איך להראות מדהים בדקה ה-90 עם Sothys

איך להראות מדהים בדקה ה-90 עם Sothys

באדיבות יפה בירנפלד – קוסמטיקאית בכירה פרה-רפואית מוסמכת סידסקו הבינלאומי – נציגת המותג "סוטיס" בישראל

אורחים בלתי קרואים שיכולים לחרב לנו את היום.. או לפחות את ה"לוק"… אכן יש כמה כאלו ואף לא מעטים, אפילו לא נדירים לצערנו, הנוהגים לבוא לביקור נימוסין מבלי להתקשר, להתריע, או לפחות לסמס, ותמיד בדיוק כשאנחנו רוצות או צריכות להפגין את מראה השנה… מי מאיתנו לא הופתעה לארח פצעון אימתני ממש באמצע הפנים, בדיוק בבוקרו של היום בו סוף סוף היא אמורה לצאת לדייט לו ציפתה כל חייה, או קמה עם עיניים נפוחות ופנים נפולות כמו אחרי בילוי עד אור הבוקר וחוסר כרוני בשינה, בדיוק בבוקר ראיון העבודה הגורלי הזה, בו היא נדרשת להיראות אנרגטית ערנית ונמרצת להפליא? קורה, קורה לכולנו. אז במקום לדחות את דייט חייך או להפסיד את העבודה שהייתה אמורה לכסות לך את המינוס בבנק, קחי לעצמך כמה דקות ללמוד את הטריקים שיכולים לעזור לך לקצר את הביקור הלא צפוי, למזער נזקים באלגנטיות ובמהירות ולהראות מדהים גם בדקה ה-90.

עיניים נפוחות בבוקר / טרוטות ואדומות בערב

הלכת לישון מאוחר או לא ישנת כלל? שונאת לישון עם כרית? שעות מול המחשב? ועוד עישנת בלי סוף? כל אלו, כמו גם שתייה מרובה של אלכוהול, אכילת מזונות מאד מתובלים או מלוחים וכד' (למעט בעיות בריאותיות אמיתיות בהן לא נעסוק כרגע) יכולים להביא להאטת מחזור הדם הנימי באזור העיניים ולהצטברות נוזלים מקומית המתבטאת במראה עיניים נפוחות ו"עייפות" בבוקר. אז מה עושים?
מניעה:
קודם כל, עשי כמיטב יכולתך לישון מספיק… רצוי גם עם כרית נוחה שמחזיקה את הראש מורם מעט ומקילה על ניקוז הנוזלים הטבעי. אם יש לך נטייה לבעיה, השתדלי להמעיט בעישון, ולפחות יום לפני האירוע החשוב הימנעי משתיית אלכוהול ואכילת מזונות מלוחים או מתובלים במיוחד והקפידי על שתייה מרובה של מים.
את מריחת קרם העיניים שלך הקפידי לבצע תוך טפיחות עדינות עם כריות האצבעות על עור העפעפיים התחתונים, להחדרת הקרם תוך המרצת מחזור הדם והניקוז הטבעי.
הימנעי מקרם עיניים כבד ועשיר מדי, היכול לגרום לנפיחות בעיניים.
טיפול חירום ביתי:
ישנם כמה טריקים העוזרים מיידית ברענון ובהפחתת נפיחות העיניים:
– הכניסי למקפיא 2 כפיות למשך 15 דקות (או, אם יש לך נטייה לבעיה שמרי שתיים באופן קבוע במקפיא) וכשהן קרות מספיק, הצמידי את צידן הקעור לעפעפיים, העליונים והתחתונים לחילופין, לאפקט קירור מיידי.
– על אותו משקל, 2 פיסות צמר גפן טבולות במי קרח וסחוטות יכולות לספק מענה מהיר יותר, כשאין זמן לקרר כפיות.. הניחי אותן על העיניים למשך כ-10 דקות והקפידי להרטיבן שוב כשהן מתחממות.
– גם שני עיגולי מלפפון קר יכולות לעשות את העבודה…
– עסי את איזור העיניים בטפיחות קלות עם כריות האצבעות וכהתעמלות בוקר ממריצה ומנקזת, פקחי לרווחה ועצמי את העיניים לסירוגין כ- 10 פעמים.

תכשירים קוסמטיים להחזיק בבית
קיימים כיום בשוק תכשירים רבים לטיפול בבעיה, אם למריחה יומיומית ואם כמסכה לשעת הצורך, המגיעים לפעמים גם בשילוב "רולר" לעיסוי קל של האזור והמרצת ניקוז הנוזלים. אנו ממליצים להשתמש בתכשירים במרקם ג'ל, שהינו קליל יותר ומרענן. מסכת הג'ל שלנו, כמו גם ג'ל העיניים לשימוש יומיומי מכילים תמציות צמחיות הידועות ביכולתן להמריץ את מחזור הדם הנימי ובכך את פעולת ניקוז הנוזלים הטבעי, (למשל Centella asiatica, אלכמילה, קיסוס, תמצית דגניה = Cornflower, אצה אדומה Palmaria palmata וכו'). משולבת בתכשיר גם תמצית הממליס, הידועה כחומר מרגיע, כמו גם רכיבים לאפקט מתיחה קל ומיידי. מומלץ במיוחד גם להחזיק בבית ואף בתיק את מסכת העיניים הייעודית להפחתת עייפות במרקם ג'ל הניתנת למריחה גם מעל האיפור בכל שעה ומצב!

