מותג הטיפוח הניו יורקי Kiehl’s מגיע לארץ

ב-18 אפריל 2013 מותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl’s Since 1851 פותח חנות ראשונה בארץ – בקניון רמת אביב.

המותג הטרנדי משווק מוצרים איכותיים לטיפוח העור והשיער. המותג קיל'ס מצטרף לחטיבת הקוסמטיקה היוקרתית, הכוללת את המותגים לנקום איב סן לורן, ומותגי הבישום ג'ורג'יו ארמני, דיזל, ויקטור אנד רולף, רלף לורן, קאשרל ועוד.

 

למעלה מ- 160 שנות מורשת הממוקדות-לקוח מאפיינות את השירות ואת המוצרים של קיל'ס. ממחקר המרכיבים ובדיקת בטיחות הפורמולה, ועד העיצוב המקומי של החנויות ברחבי העולם – כולם מותאמים לצרכים המיוחדים של הלקוחות בקהילות המקומיות.

 

מטרה אחת עומדת תמיד לנגד המותג: לשרת את הלקוחות בסביבה קשובה, לימודית, המציעה את המוצרים לטיפוח העור והשיער, שנבדקו והוכחו יעילים ובטוחים, מהם נהנים לקוחות ברחבי העולם.

החנות של קיל'ס בתל אביב תביא לקהילה את הרוח של בית המרקחת המקורי מניו יורק בתוך סביבה קמעונאית. שטח החנות 40 מ"ר והיא תציע אבחון וייעוץ ע"י יועצי הטיפוח של המותג שעברו הכשרה בינלאומית מקיפה.

אנחנו הגענו לביקור טרום פתיחה בחנות החדשה של קיל'ס בקניון רמת אביב, הנה התמונות:

מותג הטיפוח הניו יורקי Kiehl’s מגיע לארץ

מותג הטיפוח הניו יורקי Kiehl’s מגיע לארץ

מותג הטיפוח הניו יורקי Kiehl’s מגיע לארץ

מותג הטיפוח הניו יורקי Kiehl’s מגיע לארץ

 

מותג הטיפוח הניו יורקי Kiehl’s מגיע לארץ

כמו בכל חנויות קיל'ס ברחבי העולם, האסתטיקה המאפיינת את בית המרקחת מהעולם הישן, משולבת באלמנטים מודרניים, המשקפים את הקהילה המקומית ומרמזים על השורשים הניו-יורקיים של המותג, הנטועים בשכונת איסט וילג' East Village בחנות הראשונה, שנוסדה כבית מרקחת קלאסי בסגנון אירופאי בשנת 1851.

 

עם הכניסה למרחב הייחודי, המבקרים שוקעים מיד בהיסטוריה ארוכת השנים של המותג ובאופי הייחודי שלו: רמיזות למורשת קיל'ס מצויות בכל מקום, כולל תמונות של חנות הדגל המקורית בניו יורק, של המשפחה המייסדת וחוויות הרפתקניות בחסות המותג. פריטים היסטוריים גורמים למבקרים הפתעה לצד הנאה, כולל אופנוע וינטאג' איקוני והשלד המפורסם של Kiehl’s Mr. Bones. "מר בונס" המייצר אווירה ומשמר את מסורת בית המרקחת של פעם, תוך קריצה והומור עם הצרכן. כל חנות של קיל'ס נראית שונה, ויחד עם זאת כל אחת מציגה את מסורת הרוקחות העשירה של קיל'ס.

 

"אנו מאושרים שנפלה בחלקנו ההזדמנות לשרת את תל-אביב בתוך החנות החדשה של Kiehl’s. אנו שואפים להציע את המוצרים לטיפוח העור, באמצעות השירות הקשוב והאישי ביותר ככל האפשר, המשקף את מורשת הרוקחות עתיקת היומין של בית המרקחת שלנו". שפרה פנטנוביץ, מנהלת חטיבת מוצרי היוקרה בלוריאל ישראל. 

 

עם מחויבות בת עשרות שנים לקהילות מקומיות, קיל'ס ממקדת את המאמצים הפילנתרופיים שלה ב-3 מטרות מרכזיות: חקר איידס, ילדים ואיכות הסביבה. גם בישראל  תתמוך החברה במטרה פילנתרופית אשר תפורסם ביום בפתיחה הפורמאלי של חנות קיל'ס בקניון רמת אביב.

 

יחד עם הסביבה הייחודית של החנות,Kiehl’s Since 1851 נשארת נאמנה למורשת,  כשהיא מציעה שירות לקוחות שאין שני לו, בכל אחת מהחנויות ברחבי העולם.

 

כמו כל החנויות של קיל'ס, החנות החדשה בתל-אביב, ממשיכה בגאווה את פילוסופיית ההתנסות הייחודית של המותג "נסה לפני שתקנה" (“Try before you buy”) שהונהגה לראשונה לפני 92 שנים בחנות הדגל המקורית הכוללת חלוקה נדיבה של דוגמיות. בנוסף, הבטחה להחזר כספי ומדיניות החזרת מוצרים פשוטה וקלה. יוזמות אלו, מייחדות ומבדלות את קיל'ס מהמתחרים שלה בשוק ומאפיינות את החברה בעיניי לקוחותיה הנאמנים.

