SKINPRO – סדרת מוצרים דרמו-קוסמטיים לעור רגיש מבית clineral של טבע ישראל ו- AHAVA

מעל 50% מהאוכלוסיה מגדירים עצמם כבעלי "עור רגיש", כאלו שסובלים מתופעות לוואי שונות כאשר עורם בא במגע עם חומרים שונים.

בדיוק בשביל אלו פיתחו טבע ישראל ו-AHAVA  את סדרת הפנים  clineral SKINPRO- קו מוצרים הכולל שלושה תכשירים אשר פותחו במיוחד לעור רגיש, הנוטה לגירוי ואלרגיה, בעל סבילות נמוכה למוצרי קוסמטיקה יום-יומיים נפוצים, ועור לאחר טיפולים אסתטיים כדוגמת לייזר או פילינג.

 SKINPRO - סדרת מוצרים דרמו-קוסמטיים לעור רגיש מבית clineral של טבע ישראל ו- AHAVA

המותג clineral נולד כתוצאה משילובה של מומחיות שתי החברות – טבע ו-AHAVA יחד. טבע, החברה המובילה את שוק התרופות הגנריות העולמי עם נוכחות ביותר מ-60 מדינות,  וחברת AHAVA מביאה את המומחיות בטיפוח על בסיס סגולות ים המלח, המינרלים והבוץ שלו, לסדרות מוצרים איכותיים בעלי שם עולמי.

שתי החברות זיהו את הצורך לתת מענה לעור רגיש המתאפיין בסבילות נמוכה וברגישות לתכשירי קוסמטיקה ותמרוקים הנמצאים בשימוש יום-יומי וממושך. גורמים סביבתיים כדוגמת זיהום אוויר, חשיפה לשמש, או חשיפה ממושכת למים חמים ולמזגנים, עלולים להחמיר את התסמינים, המאופיינים בעור מגורה, תחושות גירוד, עקצוץ או שריפה של העור ואדמומיות. מכאן הגיע הרעיון לסדרת המוצרים החדשים תחת השם SKINPRO, אותם שתי החברות משיקות בגאווה לאחר שנות מחקר ארוכות.

השקת סדרת clineral SKINPRO נועדה לתת מענה לבעלי עור רגיש ועדין המתקשים להשתמש בתכשירי קוסמטיקה ותמרוקים בשגרה. במהלך פיתוח הסדרה  הושם דגש על הצד החושי, ליצירת מרקם נעים, ספיגה טובה והעדר בישום.

שלושת מוצרי clineral SKINPRO:

קרם לחות clineral SKINPRO עם מקדם הגנה SPF 50+

מספק הגנה בספקטרום נרחב מחשיפה לשמש הכולל קרינת UVA/UVB, ומכיל תמצית מי ים המלח ותמציות צמחים נוגדות דלקת.

קרם לחות מרגיע לפנים  clineral SKINPRO

מכיל תמצית מי ים המלח, בוץ מים המלח, פולימר מייצב המפחית את רמת החומרים פעילי השטח במוצר ותמציות צמחים נוגדות דלקת.

ג'ל ניקוי clineral SKINPRO

מכיל תמצית מי ים המלח, תמציות צמחים נוגדות דלקת וג'ל המבוסס על פולימר מצמח הגואר (guar gum) המשרה רכות בעור. אינו מכיל SLS ו- SELS העלולים לגרות את העור.

סדרת המוצרים קלינרל הושקה בשנת 2010, זכתה לשבחים וצברה קהל לקוחות נאמן. המוצרים זכו בפרס מוצר השנה ל- 2012. קו המוצרים הייחודי תחת השם "clineral" מגלם בתוכו את אפיונה של הסדרה: מוצרים דרמו-קוסמטיים שנבדקו קלינית על חולים במגוון מחלות עור ומבוססים על תמצית מינרלים ייחודית ובוץ מים המלח,  בשילוב תמציות צמחים. כך גם סדרת מוצרי SKINPRO החדשה, מתבססת על מחקרים קליניים אשר נבחנו על אנשים בעלי עור רגיש מאד בעל סבילות נמוכה על-ידי מרפאה דרמטולוגית חיצונית.

תוצאות בדיקות קליניות להשקת הסדרה:

מחקר קליני אשר נעשה במכון לטיפולי עור דרמטסט במונסטר שבגרמניה כלל 25 נסיינים בעלי עור פנים רגיש במיוחד, ובדק את השפעתם של מוצרי SKINPRO על העור. עורם של המשתמשים נבדק קלינית על ידי רופא ובאמצעות Cormeometer הנסיינים השתמשו בג'ל ניקוי SKINPRO פעמיים ביום, בקרם לחות SKINPRO עם מקדם הגנה SPF 50+ בבוקר אחרי ניקוי הפנים, ובקרם לחות מרגיע לפנים SKINPRO בלילה.