סוטיס ממליצה על:
מסכת ג'ל מרגיעה ומרעננת לעיניים מסדרת "אקטיב קונטור",  בעלת אפקט מיידי נגד עייפות, נפיחות ואדמומיות או ג'ל מתיחה והרגעה לעיניים "אקטיב קונטור" לשימוש יומיומי.

פנים נפוחות בבוקר / מראה עור "נפול"

הסיבות לנפיחות הפנים בבוקר (למעט אלו הרפואיות) כמו גם דרכי המניעה, הן פחות או יותר זהות לנ"ל אך כאן הטיפול צריך להיות גלובלי יותר.
לגבי המראה ה"נפול" – קורה, קורה לפעמים, גם אם אנחנו עוד לא בגיל, וגם אם העור עוד לא ממש רפוי, אך במיוחד אם הוא כבר קצת כן…  העור הנפול מעניק לנו מראה עייף וקצת עצוב ומדגיש את קמטי ההבעה והקמטים בכלל.
הסיבה העיקרית קשורה בדרך כלל בגיל ובתהליך הזדקנות העור בו העור מאבד את מוצקותו וגמישותו. אך ישנם ימים בהם, אם זה מחוסר שינה, אם מלחץ נפשי או לפעמים אפילו משימוש בקרם הלא מתאים, העור יכול להיראות נפול יותר מהרגיל.
טיפול חירום ביתי:
– שטפי את הפנים במים קרים במיוחד
– את הכפיות הקרות ורטיות הצמר גפן צריכה להחליף הפעם שקית אפונה קפואה, המונחת על הפנים מעל מטלית או ממחטה דקה, לכמה דקות על כל צד.
– במקרה חמור יותר, עברי עם קוביית קרח על עור הפנים בתנועות מעגליות.
תכשירים קוסמטיים להחזיק בבית:
אם הרכב הקרם מאפשר (לא תמיד! שאלי את קוסמטיקאית סוטיס שלך), החזיקי אותו במקרר לאפקט רענון מיידי.
ישנן מסכות במקרם ג'ל ייעודיות, שמעבר להענקת לחות הן גם מרעננות וקרירות במרקמן, ממצקות ואף מעניקות אפקט מתיחה קל.
עם הסרת המסכה, מרחי את קרם הלחות שלך והקדישי כמה דקות לעיסוי העור בתנועות מאמצע הפנים כלפי חוץ אל עבר אזורי הניקוז הטבעיים. סיימי את העיסוי בטפיחות קלילות להמרצת מחזור הדם והניקוז (אך לא אם את בעלת נטייה לקופרוז).
תכשירים קוסמטיים להחזיק בבית:
מסכה ממצקת עם אפקט ליפטינג מיידי – לשימוש על עור נקי, אמפולות ממצקות עם אפקט מתיחה מיידי – לשימוש מתחת למייקאפ, והמייקאפ – עם אפקט מתיחה אף הוא.
כל התכשירים הללו מכילים רכיבי אנטי-אייג'ינג ממצקים ומותחים (כמו למשל מיצוי חלבוני חיטה, ביו-פולימרים מחלבוני שקדים וכד') היוצרים על העור מעטה אלסטי רציף ובלתי נראה המעניק מתיחה קלה ומיידית ומשדרג את מראה הפנים.

סוטיס ממליצה על:  
מסכת אנטי-אייג'ינג כפולה דו-שלבית (במרקם ג'ל מרענן),
אמפולות מתיחה וזוהר של סוטיס,
מייקאפ "ליפט דפנס" – ל"פיניש" באפקט זוהר ומתיחה

עור במראה "עייף" ומיובש, חסר חיות וזוהר

זה יכול לתקוף כל אחת מאיתנו, בכל גיל, עונה או סוג עור והסיבות רבות ומגוונות וידועות כבר לכולנו: החל מקרני השמש המייבשות בקיץ, ההזעה המטורפת והמיזוג האימתני וכלה ברוחות החורף והחימום המייבש לא רק את הנשימה אלא גם את פנינו. אך לא לכולנו ידוע שעור "מיובש" (להבדיל מסוג עור יבש) הוא מצב שיכול להופיע בכל סוגי העור
גם בזה השמן, אצל גברים ונשים כאחד ובכל הגילאים – ומעבר לתחושת היובש הלא נעימה והמראה הלא מחמיא,
רמת לחות נמוכה בעור היא גם גורם ראשון בחשיבותו להזדקנות מוקדמת שלו והופעת קמטוטים וקמטים.
לכן, העלאת רמת הלחות והגברת יכולת ההגנה של העור מפני איבוד מים מהווים טיפול "עזרה ראשונה"
בכל עונה ומצב ומה שהכי חשוב לענייננו – זו הדרך המהירה ביותר לשדרג את מראה העור במהירות שיא!

