פורים בכפר השעשועים עם יובל כספין ופנינה רוזנבלום

בשבוע שעבר הוזמנתי לתצוגה שמחה במיוחד – תצוגת חפושות.

התצוגה נערכה לרגל השקת ליין תחפושות של המעצב יובל כספין וליין איפור לפורים של פנינה רוזנבלום.

פורים בכפר השעשועים עם יובל כספין ופנינה רוזנבלום

רשת חנויות הצעצועים "כפר השעשועים" יוצאת בקו תחפושות אופנתי ייחודי ובלעדי.

הרשת חברה השנה למעצב המוביל, יובל כספין, שעיצב במיוחד עבורה קו של תחפושות מגניבות, צבעוניות ואופנתיות לילדים לנוער ולמבוגרים החל מ- 99.99 ש"ח.

קולקציית התחפושות החדשה של יובל כספין כוללת מגוון עשיר ואופנתי של תחפושות מעוצבות הנותנות מענה לכל פנטזיה וחלום ומתאימות לכל אחד – מקטן ועד גדול!

הקו נבנה כארבע משפחות: ליצנים, נסיכות ופיות, פיראטים ורקדנים כשכל משפחה כוללת מגוון גדול של תחפושות.

בנוסף, סדרת איפור חדשה לפורים של פנינה רוזנבלום , פותחה ברשת לקראת פורים 2013 – רשת "כפר השעשועים"  חברה  לאשת העסקים, פנינה רוזנבלום שפיתחה במיוחד עבורה סדרה של  איפור פנים לחג הפורים שתימכר במחירים של החל מ- 19.99 ₪ .

מנכ"ל רשת כפר השעשועים,  רונן לוי: "החיבור בין  "כפר השעשועים" למעצב יובל כספין נוצר מתוך רצון של הרשת, ליצור חידוש אופנתי וקו תחפושות ייחודי ומיוחד שטרם נראה כמוהו בישראל. הילדים והנוער שלנו מעוניינים בתחפושות מיוחדות ומכאן נעשה החיבור עם יובל כספין, שעיצב עבורנו קו תחפושות ייחודי, בלעדי וחדש, המעניק לילדים ולמבוגרים מענה מדויק ואופנתי לדמות שהם רוצים להיות.

פורים, הוא חג הילדים, אך לא רק. בשנים האחרונות, חלה עלייה משמעותית בביקוש לתחפושות בקרב מבוגרים ובני נוער הנהנים להתחפש ואף משתתפים בנשפי פורים. בשנים האחרונות יש עלייה משמעותית בתחום התחפושות והאביזרים לנוער ולמבוגרים ואין ספק שקו התחפושות האופנתי של יובל כספין, יתאים לילדים ובמיוחד לנערים ולנערות שיוכלו להתחפש בסגנון "רוקדים עם כוכבים", ובתחפושות מקוריות אחרות שיאפשרו להם להיות אופנתיים, מקוריים וכמובן מחופשים. לצד קו התחפושות פיתחנו קו מוצרי איפור לפורים של אשת העסקים פנינה רוזנבלום, קו מיוחד וחדשני המאפשר לרשת לתת מענה כולל לתחפושת פורים" , הוסיף לוי.

פעם תפירת תחפושות ביתית הייתה נפוצה, אך כיום 95% מהאוכלוסייה מעדיפה לרכוש את התחפושות בחנויות ומתוכם 35% רוכשים את התחפושות ב"כפר השעשועים". בעקבות העלייה המשמעותית בתחום התחפושות והאביזרים, בפורים השנה צפויות להימכר כ- 250 אלף תחפושות בהיקף מוערך של כ-25 מיליון ₪ ואביזרים בשווי מוערך של 120 מיליון ₪.  רובן הגדול יימכר לילדים בגילאי גן ועד כיתה ה'.