 

"ב-Kiehl’s, אנחנו בוטחים ביעילות הפורמולות שלנו ובמחויבות להציע ללקוחות שגרת יופי המותאמת לצרכים הספציפיים. תוכנית הדוגמיות הנדיבה משקפת את מסורת הרוקחות –  וקבעה לפני זמן רב את רף השירות בתעשייה. המשימה היא לשרת את הצרכים האישיים של הלקוחות כשהיוזמות האלו עומדות במבחן הזמן לאורך עשרות שנים של שירות". Cheryl Vitali, המנהלת הכללית של Kiehl’s העולמית.      

 

מותג הטיפוח הניו יורקי Kiehl’s מגיע לארץ

מותג הטיפוח הניו יורקי Kiehl’s מגיע לארץ

 

היסטוריית המותג Kiehl’s

 

Kiehl’s Since 1851חברה מוערכת, שבסיסה בניו יורק, מספקת מוצרים איכותיים לטיפוח העור והשיער נוסדה כבית מרקחת קלאסי בסגנון אירופאי. המשפחה המייסדת של Kiehl’s הקימה את בית המרקחת השכונתי שלה כדי למלא את הצרכים האישיים של כל לקוח שנכנס לבית המרקחת. לאחר שמשפחת מורס Morse רכשה את בית המרקחת ממר ג'ון קיל John Kiehl, הם טיפחו את הקהילה בשכונת איסט וילג', דאגו ללקוחות שלהם ולשכנים שלהם, וקיבלו בברכה כל מבקר שנכנס ל- Kiehl’sכאילו נכנס לביתם. כך, הרוקחים והכימאים שהקימו את Kiehl’s השיקו מסורת של שירות אישי שהפכה לאגדה. כמעט 160 שנה מאוחר יותר, הקסם של "החוויה עם Kiehl’s" מתרחב לכל רחבי העולם כאשר החברה ממשיכה לענג את הלקוחות הקבועים שלה עם מוצרים באיכות גבוהה אשר מבטיחים את בריאות השיער והעור שלהם. כיום, המסר של המשפחה נשאר כשהיה: "אנחנו נהנים לשרת אותך."      

 

1910: השוליה: מר מורס

 

מר אירווינג א. מורס, מומחה מלומד לצמחי מרפא ורפואת צמחים, החל לעבוד עבור מר ג'ון קיל כשוליה. יחדיו, הם רקחו פורמולות לאינספור תכשירים ותרופות ייחודיים המופקים מצמחים אקזוטיים, פורמולות אשר היוו פריצת דרך ומקור השראה למסורות הרבות הנהוגות כיום ולפיתוח פורמולות המוצרים המאפיינות את Kiehl’s כיום, 10 שנים מאוחר יותר, מר מורס קנה את החברה ממר קיל שפרש ממנה, כשהוא שומר על השם שהיה מבוסס וידוע בקרב הקהילה.

 

1921: התמצית המקורית הראשונה

 

מייד עם הקמתו של "בית מרקחת Kiehl’s" המקורי, יצא שמו כבית המרקחת המספק לכל תושבי ניו יורק, ולא משנה מהו מוצאם האתני או תרבותם, תערובות ריחניות.

 

1950: עלייתו של אהרן מורס Aaron Morse

 

ההיסטוריה של משפחת מורס ושל Kiehl’s שזורות זו בזו. מר אירווינג מורס העביר את המומחיות שלו בצמחים, את החוש שלו לאחריות אזרחית, ויותר מכל, את התשוקה שלו לחיים ואת ההתלהבות שלו מ- Kiehl’sלבנו אהרן. מורס הצעיר שהתגורר במנהטן, בלואר איסט סייד, היו שורשים עמוקים בקהילה שלו, כשהוא מכיר היטב את הצרכים האינדיבידואלים של הלקוחות שלו.

 

אהרן מורס שפיתח אהבה עזה למדעים למד כימיה באוניברסיטת "קולומביה", הטביע את חותמו בתעשייה כשהקים את "מעבדות מורס", חברת תרופות – אחת היצרניות הראשונות והספקית הבלעדית של פניצילין בארה"ב באותה העת. הם יצרו משחות אלוורה מיוחדות נגד כוויות קרינה שתרמו לפיתוחן של פורמולות מדעיות מהפכניות כולל משחת הפלואוריד הראשונה.

 

Mr. Bones הרשמי, הובא לראשונה לחנות הדגל ע"י אהרן מורס (כדי ללמד את הלקוחות שלו איך התרופות של Kiehl’s תשפרנה את הבריאות) – "מר בונס" מתגורר בחנות הדגל. כל ההעתקים המדויקים ה"מתגוררים" כיום בכל אחת מהחנויות שלנו ברחבי העולם נקראים "מר בונס".