מניעה:
בארצנו הקדושה??? קצת קשה.. אם כי לא בלתי אפשרי. שתיית מים היא דרך מצויינת לדאוג לרזרבה של לחות בגוף אך עם כל נזקי הסביבה והגיל העור שלנו נפגם וממשיך לאבד בקצב את כל אותם המים שאנו מקפידות כל כך לשתות…
אז אין ברירה אלא לגשת למדף הקוסמטיקה ולשמור על שגרת טיפוח לפחות מינימלית כבר מגיל צעיר, המכוונת לשמירה או העלאה של רמת הלחות בעור באופן רציף.
תכשירים קוסמטיים להחזיק בבית:
– קודם כל ולפני הכל תכשיר חובה לשימוש יומיומי בכל גיל הוא כמובן קרם הלחות המוכר לכולנו, שבניגוד לקרם ההזנה (המעניק לעור תרכובות שומניות) הינו על בסיס מיימי. חשוב להקפיד לבחור קרם לחות המתאים לסוג העור, מכיוון שכל קרם מכיל אחוז מסוים של תרכובות שומניות בכל זאת ורצוי שבעלות העור השמן תקננה את זה שמכיל מינימום מאלה, בעוד שבעלות העור היבש יותר תבחרנה במרקם עשיר יותר אך עדיין על בסיס לחות (ולאו דווקא הזנה). דוגמה מצויינת הוא קרם "הידראדוואנס" שלנו המיועד להענקת לחות אינטנסיבית אך מוצע בשני מרקמים – האחד קליל, חדיר ומרענן במיוחד לבעלות עור רגיל עד שמן והשני, עשיר ועוטף יותר אך עדיין חדיר ולא מכביד, לבעלות העור היבש.
חשוב שקרם הלחות, ממש כמו הידראדוואנס, יכיל לא רק מרכיבי לחות באפקט מיידי (שחולף ומתמוגג לו עם הסרת הקרם..) אלא גם מרכיבים פעילים המשקמים את אותם הנזקים בעור המביאים לאיבוד מים מוגבר (כי אם לא, זה כמו למזוג מים לכוס סדוקה…).
– תכשיר החובה לשעת חרום לעומת זאת (אך גם לטיפוח השגרתי) הוא מסכת לחות עוצמתית, במרקם ג'ל המתאים לכל סוגי העור כמו זה של מסכת "הידראדוואנס", שמרעננת את המראה מיידית ואף מעניקה מתיחה קלה. מסכת לחות טובה באמת מעניקה לעור "אמבטיה של לחות" ומרווה אותו עד למקסימום ואין דרך טובה מזו לשדרג את מראה הפנים לפני אירוע או דייט חשוב, או סתם בכדי להיות יפות בשביל עצמנו… תחשבו מה קורה לעציץ קצת זנוח ו"מסכן" כשנזכרים סוף סוף להשקות אותו – כך גם העור, מתמלא בחיות, בנפח ובזוהר מיידי.
– ואם גם תזכרו להשתמש עוד לפני המסכה גם בפילינג עדין ומהיר מהסוג הלא מייבש והלא אגרסיבי (כי אלו עם החומצות מייבשים….) אפקט "ההחייאה לשעת חרום" ישתדרג עוד יותר!

סוטיס ממליצה על:
פילינג גומאז' עדין,
מסכת לחות והזנה "הידראדוואנס"- במרקם ג'ל-קרמי מרענן,
+ קרם לחות "הידראדוואנס" קל,
ומייקאפ "ליפט דפנס" – ל"פיניש" באפקט זוהר ומתיחה

פנים אדמומיות / רגישות במיוחד

אדמומיות זמנית ופתאומית בפנים יכולה לנבוע מרגישות למזון מסוים, לקרם או לתכשיר איפור, ממזג אוויר חם במיוחד, לפעמים מלילה לבן, או להוות בעיה שגרתית אצל בעלות עור יבש אמיתי או עם נימי דם מורחבים ו/או שבירים (קופרוז).
מניעה:

רגישויות לא תמיד ניתנות למניעה, במיוחד אם זו הפעם הראשונה, אך כמובן שאם ידוע לך כי עורך רגיש במיוחד, רצוי להשתמש במוצרים היפו-אלרגנים והמיועדים ספציפית לבעלות עור רגיש. אם הינך בעלת נטייה לקופרוז, הימנעי מכל פעולה הממריצה יתר על המידה את מחזור הדם ומרחיבה את הנימים (עיסוי נמרץ של העור, מריחה אגרסיבית של
קרם הלחות, פילינג גרגירים או כל חומר המצריך שפשוף, רחיצת הפנים במים חמים, סאונה, שיזוף וכו').

