלוח  מסופק ע"י ספק אמריקאי - יבוא אישי באמצעות   חברת USHOPS מעניקה לך שירות ייחודי- שילוח המוצר עד דלת ביתך במחיר סופי. המחיר כולל בתוכו את עלויות המוצר, המיסים, השילוח וההפצה. הינך רוכש את המוצר במתכונת יבוא אישי על כל המשתמע מכך, האחריות על המוצר ניתנת בארה"ב אלא אם צוין אחרת. זמני האספקה של המוצרים תלויים בזמינות המוצרים אצל הספק בארה"ב. ניתן לעקוב אחר החבילה בכל רגע נתון באתר www.ushops.co.il  שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך בכל שאלה צוות USHOPS שתף עם חברים     סט ארגונומי 10 חלקים, צבעוני ואיכותי למטבח. עשוי מסיליקון של Core Kitchen

סט של 4 סירי בישול מהמותג Happycall

ScreenHunter_2257 May. 30 00.46

ScreenHunter_1401 Mar. 26 11.08

השאר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s