המעצב יובל כספין בחר לעצב את התחפושות לפי עולמות שונים, מגוונים וצבעוניים  בעזרת השקפת עולמו, הניסיון העשיר והידע שלו בעיצוב אופנה:

הקולקציה החדשה מאופיינת בארבעה עולמות שונים של תחפושות אופנתיות, החל מעולם הפנטזיה ורקדניות ססגוניות ועדינות מהמאה הקודמת וכלה בפיראטים קשוחים והרפתקניים.

v     נסיכות ופיות מהאגדות – קולקציה של פיות קסומות, המופיעות בחלומות הכי ורודים ושמימיים שלנו הכוללת את:  פיית הצבעים, מלכה מהאגדות, מלכת היופי, נסיכת הכוכבים ועוד… בעולם הפנטזיה, נכון ויפה להתקשט ב"אבק כוכבים" או בנצנצים כתוספת לכל פיה ונסיכה.

 יובל כספין- נסיכת האגדות בזהב צילום אילן בשור

יובל כספין- מלכה מהאגדות צילום אילן בשור

v     מלכות הריקודים בהשראת תוכניות הטלוויזיה- קולקציה של מלכות הריקודים, המיועדת לצעירות שמחכות לפורים, כדי להופיע במראה הזוהר של מלכת הנשף, הכוללת רקדניות מז'אנרים שונים כמו: טנגו, סלסה, פלמנקו, קברט, ג'אז, וואלס, רטרו, בוגי, קרנבל ועוד… המעצב יובל כספין: "עם כניסת תרבות הריקודים הסלוניים לכל בית בישראל ולתרבות בכלל, הושפעתי גם אני מהבגדים המחמיאים, הנוצצים והדרמתיים".

 יובל כספין- מלכת הטנגו צילום אילן בשור

יובל כספין- רקדנית קברט  צילום אילן בשור

v     ליצנים, מוקיונים ואנשי קרקס- קולקציה למשפחה כולה. בין תחומי העיצוב הרבים של יובל כספין, עיצוב בגדים לתיאטרון הוא אחד הותיקים והאהובים עליו. הבחירה של יובל בצבעים האהובים עליו שחור ולבן עם נגיעה של אדום יצרה קולקציה ססגונית, מדליקה וצבעונית הכוללת את פיירו- הליצן העצוב, נערת הקרקס, מוקיון ואת ליצנית הארמון.

 יובל כספין-ליצנית הארמון צילום אילן בשור

יובל כספין- נערת קרקס צילום אילן בשור

v     משפחת הפיראטים- קולקציה למשפחה כולה. האהבה הגדולה של יובל לפיראטים נובעת מהצדק החברתי שהפיראטים עשו בכך שלקחו הון מהשלטון ומהעשירים. קולקציית הפיראטים כוללת את פיראטית אי המטמון, פיראט קפטן, פיראט נסיך ועוד.

 יובל כספין- פיראט קפטן צילום אילן בשור

יובל כספין- פיראט נסיך צילום אילן בשור

וגם: סדרת איפור חדשה לפורים של פנינה רוזנבלום , פותחה ברשת לקראת פורים 2013.

ברוח חג הפורים, משיקה פנינה רוזנבלום קו איפור חדש המשלים את התחפושת ומוסיף צבעוניות, קסם ושמחה והכול באווירה אופנתית ומיוחדת.

סדרת האיפור לפורים של "כפר השעשועים" ופנינה רוזנבלום נולדה מתוך מטרה לפתח מוצרים מיוחדים לפורים ולרתום את הידע הרב של פנינה רוזנבלום, לתחום איפור הפנים המקצועי והשלמת דמות התחפושת. הסדרה כוללת מגוון ערכות עמידות, היפו אלרגניות, קלות למריחה, עם שלל שבלונות ודוגמאות ליצירת דמויות שונות ומגוונות המשדרגות את התחפושת.