טיפול חירום ביתי:

רטיות של תה קמומיל מקורר על האזורים הרגישים.
תכשירים קוסמטיים להחזיק בבית:
ראשית, אם עורך רגיש, רכשי מוצרים היפו-אלרגניים והמיועדים ספציפית לסוג עור זה ונטולי בישום וצבע. השתדלי תמיד לנסות דוגמית טרם הרכישה. בין מוצרי סוטיס, ישנם תכשירי "חירום" לעור אדמומי רגיש או עם קופרוז, כמו מסכות מרגיעות ומרעננות לשימוש כעזרה ראשונה וקרמים למריחה אחרי המסכה, בד"כ במרקם נוזל או תחליב קליל. תכשירים אלו מכילים רכיבים המרגיעים את האדמומיות, תחושת החום והעקצוץ ורכיבים אנטי דלקתיים (קמומיל, פנטנול או פרו-ויטמין 3B, אלאנטואין, תמצית חבצלות מים, אלוורה, תמצית עוזרד וכד') לאפקט מיידי. אך בסוטיס, תמצאי במוצרים גם"בונוס" חשוב: מרכיב פטנט המייעל את תפקוד תאי מערכת החיסון של העור (תאי לנגרהאנס) בשם "תרכובת פוטוניל® עם חומצות אמינו", כמו גם רכיבים ייחודיים הפועלים להסדרת המיקרו-סירקולציה בנימי הדם של העור, על מנת להפחית את ההיפרמיה והאדמומיות גם לטווח הארוך ולא רק מיידית, לשיקום אמיתי של העור הרגיש למשך זמן (פוליפנולים טבעיים למיניהם, הממליס וכו').

סוטיס ממליצה על:
מסכת אימוניסיאנס מרגיעה ומרעננת לעור רגיש + נוזל אימוניסיאנס לחותי ומרגיע לעור רגיש
היפו-אלרגנים, מתאימים לעור רגיש במיוחד, נטולי בישום וצבע.
(אגב, השם המוזר הזה- "אימוניסיאנס"- בא להזכיר כי אנו מטפלים ממש במערכת החיסון העורית או Immune system)


נקבוביות פעורות – זה לא רק בעור שמן!

נקבוביות פעורות הן אמנם סימן היכר לסוג עור שמן, אך לא רק. נקבוביות פעורות יכולות להופיע גם בעור מסוגים אחרים ובגיל מבוגר יותר כתוצאה מאובדן גמישות העור. אך אם את בעלת נטייה שכזו את כבר וודאי מטפלת בבעיה. לענייננו היום, אותן נקבוביות פעורות המופיעות באופן זמני ולא שגרתי, כתוצאה מתזונה לקויה, עישון, חוסר איזון הורמונאלי או מתח נפשי והמעניקות לעור מראה גס מעט ופחות מטופח. אז מה עושים?
מניעה:
תזונה מאוזנת, ללא ג'אנק פוד למינהו, הפחתת העישון, ניקוי יומיומי יסודי של העור, הסרת האיפור לפני השינה וכן… תרגיעי… מתח נפשי לא עושה טוב לעור!
טיפול חירום ביתי:
היוגורט, הנמצא כמעט בכל בית,  מכיל חומצה לקטית (חומצת חלב) המכווצת את הנקבוביות הפעורות, מנקה מרגיעה ומבהירה מעט את העור. הוא מתאים במיוחד לבעלות עור שמנוני לכן, אם עורך נוטה ליובש, ניתן לערבבו עם מעט שמנת לאיזון.
מסכת פילינג שיבולת שועל ויוגורט לניקוי העור וכיווץ הנקבוביות: ערבבי 2 כפות שיבולת שועל עם 2 כפות יוגורט. מרחי על הפנים, עסי אותן כשתי דקות בתנועות סיבוביות והשאירי ל-10 15 דקות. שטפי במים. מרקם העור יהיה מעודן יותר, בהיר יותר והנקבוביות מכווצות למשעי, לפחות זמנית…
תכשירים קוסמטיים להחזיק בבית:
– תכשירים לאפקט יופי מיידי – כמו  הפריימר "סקין פרפקטור" שלנו, למריחה אחרי קרם הלחות ולפני המייקאפ, המכווץ באופן זמני את הנקבוביות הפעורות ומעניק לעור מרקם מלוטש יותר, או מסכת יופי מתייבשת עם אפקט מכווץ נקבוביות, המעניקה פילינג קל, כמו מסכת ה-Peel Off מהסדרה של סוטיס לטיפול בנקבוביות פעורות.
– תכשירים לטיפול בבעיה לטווח ארוך – כמו תכשירים לעור מעורב או שמן, במקרה ואת סובלת מנקבוביות פעורות מעודף הפרשת סבום, או תכשירים המשקמים את גמישות ומוצקות העור, אם הנקבוביות הפעורות שלך נובעות מתהליך הזדקנות העור.
תכשירי סוטיס הנ"ל, לטיפול בנקבוביות פעורות – כולם מהסדרה
Pore Refiner System – מכילים מרכיבים חדשניים המיועדים ספציפית לכיווץ נקבוביות העור ללא אפקט מייבש (כמו פוליפנולים מתמצית פרי הוורד) בניגוד לתכשירים הרגילים לטיפול בבעיה שמיועדים בד"כ רק לעור שמן ועלולים לייבש את העור כתופעת לוואי.