 

1950: תאווה לחיים

 

במשך כל חייו, לאהרן מורס היו תשוקות רבות, כולל התעניינות נלהבת בהטסת מטוסי פעלולים, נהיגה במכוניות ספורט, ורכיבה במהירות גבוהה על אופנועי הוינטג' שלו, הארלי דוידסון ואינדיאן.

 

מורס היה האדם הראשון בתעשיית הקוסמטיקה שנתן מענה לצרכי העור והשיער של הלקוחות הגברים שלו. אוסף האופנועים ומכוניות הלמבורגיני שלו הוצג בגאווה בבית המרקחת להנאת הלקוחות הגברים של Kiehl’s, והעצים את חווית הקנייה שלהם.

 

שנות ה-60: "נסו לפני שתקנו" Try before you buy

 

ג'יימי מורס-היידגר, הבת של אהרן מורס, גדלה ולמדה מאביה לתת ללקוחות בנדיבות דוגמיות של הפורמולות המובחרות של המותג והמשיכה "לרשום" שגרת טיפוח אישית המתאימה ביותר לצרכים האינדיבידואליים של הלקוחות בכל הנוגע לעור ולשיער שלהם. פילוסופית הדוגמיות "נסו לפני שתקנו" – נוהל המבטיח שהלקוחות תמיד מקבלים פורמולות המתאימות לצרכים הספציפיים שלהם.

 

בסוף שנות ה-80, בתו היחידה של אהרן, ג'יימי מורס-היידגר ובעלה קלאוס היידגר (אלוף עולם בסקי מאוסטריה) נטלו את ניהול העסקים של Kiehl’s, למרות שמר מורס נשאר לעבוד בחברה באופן פעיל כיועץ עד מותו ב-1955.

 

Kiehl’s מחלקת 8.5 מיליון דוגמיות בשנה, שעולות יותר מקמפיין פרסום ממוצע. להשקיע כסף בדוגמיות במקום בפרסום, זה אבן היסוד בהיסטוריה הארוכה והמוצלחת של Kiehl’s.

 

תחת הנהגתם, Kiehl’s הרחיבה את העסקים שלה בתחילה בארה"ב. חנות הרחוב השנייה של Kiehl’s, שלא בחנויות כולבו, נפתחה ב-2001 בסן פרנסיסקו, קליפורניה.

 

שנה אחת מאוחר יותר, חנות הרחוב הראשונה של Kiehl’s מחוץ לארה"ב נפתחה ב-2002 בשכונת "קובנט גארדן" בלונדון, וחנות נוספת בטורונטו, קנדה זמן קצר לאחר מכן.

 

1988: המשלחת להר האוורסט

 

בשעה ש-Kiehl’s נסקה עם השירות שלה לגבהים חדשים, צוות של אנשים נועזים ואמיצים בדק את גבולות כוח הסבל האנושי, כשהם כובשים את פסגת הר האוורסט – עם הטיפוס המוצלח הראשון על האוכף המזרחי של ההר ללא בלוני חמצן. בחסות Kiehl’s, קבוצת המטפסים "אוורסט 88'" לקחו עימם מספר מוצרים של Kiehl’s כדי להסתייע בהם במהלך המסע:

 

שנות ה-90: מוצרים המוקדשים לצדקה

 

נתינה היא אבן יסוד ב"משימה" של Kiehl’s. כשהיא ממשיכה את הרוח של המשפחה המייסדת, Kiehl’s תומכת ביוזמות קהילתיות באמצעות החדרה לשוק של מוצרים המוקדשים לצדקה. בשנות ה-90 Kiehl’s הציעה מספר פורמולות המוקדשות לגיוס כספים כדי לסייע למחקר ולמניעת התפשטות נגיף האיידס.

 

ג'ימי מורס מקימה ליין ייחודי לתינוקות וליין ייחודי ל…. סוסים!

 

שנת 2000 – קיל'ס מצטרפת לקונצרן לוריאל העולמי.

 

2003: הכרזה על יום Kiehl’s {Kiehl’s Day}

 

מתוך הכרה למחויבות הזו לקהילה, ראש עירית ניו יורק, מייקל בלומברג, מכריז באופן רשמי על התאריך 12 בנובמבר כ"יום Kiehl’s".

 

2008: המוצר הראשון המתכלה ב-100%

 

דרך שותפות היסטורית עם בראד פיט, Kiehl’s הציגה את“Aloe Vera” . כל 100% של הרווח הנקי מהמכירה של הפורמולה החדשנית הזו הועברו לארגון צדקה התומך ביוזמות סביבתיות עולמיות.

 

כיום, Kiehl’s היא אמנם חברה שבסיסה בניו יורק, אבל צוות העובדים שלה גאה מאד לשרת את הלקוחות ואת המעריצים של Kiehl’s בקהילות מקומיות ברחבי העולם עם מוצרים יעילים ואיכותיים ביותר לטיפוח העור.

 

women Steve Madden shoess

השאר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s