בסדרה ניתן למצוא:

v     עפרונות איפור לפורים- 8 עפרונות איפור במגוון צבעים לאיפור פנים שיאפשרו להשלים את התחפושת וליצור את דמות התחפושת גם על הפנים של הילד. כמו לדוגמא: נמר, זומבי, שטן ועוד.. מחיר ערכת האיפור: 19.99 ₪

v     ערכת צבעי פנים לפורים- ערכה המכילה 8 צבעי פנים במגוון צבעים שכמו עפרונות האיפור מאפשרת את השלמת התחפושת ויצירת הדמות על הפנים של הילד. מחיר ערכת האיפור: 29.99 ₪

v     סט איפור פנים לפי תחפושת- ארבעה סטים של איפור פנים לפי תחפושת. סט האיפור מכיל: צלליות במגוון צבעים, מברשת לצלליות ואביזר לפי תחפושת- ליצן, מכשפה, פיראט, ערפד. מחיר ערכת האיפור: 19.99 ₪

 עפרונות איפור- צילום אלעד נבון

איפור פנים לתחפושות- צילום אלעד נבון

בנוסף לסדרת האיפור לכבוד חג הפורים שפיתחה פנינה רוזנבלום, הושקה סדרת איפור ליום יום לילדות הקטנות שרוצות להרגיש מגונדרות בכל יום. הסדרה כוללת מגוון רחב של ערכות איפור, מגוון צבעים של צלליות, סמקים, אודמים וכו' החל מ- 14.99 ₪ ועד 79.99 ₪

מלבד התחפושות אותן עיצב יובל כספין לרשת "כפר השעשועים", מציעה הרשת כמו בכל שנה מגוון ענק של תחפושות לתינוקות, ילדים ומבוגרים במחירים שונים ונוחים לכל כיס החל מ- 19.99 ₪ . לצד התחפושות המוכרות והטובות כמו: שוטר, רופא והפיראט, מצטרפות השנה עשרות תחפושות חדשות ומגניבות שעוד לא נראו כמותן!

  כפר השעשועים- פילון צבעי הקשת צילום כפר השעשועים

כפר השעשועים- שפן בזוקה צילום כפר השעשועים

בין התחפושות של "כפר השעשועים" ניתן למצוא:

v     להיטים: תחפושות "הפסטיגל", דרדסים, פאוואר רינג'ר, מונסונו, הלו קיטי, בוב ספוג  וכמובן "יובל המבולבל".

v     לקטנטנים: פילון צבעי הקשת, מוסקיטר בייבי, כבשה ורודה, נמר חברבורות, שפן בזוקה, בייבי אלאדין ועוד רבים בטווח המחירים 59.99-79.99 ₪

v     לילדים: מיני, דבורה, פיית החלומות בורוד, בת הים, לוחם קומנדו, נינג'ה, רופא מנתח, שומר הארמון ועוד רבים בטווח המחירים 49.99-129.99 ₪

v     למבוגרים: מומיה, בלאדי מרי, קליאופטרה, מנתח, ליידי דבורה, טינקרבל, שלגיה, שף שמן מהודר ועוד רבים בטווח המחירים 49.99-159.99 ₪

בחנויות הרשת תוכלו למצוא שלל אביזרים ותוספות כמו: חרבות, כתרים, כובעים, מסכות ועוד..  שישלימו את התחפושת ואת הדמות שבחרתם להיות בפורים הקרוב!

 

את קו התחפושות החדש של יובל כספין, קו האיפור לילדות של פנינה רוזנבלום ועוד מגוון רחב ועשיר של תחפושות ואביזרים לגילאים שונים לכבוד פורים, ניתן לרכוש ב- 83 סניפי כפר השעשועים הפזורים ברחבי הארץ

פורים כפר השעשועים יובל כספין פנינה רוזנבלום

פורים שמח ומבדח 🙂

הצטרפו לדף הפייסבוק של הבלוג הדרלינג

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה החברתית

סוויטת פאר יערות המונפורט

לוריאל 70 אחוז הנחה

מבצע דואו ספא הרודס וולנטיינס

3 מחשבות על “פורים בכפר השעשועים עם יובל כספין ופנינה רוזנבלום

 1. יפה אבל אני רוצה תחפושת רב חובל
  ואני לא מצאתי אני מבקשת שתעלה את העיתון תחפושות כולל
  הזמנות במחשב

השאר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s