 

סוטיס ממליצה על:
מסכת פיל-אוף (
Peel-off) לפילינג מלטש תוך כיווץ הנקבוביות
+ פריימר "סקין פרפקטור" מסדרת  
Pore Refiner System  
שני מוצרים לאפקט מיידי מהסדרה לטיפול בנקבוביות פעורות של סוטיס.
(לטיפול משקם ארוך טווח לפיתרון הבעיה מומלצים הסרומים לטיפול בנקבוביות פעורות, מאותה הסדרה)


ברק על עורי מוגזם (עור מבריק במראה שומני)

העור שלך שמן, את זה את כבר יודעת. אבל היום, דווקא היום כשמתחתנת החברה הכי טובה שלך והאיפור צריך להיות מינימום של כוכבת הוליווד, את מבריקה עד סנוור ממש.
הברק העל עורי נובע מעודף הפרשה של בלוטות החלב (עודף סבום) והוא טיפוסי אצל בעלות העור השמן או באזור ה-T אצל בעלות עור מעורב. אך לפעמים, כמה ימים של תזונה לא מאוזנת, הזנחת הניקוי היסודי או הסרת האיפור מהעור, ביקור חטוף במקדונלד עם האחיין או פגעי מזג האוויר מביאים להפרשה מוגברת עוד יותר, שמעבר למראה ה"מיוזע" גם פוגמת בעמידות האיפור. אז מה עושים?
מניעה:
– קודם כל, שימי לב למה שאת מניחה בצלחת. גבינות שמנות, מטוגנים, חטיפים עתירי שומן ואפילו אגוזים, שקדים ובוטנים שעושים המון טוב לבריאות (כשאוכלים מהם שלושה ארבעה, לא את כל הצלוחית שהייתה על הבר), מכילים כולם המון שומן שאת ממש לא צריכה, ושיהרוס לך את האיפור (מעבר לאת הגיזרה).
– הקפידי לנקות היטב את העור יומיום, בוקר וערב עם סבון ללא סבון המיועד לעור מעורב או שמן, בדרך כלל במרקם ג'ל, או עם חלב פנים ומי פנים לעור מעורב או שמן בהתאם למצב עורך וכפעם בשבוע הקפידי להשתמש בקרם לניקוי עמוק יותר, המנקה את הנקבוביות לעומק מעודף ההפרשה. השתמשי בקרם לחות במרקם קל ולא שמנוני (רצוי תחליב או מה שנקרא "נוזל") המכיל חומרים המאזנים את פעילות בלוטות החלב וסופחים את עודפי ההפרשה.
טיפול חירום ביתי:
זוכרת את היוגורט מקודם? הוא יכול לשמש כתכשיר ניקוי יסודי נפלא לעור שמנוני. ואותה מסכת פילינג של יוגורט ושיבולת שועל תנקה את עורך, תפחית את הברק, תכווץ את הנקבוביות הפעורות ותכין את עורך ליופי של איפור.
תכשירים קוסמטיים להחזיק בבית:
– מסכה סופחת לעור שמן – אחרי ניקוי יסודי של העור, זה ממש מוצר חובה למי שעורה נוטה לשומניות והברקה, לשימוש פעם עד פעמיים בשבוע ובמקרה זה לפני האירוע. מסכה זו בד"כ גם מכווצת את הנקבוביות ומבהירה מעט את העור שנותר במראה מאט.
– פריימר "סקין פרפקטור" – טוב חובה, למריחה אחרי קרם הלחות ולפני המייקאפ. הפריימר מכווץ את הנקבוביות הפעורות, מלטש את מרקם העור ומכיוון שהוא מכיל אבקות סופחות, הוא גם סופח את עודפי השומן ומקבע היטב את האיפור לאורך זמן.
– גם הלחות שמתחת לפריימר חשובה לא פחות. השתמשי בלחות המיועדת לעור מעורב או שמן בהתאם לסוג עורך, במרקם תחליב (אמולסיה) או נוזל קליל, הנספג במהירות ואינו מותיר שמנוניות על העור.
המוצרים לעור שמן מכילים חומרים המאזנים את פעילות בלוטות החלב אך לעניין האפקט המיידי, חשובה לנו נוכחותן של האבקות הסופחות – שממש סופחות פיזית את עודפי ההפרשה ומעניקות לעור מראה מאט. האבקות בהן משתמשת סוטיס במוצריה הן אבקות שסופחות את השומן בכמות הגדולה פי 3 יחסית לאבקות המסורתיות, אך בניגוד לאלו הן אינן סופחות כלל מים (!) ולכן לא מייבשות את העור.

סוטיס ממליצה על:
מסכה סופחת לעור שמן ,
נוזל לחותי הידרה-מאט לעור שמן  או  אמולסיה מעדנת לעור רגיל/מעורב
ולאחריו (אך לפני הנחת המייק-אפ), פריימר "סקין פרפקטור" מהסדרה
Pore Refiner System

