הקינוח הבא של מלונות דן

 תחרות "הקינוח הבא של מלונות דן" משכה אלפי גולשים שהציעו את מנות הקינוח הפרטיות שלהם  בדף הפייסבוק של הרשת.

מתוך כל ההצעות נבחרו תשעת הקינוחים המוצלחים ביותר שעלו לשלב הגמר והוכנו על-ידי השף-קונדיטורים של מלונות דן  והועמדו לשיפוט על-ידי צוות השופטים של הרשת.

אלו תשעת הקינוחים שעלו לגמר

חיים שפיגל, ראש אגף מזון ומשקאות במלונות דן וצוות שופטים של שף קונדיטורים מהרשת בחרו את שלושת הקינוחים הזוכים בתחרות "הקינוח הבא" של מלונות דן שנערכה בדף הפייסבוק של הרשת.

צוות השיפוט, בראשותו של חיים שפיגל, ראש אגף מזון ומשקאות של רשת מלונות דן, כלל גם את מיכה גינטר, לשעבר השף-קונדיטור הראשי של רשת מלונות דן, מאיה רביבו, מנהלת המגמה לקונדיטוריה של דן גורמה, אסף בן-משה, השף קונדיטור של מלון המלך דוד, גבי אלמקיאס, השף קונדיטור של מלון דן אילת, מלכיאל יצחקוב, השף קונדיטור של מלון דן אכדיה ודורית שנון, מרכזת התחרות.

שלושת הקינוחים שנבחרו הם: באונטי שוקולד וקוקוס של  מוטי פרנגל, דקוואז גבינה ולימון של איילה עמר ופאי אגוזים וחלבה של אושרת ארג'ואן.

שלושת הקינוחים הנבחרים הוגשו במלונות המלך דוד ירושלים, דן אכדיה הרצלייה ומלון דן אילת לטעימות ושיפוט על ידי האורחים ומתוכם נבחר הקינוח המנצח שישולב בתפריטי מלונות דן ויוגשו לאורחים השוהים ברשת. טעימות הקינוחים במלונות היו בעלות סמלית של 15 ₪ שיועברו כתרומה לקרן "יד ביד" לעידוד חינוך בני נוער.

חיים שפיגל, ראש אגף מזון ומשקאות ברשת מלונות דן אמר: "אנו שמחים על ההיענות האדירה של גולשי דף הפייסבוק של הרשת שהציעו את הקינוחים הטובים שלהם לתחרות. הגולשים הציגו מתכונים מפתיעים במיוחד שיהפוך להיות חלק אינטגראלי מתפריט הקינוחים של מלונות הרשת."

המבצע היה שילוב מתקדם של העולם הווירטואלי באמצעות אפליקציית אינטרנט והעולם הממשי של המטבחים והקונדיטוריות של מלונות דן. המתכונים שנשלחו מכל העולם מוצגים גם בהמשך בדף הפייסבוק של מלונות דן:  http://www.facebook.com/DanHotelsIsrael

אתמול הוכרז הקינוח הזוכה במקום הראשון.

גבירותי ורבותי, קבלו את:

שיהיה לכם יום מתוק!

הצטרפו לדף הפייסבוק של הבלוג הדרלינג

הדר אוקנין – בלוגרית לייפסטייל ומשווקת במדיה החברתית

לאתר הבינלאומי שלי – Israel by Hadarling

לאתר שלי לקניות מומלצות באיביי ebay

ScreenHunter_2257 May. 30 00.46

מזרן קמפינג זוגי מתנפח

ScreenHunter_1549 Apr. 06 16.10

 

ScreenHunter_1549 Apr. 06 16.10

2 תגובות “הקינוח הבא של מלונות דן

השאר תגובה