ממצאי המחקר הראו כי כבר לאחר ארבעה שבועות מתחילת הטיפול במוצרי SKINPRO, חל שיפור בשיעור של 34% במדד גירוי העור ושיפור בשיעור של 36% במדד אדמומיות העור. בנוסף, הבדיקה מצאה כי חלה ירידה של 39% ביובש העור וירידה של 24% בקצב איבוד המים של העור.

מדונה חובל, מנכ"ל OTC מוצרי צריכה ובריאות בטבע ישראל: "כניסתה של טבע ישראל לתחום המוצרים הדרמו- קוסמטיים לפני כ-3 שנים, יחד עם AHAVA, הייתה במסגרת מהלך אסטרטגי שנועד לספק ללקוחות קשת רחבה של מוצרים המאפשרים פתרון משלים ואיכותי לטיפול הרפואי הספציפי שקיבלו. מוצרי SKINPRO מסדרת clineral הם תוצאה של שילוב מנצח בין שתי מובילות עולמיות בתחומן – טבע ו-AHAVA. מוצרים אלה מציבים רף חדש בשוק, ואני גאה על כך מאד."

קטגוריית הדרמו-קוסמטיקה מוגדרת כתחום הצומח ביותר בתעשיית הקוסמטיקה העולמית והיא צומחת מדי שנה בקצב כפול, מצמיחת הקוסמטיקה הקונבנציונאלית. השילוב בין טבע ישראל ו- AHAVAמעניק ערך מוסף לצרכנים עם בעיות עור, תוך המשאבים שימוש בסגולות הייחודיות של ים-המלח והמצוינות הפרמצבטית של טבע ישראל. כל זאת, הביא לפיתוח מוצרים בעלי איכויות המעניקות פתרון לצורך של לקוחות, אשר נותר עד כה ללא מענה דומה.

 עופר אחדות מנכ"ל חברת AHAVA ישראל: "מזה שנים רבות נצבר ידע נרחב בחברת AHAVA בתחום השפעות המינרלים מים המלח על העור. עבודת מחקר שארכה מספר שנים הובילה את החברה לפיתוח מוצרים על בסיס מינרלים מים המלח עם יתרונות משמעותיים גם בתחום הדרמו-קוסמטיקה. נראה כי התחום בישראל עדין בתחילת דרכו, אך פוטנציאל הצמיחה בו גבוה מאוד. חיפשנו שותף וחברת טבע, בהיותה חברה פרמצבטית עולמית מובילה, הייתה באופן טבעי השותף המתבקש מאליו. שיתוף פעולה זה בין AHAVA לטבע הביא לצרכן הסופי בארץ את המותג Clineral, אשר כולל מגוון רחב של מוצרים איכותיים הנותנים מענה לאלו אשר סובלים מבעיות עור כרוניות. פיתוח מוצרי SKINPRO הינו תוצאה ישירה של שיתוף הפעולה הפורה בין טבע ישראל ו- AHAVA בתחום הדרמו-קוסמטיקה."

גידול סך שוק  ה-Health& Beauty  העולמי ב 8 השנים האחרונות (2001-2009) עומד על 40 אחוזים, לעומת גידול קטגורית הדרמו-קוסמטיקה העולמית ב- 8 השנים האחרונות העומד על 81 אחוזים.

מחזור שוק הדרמו-קוסמטיקה העולמי מוערך ב 10.7 מיליארד יורו (במחירים לצרכן ללא מע"מ) לשנת 2009 , המהווים כ-6 אחוזים מסך שוק ה-Health& Beauty  העולמי ומצביעים על פוטנציאל גידול גבוה מאוד.

בעולם מהווה סגנמנט  הדרמו קוסמטיקה כ-6 אחוזים משוק הקוסמטיקה. בישראל מהווה שוק הדרמו קוסמטיקה כ-3 אחוזים משוק הקוסמטיקה.

שוק הדרמו-קוסמטיקה בישראל מוערך בכ- 67 מיליון ₪ (במחירים לצרכן ללא מע"מ) לשנת 2013, בהשוואה למכירות סך שוק הקוסמטיקה בישראל המוערכות בכ-  1.8 מיליארד ₪ לשנת 2013.  בישראל, ב-4 השנים האחרונות (2010-2013), שוק זה גדל בקצב של כ-33 אחוזים.

המחיר המומלץ לצרכן:

קרם לחות SKINPRO עם מקדם הגנה  SPF 50+ 139.90 ש"ח

קרם לחות מרגיע לפנים SKINPRO 135.90 ש"ח

ג'ל ניקוי עדין SKINPRO 85.90 ש"ח

ניתן להשיג ברשתות הפארם ובבתי המרקחת הנבחרים.

הצטרפו לדף הפייסבוק שלי: https://www.facebook.com/hadar.oknin

השאר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s