ולסיום…. כמה מילים על המייק-אפ:
זה כבר מזמן לא "טיוח מלמעלה" וכולנו כבר מודעות לכך שגם האיפור חייב להיות מטפח וצריך לשמור על בריאות העור, לא רק לכסות על פגמיו. בסוטיס כבר מזמן מתייחסים אל המייק אפ כאל מוצר טיפולי לכל דבר וכשכזה, הוא מכיל מרכיבים פעילים לאיזון, טיפוח העור והגנתו מפני הזדקנות מואצת, בנוסף למרכיבים המעניקים לו את המרקם הטבעי והקליל הנחוץ כל כך בכדי שלא תראי כמו מסכה מהלכת….
אז יש באמתחתנו מייק אפ נוזלי בשם "ליפט דפנס" שכשמו כן הוא, מעניק אפקט מתיחה קל לעור ומראה זוהר וטבעי במיוחד, אך גם מכיל מרכיבי אנטי-אייג'ינג פעילים להגנה ומניעת הזדקנות העור ולשמירה על רמת לחות תקינה.
לחילופין, לבעלות העור השמן שבינכן קיימת האלטרנטיבה המושלמת בשם "אוקסיליאנס" – מייק אפ נוזלי במרקם קרם-פודרה, הסופח את עודף הברק העל עורי ומעניק לעור מראה מאט מושלם אך גם כאן, תוך טיפוח והמרצת תהליכי חילוף החומרים בעור (ייעול ה"חמצון") להשבת חיות למרקמו.

סוטיס ממליצה על:
מייקאפ "ליפט דפנס" – ל"פיניש" באפקט זוהר ומתיחה
או
מייק אפ "אוקסיליאנס" במרקם קרם-פודרה לאפקט מאט

איך להראות מדהים בדקה ה-90 עם Sothys

ועוד חידושים:

מותג הטיפוח הצרפתי SOTHYS גאה להציג פטנט עולמי חדש בתחום הקוסמטו-גנומיקה*: הידראדוואנס ™ Hydradvance

Advanced Hydration GENerating Program – סדרה להעלאה אינטנסיבית של רמת הלחות בעור המבוססת על תמצית הפטנט הבלעדיתBoletus Extract  1055.
ליחוח עוצמתי, מיידי ומשקם לטווח ארוך!

 איך להראות מדהים בדקה ה-90 עם Sothys

סדרת הידראדוואנס™ החדשה מעניקה לחות אינטנסיבית לעור הפנים ומבוססת על חקר פעילות הגנים של תאי העור. הסדרה מעניקה פתרון מותאם אישית המספק לחות מרבית עם אפקט מיידי ניכר לעין ואפקט משמר ומשקם לטווח הארוך. יעילות שיא מוכחת בתכנית טיפול לליחוח מושלם הכוללת טיפול מכון מקצועי וסדרת מוצרים לטיפול ביתי אינטנסיבי.
כי רמת לחות אופטימלית היא המפתח לשמירת יופיו של העור!

מותג הטיפוח סוטיס, מציג את סדרת הידראדוואנס™, שפיצחה את השיטה לחדור אל הגנים האחראיים על מנגנון שימור והעלאת הלחות בתאי העור והצליחה לזהות את המרכיבים הפעילים הנחוצים בכדי לעורר את פעילותם ותפקודם. סדרת הידראדוואנס™ החדשה היא הפתרון האפקטיבי לחוסר לחות בכל סוגי העור (עור "מיובש" מכל הסוגים) ומספקת טיפול אינטנסיבי וחודר לעומק שכבותיו, באמצעות טיפול מכון + ארבעה מוצרים לשימוש ביתי: מסכה, סרום ושני קרמים (שני מרקמים לבחירה בהתאם לסוג העור).

הסדרה מבוססת על הפטנט העולמי הבלעדי שפיתחו מעבדות סוטיס הירוקות בצרפת: שימוש במרכיב אקטיבי ייחודי -Boletus Extract  1055 – מיצוי פטריית הבולטוס.

פטריית הבולטוס גדלה באופן ייחודי באזור לימוזיין בצרפת, בקרבת מרכז המחקר, המעבדות והגנים הבוטניים הפרטיים של חברת סוטיס. מחקרים מתקדמים של מדעני סוטיס הוכיחו כי תמצית הבולטוס 1055 מצליחה לחדור ולהפעיל את הגנים האחראיים בתאי העור על רמת הלחות. בדרך זו, התמצית ממריצה את הייצור של חלבון חשוב מאד לתהליך הליחוח בעור – חלבון בשם פילגרין, המעלה את רמת הלחות בעור בכמה דרכים בו זמנית ולכן נחשב לחיוני במיוחד לשמירה על יופיו של עורנו. עם הגיל וכתוצאה אף מנזקי הסביבה, ייצור הפילגרין הטבעי בעור פוחת והעור נוטה ביתר קלות להתייבש.
החלבון פילגרין, מייצר ושומר על הלחות בעור בשלושה אופנים עיקריים:
1. גורם לשטף לחות = העברה של מים מהדרמיס (מאגר המים של העור) לאפידרמיס (שכבת העור העליונה).
2. משקם ומחזק את השכבה החיצונית ביותר של העור – שכבת הקרנית (שכבת "המחסום") – אשר אוגרת לחות וחוסמת בריחה של המים מפני שטח העור, ובכך הוא מונע את התייבשותו.
3. מביא ליצירת מולקלות ה-NMF , מולקולות האוגרות באופן טבעי מים בשכבת העור העליונה וכך שומרות על רמת לחות תקינה.

בנוסף, תמצית הפטרייה הרב-תכליתית הזו עשירה במיוחד בפוליסכארידים (רב-סוכרים), ויטמין 3B + ויטמין E הידועים בחשיבותם לשמירת נעורי העור ומכילה גם כמות עצומה של נוגדי חמצון (אנטי-אוקסידאנטים) – המעניקים לעור שלנו הגנה עוצמתית בפני רדיקלים חופשיים ונזקי הסביבה (שמש, זיהום אויר, סטרס וכו') ובכך מונעים הזדקנות מואצת של העור.

בדרך זו, תמצית הבוליטוס מהווה את מרכיב המפתח והפטנט הייחודי של הסדרה הידראדוואנס™ ומאפשרת בו זמנית להעלות את רמת הלחות בעור באופן מיידי, ולשקם את מנגנוני הליחוח הטבעיים של העור לטווח ארוך, על מנת שישוב לתפקד ביעילות ולהגן על עצמו מפני יבוש, בעוד היא אף מעניקה לו הגנה פעילה לאורך כל הדרך.
בנוסף, במוצרי הסדרה, כמו גם בטיפול המכון, נמצאים מרכיבים חדשניים וייחודיים נוספים אשר יפורטו בהמשך בהתאם למוצר.

*פענוח הגנים ב-ד.נ.א (גנומיקה) לצרכים קוסמטיים

מוצרי הסדרה:

סרום קוסמצבטי אינטנסיבי הידראדוואנס™
הסרום מיועד לכל סוגי העור במצב מיובש (כולל שמן) ומהווה מקור ללחות מידית לשימור נעורי העור באופן הניכר
היטב לעין. הוא מחייה את העור ומשיב למרקמו את הרכות, הגמישות והזוהר, ומיועד למריחה לפני קרם הלחות
מאותה הסדרה, בוקר וערב לתקופה מוגבלת.

רכיבים פעילים עיקריים:
– תמצית הפטנט בוליטוס 1055
בנוסף, הסרום מכיל מרכיבים ייחודיים נוספים בלעדיים לסוטיס:
– התרכובת הקוסמצבטית הבלעדית H2CR®  – תרכובת פטנט בלעדית של סוטיס. שילוב של פפטידים עם נוגד חמצון עוצמתי, שיחדיו מגדילים את מאגר התאים הבריאים בעור, משקמים את הנזקים ב-ד.נ.א  ומבטיחים פעילות תאית אופטימלית לטווח ארוך.

– תרכובת אולטרה-הידרטציה מיידית – עוצמתית במיוחד, בעלת יכולת ליחוח גבוהה פי 4 מזו של חומצה היאלורונית.
– פוספוליפיד ביומימטי
מרכיב פעיל הידרה-משקם חדשני המחקה פוספוליפיד ביו-אקטיבי טבעי של העור (SIP), שהינו
בעל תפקיד מפתח בהתפתחות תאי השכבה הקרנית ולכן חיוני לתיפקוד תקין של "אפקט המחסום" העורי נגד איבוד מים.
אופן השימוש:
לשימוש יומיומי בוקר וערב על עור נקי, לפני מריחת הקרם מאותה הסדרה. הסרום מעניק טיפול אינטנסיבי במיוחד לאלו  שעורן זקוק ל"טיפול חירום" משקם, והשימוש בו מוגבל בזמן (בקבוק או שניים ברצף, על פי הצורך וסוג העור ואז הפסקה). הסרום מעצים גם את פעילות הקרם ומעלה את יעילותו.
יעילות מוכחת:
עלייה של 55% (!!) ברמת הלחות בעור אחרי חודש ימים בלבד הנשמרת לטווח ארוך, עור במראה צעיר יותר,
זוהר יותר ומלא חיות.
בקבוק 50 מ"ל, מחיר: 517

קרם לחות הידראדוואנס™ קל או קומפורט
קרם פעיל אינטנסיבי, מאזן ומשקם לשימוש יומיומי, המעניק לעור את רמת הלחות הדרושה לו ומותיר אותו רווי,
רך ומוגן במהלך היום כולו, כך שהעור נראה חי וזוהר, צעיר ויפה יותר.
הקרם מיועד לכל סוגי העור במצב מיובש (כולל שמן) ומוצע בשני מרקמים שונים, בניחוח ימי- פרחוני רענן:
> הידראדוואנס קל – לעור רגיל עד מעורב/שמן במצב מיובש – במרקם קליל חדיר ומרענן
> הידראדוואנס קומפורט – לעור רגיל עד יבש הזקוק לתוספת הזנה – במרקם עשיר ועוטף אך לא מכביד

רכיבים פעילים עיקריים:
– תמצית הפטנט בוליטוס 1055
בנוסף, הקרם מכיל שני מרכיבים ייחודיים לסוטיס , שאינם נמצאים במוצרים האחרים מהסדרה:
– טטרה-פפטיד מיוחד המעלה את היצור של החומצה ההיאלורונית (אותו חומר טבעי שמזריקים היום למילוי קמטים…), המעלה באופן דרסטי את כמות הלחות בעור
– תמצית אופיופוגון – צמח מדבריות הידוע ביכולתו לאגור מים גם בתנאי בצורת קשים ע"י העלאת לכידות התאים ומניעת איבוד לחות, ובכך מונע גם את התייבשות העור.

אופן השימוש:
לשימוש יומיומי רציף בוקר וערב, מעל הסרום (כטיפול אינטנסיבי מוגבל בזמן) או לבדו (כל ימות השנה).
זכר/י, בקרם ניתן להשתמש גם לבדו, בסרום לא! וזה נכון תמיד…
יעילות מוכחת:
שימוש יומיומי רציף בקרם מביא לעלייה של 36% ברמת הלחות אחרי חודש בלבד!
צנצנת 50 מ"ל, מחיר: 411 ₪

איך להראות מדהים בדקה ה-90 עם Sothys


מסכת לחות והזנה הידראדוואנס™
"אמבט" של לחות אמיתי לעור, במרקם ג'ל-קרם קטיפתי, עוטף ומרענן ובניחוח פרחוני-פירותי-טרופי .
מסכה חיונית לכל סוג עור, גיל או עונה, המעניקה לחות אינטנסיבית במיוחד, הזנה בדיוק בכמות המתאימה בכדי
לא להכביד, תחושת רעננות, חיות, ושדרוג מיידי למראה העור.
אחרי 15-20 דקות בלבד, המסכה משיבה למרקם העור רכות קטיפתית וחיות והעור נראה רווי, "מלא", גמיש וזוהר.

רכיבים פעילים עיקריים:
– תמצית הפטנט בוליטוס 1055
בנוסף, המסכה מכילה שני מרכיבים ייחודיים לסוטיס, בעלי אפקט מיידי ונראה היטב לעין:

> תרכובת אולטרה-הידרטציה מיידית – עוצמתית במיוחד, בעלת יכולת ליחוח גבוהה פי 4 מזו של חומצה היאלורונית
> Precious Oils Duo– צמד שמנים צמחיים רב-תכליתיים (שמן חוחובה+ שמן סובין אורז), אשר יחדיו מעניקים לעור הזנה, רכות ונוחות, אך גם יוצרים מעטה הגנה פעיל משקם, מלחח, מרגיע ונוגד רדיקלים חופשיים.
אופן השימוש:

פעם או פעמיים בשבוע על פי הצורך, מרח/י שכבה נדיבה על כל עור הפנים והצוואר (ללא עיסוי, לא מסביב לעיניים) והשאר/י לכ-15 עד 20 דקות. הסיר/י את שאריות המסכה באמצעות ספוגיות לחות. (אם העור מאד יבש, ניתן רק לספוג את שאריות המסכה עם טישו וללכת לישון כך).
היעילות, כרגיל מוכחת והתוצאות מדברות בעד עצמן:
עלייה של 41% ברמת הלחות בעור כבר אחרי פעם אחת בלבד!
ו-90% שביעות רצון הנסייניות מאפקט ההזנה והפחתת סימני היובש
.
שפופרת 50 מ"ל, מחיר: 301 ₪

ולתוצאות מושלמות עוד יותר, נסו גם את טיפול המכון האינטנסיבי הידראדוואנס™ – כטיפול בודד תקופתי לאיזון העור ומניעת התייבשותו או כסדרה של 3 טיפולים ברצף (אחת לשבוע) לצורך שיקום אקטיבי ועוצמתי של עור מיובש.
הטיפול אורך בין 60 ל-75 דקות, החוויה מפנקת במיוחד והתוצאות מדהימות!

איך להראות מדהים בדקה ה-90 עם Sothys

מוצרי היוקרה של סוטיס נמכרים במכוני יופי/ספא מובחרים בלבד.
סוטיס לא עושה שימוש במוצרים מן החי ולא עורכת ניסויים בבעלי חיים לבדיקת מוצריה.
מרכז סוטיס בישראל – דיזנגוף סנטר ת"א, טל/פקס: 03-6203397 / 03-6293007
info@sothys.co.il

 

הצטרפו לדף הפייסבוק של הבלוג הדרלינג

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה החברתית

לאתר שלי לקניות מומלצות באיביי ebay

PrevNext     משלוח  מסופק ע"י ספק אמריקאי - יבוא אישי באמצעות   חברת USHOPS מעניקה לך שירות ייחודי- שילוח המוצר עד דלת ביתך במחיר סופי. המחיר כולל בתוכו את עלויות המוצר, המיסים, השילוח וההפצה. הינך רוכש את המוצר במתכונת יבוא אישי על כל המשתמע מכך, האחריות על המוצר ניתנת בארה"ב אלא אם צוין אחרת. זמני האספקה של המוצרים תלויים בזמינות המוצרים אצל הספק בארה"ב. ניתן לעקוב אחר החבילה בכל רגע נתון באתר www.ushops.co.il  שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך בכל שאלה צוות USHOPS שתף עם חברים     סט ארגונומי 10 חלקים, צבעוני ואיכותי למטבח. עשוי מסיליקון של Core Kitchen

סט של 4 סירי בישול מהמותג Happycall

ScreenHunter_2257 May. 30 00.46

נעל עקב איכותי וקלאסי מעור מבית היוצר ניין ווסט- Nine West

משקפי שמש היוקרתיים של מייקל קורס - 0MK2024 Michael Kors

ScreenHunter_1549 Apr. 06 16.10

 

לוריאל 70 אחוז הנחה

 

מבצע נעלי נשים ננין ווסט Nine west

 

 

השאר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s